New
Burgemeester Wuiteweg 3099203 KJ DrachtenDe Bouwen zuid
€ 250,000 k.k.
- 69 m²living area
- 1bedroom
- Denergy label
Eye-catcherVolledig gemoderniseerd appartement in de Serviceflat.
Description
Geen verbouwing meer nodig! Dit volledig gemoderniseerde appartement is gelegen op de bovenste verdieping van de Serviceflat. Vanuit de woonkamer genieten van een prachtig uitzicht en de middagzon (ligging op het westen).
- Woonkamer en slaapkamer zijn voorzien van airco (2025);
- Zowel de badkamer en keuken zijn in 2018 vernieuwd;
- Het appartement hedendaags afgewerkt met een mooie laminaatvloer;
- Voorzien van elektrische bedienbare buitenzonwering;
- Voorzien van een waterontharder;
- Optioneel is er een garagebox bij te kopen.
LET OP !!
Dit betreft een serviceflat met een minimale leeftijd van 60 jaar.
Tevens zijn er maandelijks servicekosten en een onderhoudsbijdrage (VVE) verschuldigd. Zie 'bijzonderheden' voor de bedragen.
Het appartement op de 8e verdieping is uiteraard bereikbaar via de lift. Een van de beide liften is onlangs vernieuwd, aan de 2e lift wordt momenteel gewerkt.
Indeling appartement:
Hal; moderne keuken in hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur; ruime en lichte woonkamer van 7x4 meter; royale slaapkamer van 3,6 x 6 meter met deur naar het balkon en toegang tot de badkamer met douche en wastafel; de toiletruimte is geïntegreerd in de badkamer; berging met boiler en wasmachine aansluiting. Het toilet is ook via de hal bereikbaar.
Op de begane grond bevindt zich een eigen berging en een gemeenschappelijke ruimte voor het stallen van fietsen. Laden van de elektrische fiets is uiteraard mogelijk. Voor scootmobiels is er een afzonderlijke ruimte beschikbaar.
Bijzonderheden:
- op de eerste verdieping is een ruime recreatiezaal met groot balkon op het westen;
- aan de voorzijde is een gemeenschappelijk, ruim parkeerterrein (behorend bij het appartementencomplex);
- woonoppervlakte circa 70 m²;
- servicekosten: € 276,50 per maand**
- onderhoudsbijdrage (VvE): € 199,93 per maand.
** De servicekosten zijn exclusief de stookkosten. Deze kosten worden maandelijks als voorschotbedrag, individueel aan de bewoner doorberekend. Elk appartement is voorzien van warmtemeters die het verbruik registeren. Dit verbruik wordt uitgelezen door Warmtemeter Service. Aan het einde van het stookjaar wordt voor iedere bewoner persoonlijk een uitdraai van het jaarverbruik gemaakt en de voorschotbedragen worden hiervan afgetrokken. Hierna zal de officiële eindafrekening plaatsvinden.
Over Serviceflat Drachten:
In serviceflat Drachten woont u zelfstandig, maar heeft u wel de beschikking over een aantal faciliteiten waaronder o.a. een 24 uurs alarmering voor eerste hulp en eventueel nodige zorg. Bovendien is er een fraaie recreatiezaal aanwezig, waar regelmatig e.e.a. te doen is, zoals bijvoorbeeld lezingen, gymnastiek, biljarten en bridge.
Bovendien zijn er een aantal logeerkamers in de serviceflat aanwezig.
De Serviceflat is gunstig gelegen nabij het centrum van Drachten en de busverbinding ligt voor de deur. Er zijn voldoende parkeerplaatsen op eigen terrein. Tegenover het appartementencomplex is een gezondheidscentrum (Sûnenz) met horecagelegenheid, gezondheidsplein en winkelplein gevestigd.
Zie ook serviceflatdrachten nl
------------
Uit een overeenkomst vloeien pas verplichtingen voort als koper én verkoper de overeenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenkomst tussen een particuliere koper en particuliere verkoper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden er is geen koop zolang het koopcontract niet door beide partijen is ondertekend.
Hoewel deze woningpresentatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld blijft de mogelijkheid bestaan dat er fouten en/of onvolledigheden in de omschrijving aanwezig zijn. Noch de verkoper, noch ons kantoor aanvaarden in dit geval enige aansprakelijkheid.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,623
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (service apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 218 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, elevator, and TV via cable
- Located at
- 8th floor
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Cadastral data
- DRACHTEN C 6660
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- DRACHTEN C 6660
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
826x
Viewed
10x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Bouwen zuid
Drachten- Residents
- 675
- Family with children
- 6%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



