New
Liechtensteinhof 33329 BJ DordrechtDe Hoven
€ 869,000 k.k.
- 177 m²living area
- 291 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Vrij wonen met uitzicht op groen en water, op een van de mooiste locaties van De Hoven
Sommige woningen vallen direct op door hun ligging. Liechtensteinhof 3 is daar een prachtig voorbeeld van. Deze royale twee-onder-een-kapwoning met aangebouwde garage ligt op een van de mooiste plekken van de geliefde wijk De Hoven. Aan de voorzijde kijk je vanuit de woonkamer vrij uit over een brede singel met fraaie natuuroevers en een groene laan. Het uitzicht zorgt ieder seizoen opnieuw voor een bijzonder gevoel van rust en ruimte. Hier woon je niet alleen comfortabel, maar ook op een plek waar de omgeving iedere dag bijdraagt aan het woongenot.
Met circa 181 m² woonoppervlak, een perceel van 291 m², een royale oprit voor meerdere auto's, een sfeervol aangelegde achtertuin op het westen en een praktische indeling is dit een woning die ruimte, comfort en sfeer op een prettige manier met elkaar combineert.
Via de entree aan de zijkant kom je binnen in de royale hal met meterkast en een modern uitgevoerde toiletruimte met wandcloset en fonteintje. Vervolgens bereik je de lichte woonkamer, waar het vrije uitzicht direct de aandacht trekt. Dankzij de grote raampartijen stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen en ontstaat een heerlijke leefruimte waarin je tevens geniet van de vrije woonbeleving. Aan de achterzijde zorgen de openslaande deuren voor de toegankelijkheid met de zonnige tuin.
De Siematic keuken is uitgevoerd in een tijdloze 2-ledige opstelling met een zwart composiet werkblad en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en een nieuwe vaatwasser (2026). Een fijne en royale plek om uitgebreid te koken terwijl je in contact blijft met familie of gasten.
Een bijzonder pluspunt is de inpandige aanbouw. Via een eigen entree bereik je een praktische garderoberuimte, extra bergruimte én een heerlijke tuinkamer met dubbele deuren naar de achtertuin. Deze ruimte biedt talloze mogelijkheden en is uitstekend geschikt als extra slaapkamer, zitkamer, speelkamer, hobbyruimte of werkplek aan huis.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee zeer royale slaapkamers. De master bedroom aan de voorzijde is in 2023 voorzien van twee fraaie maatwerkkasten. De tweede slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een grote schuifkastenwand en openslaande deuren naar het royale balkon gesitueerd op de middag- en avondzon.
De badkamer is volledig betegeld en comfortabel uitgevoerd met vloerverwarming, een ruime inloopdouche, een wastafelmeubel en een handdoekradiator. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een separate tweede toiletruimte, wat het dagelijks gebruik extra comfortabel maakt.
De tweede verdieping biedt opnieuw verrassend veel ruimte. Hier bevinden zich een ruime slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde en praktische bergruimte achter de knieschotten. Daarnaast is er een multifunctionele wasruimte met dakkapel die zich uitstekend leent als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Ook vindt je hier een separate berging met de Remeha Avanta HR-combiketel (2020) en de mechanische ventilatie-unit.
De verzorgde achtertuin is gunstig gelegen op het westen, waardoor u vrijwel de gehele middag en avond van de zon kunt genieten. De tuin is sfeervol ingericht met bomen, heesters en een fijn terras. Achter de aanbouw bevindt zich bovendien een praktische overkapping die ideaal is voor het opbergen van tuinspullen. Aan de voorzijde beschikt de woning over een verzorgde siertuin en een royale oprit met parkeergelegenheid met capaciteit van maar liefst drie auto's.
Wonen in De Hoven
De Hoven behoort al jarenlang tot de meest geliefde woonwijken van Dordrecht. De wijk staat bekend om haar rustige, veilige en ruim opgezette karakter en is volledig ingericht als woongebied. Hier wonen betekent genieten van een ontspannen leefomgeving waar kinderen veilig kunnen spelen en waar rust en groen centraal staan.
De ligging is bijzonder aantrekkelijk. Aan de oostzijde grenst De Hoven aan Park De Hoven en op korte afstand bevinden zich de uitgestrekte polders en Nationaal Park De Biesbosch. Voor liefhebbers van wandelen, fietsen, hardlopen of varen is dit een ideale uitvalsbasis. Tegelijkertijd liggen de dagelijkse voorzieningen, scholen, sportverenigingen en winkelcentra van Stadspolders en Dubbeldam op korte afstand. Ook het historische centrum van Dordrecht bereikt u al binnen ongeveer vijftien minuten fietsen. Zo combineert u het beste van twee werelden: wonen midden in het groen met alle voorzieningen verrassend dichtbij.
Bijzonderheden
- Fraaie jaren '30 architectuur;
- Fijne en rustige woonomgeving vrij uitzicht over singel, natuuroevers en groen;
- Aangebouwde garage en multifunctionele tuinkamer.
- Oprit met parkeergelegenheid voor 3 auto's;
- Royaal woonhuis met praktische indeling;
- Vier ruime (slaap)kamers met mogelijkheden om aantal slaapkamers uit te breiden;
- Achtertuin op het westen;
- Een bijzonder rustige, groene en veilige woonomgeving, direct nabij Park De Hoven, de Biesbosch en diverse
recreatiemogelijkheden.
Deze woning onderscheidt zich niet alleen door de royale afmetingen en praktische indeling, maar vooral door de uitzonderlijk fraaie ligging. Een plek waar uitzicht, rust, ruimte en comfortabel wonen op een natuurlijke manier samenkomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 869,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,910
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 177 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- Plot size
- 291 m²
- Volume in cubic meters
- 698 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers and 2 washstands
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- DUBBELDAM I 2584
- Cadastral map
- Area
- 291 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 48 m² (8.50 metre deep and 5.67 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
27-7-2026
On Funda
Neighborhood

De Hoven
Dordrecht- Residents
- 1,195
- Family with children
- 54%
- Avg. asking price / m²
- € 5,446
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



