De Veluwse Snees 48252 KT DrontenDe Landmaten
€ 425,000 k.k.
- 135 m²living area
- 227 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
WELKOM THUIS! DEZE SFEERVOLLE, GESCHAKELDE TWEE-ONDER-EEN-KAPWONING STAAT TE KOOP!
BIJZONDERHEDEN:
- Geschakelde twee-onder-een-kapwoning
- Gelegen in de kindvriendelijke wijk “De Landmaten”
- Op loopafstand van basisscholen en het Van Veldhuizenbos
- Voorzien van een garage en eigen oprit
- De woonkamer en de grote slaapkamer zijn voorzien met airco’s
- De laadpaal kan 11 kW laden.
- Zonnig balkon aan de voorzijde
- Voorzien van 15 zonnepanelen
- Deze woning heeft energielabel A
- Aanvaarding in overleg
Deze heerlijke gezinswoning ligt in de geliefde en kindvriendelijke wijk "De Landmaten". Hier woont u op korte afstand van basisscholen, gezellige speeltuinen en het prachtige Van Veldhuizenbos. Het is een woning die helemaal klaar is voor de toekomst: hij is namelijk voorzien van maar liefst 15 zonnepanelen en laadpaal. Bovendien is de achtertuin compleet met een ruim houten tuinhuis met een heerlijke overkapping.
Vanuit de woonkamer kijkt u op achtertuin, die op het oosten is gelegen. Voor uw dagelijkse voorzieningen is het centrum van Dronten dichtbij, en via de uitvalswegen bent u binnen enkele minuten op weg richting Lelystad, Emmeloord of Kampen.
INDELING VAN DE WONING
BEGANE GROND: Via de voortuin met eigen oprit komt u bij de entree. De lichte hal biedt toegang tot een toilet met fonteintje, de nieuwe meterkast, de trapopgang naar de eerste verdieping en via de woonkamer heeft u binnendoor toegang tot de berging.
Vanuit de hal stapt u de sfeervolle woonkamer in, die mooi is afgewerkt met een aanbouw. De grote ramen zorgen voor een veel lichtinval en uitzicht over de achtertuin. Aansluitend vindt u de nette keuken, die van alle gemakken is voorzien: een koelkast, oven, inductiekookplaat, afzuigkap en een vaatwasser.
In de praktische garage nu in gebruik als berging/ bijkeuken is ruimte voor de wasmachine- en drogeropstelling. Een extra berging met een loopdeur naar de achtertuin. Ook aan de voorzijde heeft de loopdeur die direct uitkomt op de oprit.
EERSTE VERDIEPING: De overloop biedt toegang tot de badkamer en met twee ruime slaapkamers (voorheen drie slaapkamers). Alle slaapkamers profiteren van veel natuurlijk licht. De badkamer is uitgerust met comfortabele douche, een wastafelmeubel en een raam voor fijne natuurlijke ventilatie. Het tweede zwevend toilet bevindt zich apart aan de overloop, De ruime ouderslaapkamer (voorheen twee slaapkamer) is rustig gelegen aan de achterzijde van de woning. Aan de voorzijde bevindt zich de tweede slaapkamer, die u zelfs verrast met toegang tot een heerlijk zonnig balkon!
TWEEDE VERDIEPING: Via een vaste trap komt u op de voorzolder. Naast deze ruimte bevinden zich zowel een derde als een vierde volwaardige slaapkamer, beide voorzien van daglicht. In één van de kamers is er extra opbergruimte en op de voorzolder vindt u tevens een aansluitingen voor de wasmachine en droger.
TUIN: De achtertuin ligt op het oosten en biedt veel privacy. Vanuit de woonkamer stapt u zo het terras op, de perfecte plek voor uw eerste kopje koffie in de ochtend. De tuin is sfeervol ingericht met een mooi gazon, sierbeplanting en buitenverlichting. Helemaal achterin de tuin staat een houten blokhut (berging) met een royale overkapping waar u op lange zomeravonden heerlijk beschut kunt vertoeven.
Ziet u uzelf hier al wonen en nieuwe herinneringen maken? Neem dan gerust contact met ons op voor het plannen van een bezichtiging. U bent van harte welkom, we leiden u graag rond!
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 450,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,148
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 135 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 227 m²
- Volume in cubic meters
- 460 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
Cadastral data
- DRONTEN A 6258
- Cadastral map
- Area
- 227 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 82 m² (10.00 metre deep and 8.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,562x
Viewed
27x
Saved
27-2-2026
On Funda
Neighborhood

De Landmaten
Dronten- Residents
- 1,840
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 3,581
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



