New
Trilker 69222 MB DrachtstercompagnieDrachtstercompagnie
€ 525,000 k.k.
- 206 m²living area
- 489 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Wonen met ruimte, comfort en groen om je heen!
Description
Wonen met ruimte, comfort en groen om je heen!
Aan de Trilker 6 in Drachtstercompagnie woon je landelijk, met de voorzieningen van Drachten op korte afstand. Deze goed onderhouden twee-onder-een-kapwoning uit 1997 beschikt over vier slaapkamers, energielabel A en een totale gebruiksoppervlakte van 228 m², waarvan 206 m² gebruiksoppervlakte wonen. Het perceel heeft een oppervlakte van 489 m² en biedt een ruime, recent vernieuwde achtertuin op het zuiden, met veel groen en privacy.
De aangebouwde tuinkamer vormt een waardevolle aanvulling op de leefruimte. Dankzij de grote ramen, tuindeuren en lichtstraat valt er veel daglicht binnen en is er een fraai zicht op de tuin. De vloerverwarming draagt bij aan het comfort. De keuken vormt het centrale punt van de begane grond en staat in open verbinding met de eetkamer. Afhankelijk van de gewenste indeling is er ruimte om een royale eettafel in de woonkeuken te plaatsen of, zoals momenteel is gekozen voor een eethoek in de tuinkamer.
De voormalige garage is opgedeeld in twee afzonderlijke ruimten. Aan de voorzijde bevindt zich een praktijkruimte, die eveneens geschikt is als kantoor of voor ander gebruik aan huis. Deze ruimte heeft een eigen entree. Aan de achterzijde is een ruime berging gerealiseerd, met toegang tot de tuin. Bij de entree van zowel de woning als de praktijkruimte bevindt zich een overkapping.
INDELING
Begane grond
Onder de overkapping bij de voordeur bevindt zich de entree van de woning. De hal is voorzien van een massief houten Jatoba-vloer, die doorloopt in de woon- en eetkamer en bijdraagt aan de warme uitstraling van het interieur.
Aan de voorzijde ligt de woonkamer, die zich uitstrekt over de volle breedte van de woning. De erker zorgt voor extra lichtinval en de brede doorgang verbindt de zithoek met de woonkeuken. Met het glazen schuifdeursysteem kunnen beide ruimten desgewenst van elkaar worden gescheiden.
De keuken vormt het centrale punt van de begane grond en staat in open verbinding met de eetkamer. De hoogwaardige Siematic-keuken is uitgevoerd met een kookeiland, voorzien van een inductiekookplaat, geïntegreerde afzuiging en vaatwasser. Het zwevende werkblad geeft het eiland een moderne uitstraling. De wandopstelling beschikt over een hetelucht-/stoomoven, koffiemachine en veel kastruimte. Er is voldoende ruimte voor een royale eettafel in de woonkeuken. Momenteel is de eethoek gesitueerd in de aangrenzende tuinkamer.
De tuinkamer is aangebouwd en heeft een lichte en open uitstraling door de grote ramen, tuindeuren en de lichtstraat. Via de tuindeuren is er rechtstreeks toegang tot de achtertuin. De aanwezige vloerverwarming draagt bij aan het comfort en maakt de ruimte tot een volwaardige woonruimte gedurende alle seizoenen.
De bijkeuken is praktisch ingericht en voorzien van een tegelvloer, wasbak en kastruimte. In de afzonderlijke wasruimte bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Vanuit de bijkeuken, waar een lichtkoepel voor daglicht zorgt, is er toegang tot de provisiekelder en de achtergelegen berging. De droge, geventileerde provisiekelder biedt aanvullende ruimte voor het bewaren van voorraad.
De voormalige garage is opgedeeld in een praktijk- of kantoorruimte aan de voorzijde en een ruime berging aan de achterzijde. De praktijkruimte heeft een eigen entree en is geschikt voor werken aan huis of ander passend gebruik. De overkapping bij de entree biedt beschutting bij binnenkomst. De berging bevindt zich aan de tuinzijde en beschikt over een eigen toegang tot de tuin.
Op de begane grond bevindt zich tevens het toilet, uitgevoerd in lichte kleuren en voorzien van een wandcloset.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over vaste garderobekasten met verlichting. De twee overige slaapkamers zijn geschikt als slaapvertrek, thuiskantoor of hobbyruimte. Beide kamers hebben een deur naar het balkon.
De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, ruime inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, toilet- en spiegelkast en een wandcloset.
Tweede verdieping
De tweede verdieping beschikt over een lichte overloop met mogelijkheden voor bijvoorbeeld een werkplek of speelhoek. Door het plaatsen van een wand met deur kan hier desgewenst een extra kamer worden gerealiseerd. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een vierde slaapkamer met dakraam en bergruimte achter de knieschotten.
Tuin en omgeving
De voortuin is verzorgd aangelegd en op de oprit is ruimte om meerdere auto's naast elkaar te parkeren. Bij de entree van de woning en de praktijkruimte bevindt zich een overkapping.
De recent vernieuwde achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden en biedt volop mogelijkheden om van het buitenleven te genieten. De tuin is groen en kindvriendelijk aangelegd, met ruimte om te spelen en verschillende plekken om te zitten. De hoge beukenhaag zorgt voor privacy. De tuin is rechtstreeks bereikbaar vanuit de tuinkamer, bijkeuken en de ruime berging.
Drachtstercompagnie beschikt over diverse basisvoorzieningen, waaronder kinderopvang, een basisschool, een multifunctioneel centrum en sportvoorzieningen. Voor winkels, een uitgebreider onderwijsaanbod en aanvullende sport- en recreatiemogelijkheden ligt het centrum van Drachten op circa tien minuten rijden. Ook Groningen en Leeuwarden zijn met de auto goed bereikbaar.
Bijzonderheden / Goed om te weten
- Perceel van 489 m²
- Bouwjaar 1997; aanbouw uit 2010
- Vloerverwarming in de keuken en tuinkamer
- Volledig geïsoleerd; energielabel A
- Glasvezelinternet
- Speelvoorzieningen in de buurt
Bekijk de plattegronden voor een compleet beeld van de indeling en mogelijkheden.
Deze woning heeft een eigen website: trilker6.nl
Highlights
AI-generated from the description
Bright kitchen with island
Siematic kitchen with island, sliding doors and lots of light.
Sunny south-facing garden
Green, renewed 489 m² rear garden with privacy.
Spacious drive and practice room
Drive for multiple cars, practice room with own entrance.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 525,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,549
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 206 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- Plot size
- 489 m²
- Volume in cubic meters
- 793 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha ( combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- DRACHTEN B 7306
- Cadastral map
- Area
- 489 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 180 m² (15.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
27-10-2026
On Funda
Neighborhood
Loading failedPlease try again later.
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




