New
Reidingweg 179203 KR DrachtenDe Singels oost
€ 495,000 k.k.
- 166 m²living area
- 473 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherUnieke locatie met fraai uitzicht over park.
Description
Dit stijlvolle vrijstaande woonhuis met geschakelde berging/garage staat op een unieke locatie in het centrum van Drachten en heeft een schitterend uitzicht over “Parkwijck de Singels”. De omliggende tuin (deels op het zuiden) biedt volop privacy, mede door de ligging naast en tegenover een plantsoen. De kavel is 473 m² groot en het woonoppervlakte is circa 166 m².
Indeling:
zijentree, ruime hal met trapopgang, meterkast en toiletruimte; woonkamer met veel lichtinval, massieve parketvloer ? strakke wandafwerking en inbouwhaard; 2 schuifpuien (1 naar terras aan zuid- en 1 aan oostzijde); separate keuken met extra lichtinval door tuimelraam in het schuine dakvlak. De keuken heeft een moderne hoekopstelling met inbouwapparatuur en fornuis met oven (SMEG); aangebouwde stenen berging/garage met bergzolder en kantel- en loopdeur.
1e verdieping:
1 royale slaapkamer aan de achterzijde met balkon aan zuidzijde; 2 ruime slaapkamers aan de voorzijde (1 met wastafel) , aparte toiletruimte met fontein en royale geheel betegelde badkamer met dubbele wastafel, ligbad, douchecabine en deur naar aangrenzende slaapkamer.
2e verdieping: via vaste trap bereikbaar. Hier is een ruime 4e kamer met wastafel, dakraam en bergruimte onder de schuine kap.
Algemeen
* buitengevels uitgevoerd in witte gevelsteen (in 2007 gevoegd en geïmpregneerd)
* gevels afgewerkt met red cedar
* grotendeels voorzien van dubbel glas, dak- en gevelisolatie
* balkon is voorzien van Trespa-beplating
* Energielabel C
* Gelegen in centrum en vrij uitzicht.
* niet bewonen en ouderdomsclausule zijn van toepassing.
* Optioneel is er een achtergelegen garagebox bij te kopen.
Ligging in het centrum en op loopafstand van vele voorzieningen zoals schouwburg, bibliotheek, zwembad, scholen en supermarkt. Heeft u interesse en wilt u de woning bekijken? Neemt u dan gerust uw eigen aankoopmakelaar mee.
________________________________________________________________________
Uit een overeenkomst vloeien pas verplichtingen voort als koper én verkoper de overeenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenkomst tussen een particuliere koper en particuliere verkoper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden er is geen koop zolang het koopcontract niet door beide partijen is ondertekend.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Hoewel deze woningpresentatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld blijft de mogelijkheid bestaan dat er fouten en/of onvolledigheden in de omschrijving aanwezig zijn. Noch de verkoper, noch ons kantoor aanvaarden in dit geval enige aansprakelijkheid.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,982
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 166 m²
- Other space inside the building
- 36 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 473 m²
- Volume in cubic meters
- 653 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- DRACHTEN C 8208
- Cadastral map
- Area
- 416 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- DRACHTEN C 9617
- Cadastral map
- Area
- 57 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 75 m² (15.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
Popularity
2,435x
Viewed
33x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood