Jansgulden 28253 DJ DrontenDe Munten
€ 430,000 k.k.
- 118 m²living area
- 220 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Let op: genoemde prijs betreft een “bieden vanaf prijs”.
Ruimte, licht en een fijne ligging komen in deze uitgebouwde hoekwoning perfect samen! In het verleden is hier een perceel van maar liefst 101m² bij gekocht, wat heeft geresulteerd in een royale zij- en voortuin. De woning heeft ruime parkeergelegenheid op eigen terrein, een garage, 10 zonnepanelen, een bijkeuken, 3 slaapkamers op de verdieping én een grote zolderverdieping te bieden. Aan de voorzijde kijk je vrij uit over voetbalveldje met nog extra speelvoorzieningen en zowel het kleinschalige centrum van Dronten-west als het centrum van Dronten zelf, tref je op korte fietsafstand. Ben jij toe aan de volgende stap? We ontvangen je graag!
Indeling:
Begane grond:
Binnenkomst in de hal met de garderobe, de meterkast en de toegang tot de keuken/woonkamer. De keuken is straatgericht, opgesteld in een hoek en biedt voldoende ruimte voor het plaatsen van een grote eettafel. De aanwezige inbouwapparatuur betreft een koelkast, een vaatwasser, een gasfornuis met oven en een afzuigkap. Aansluitend aan de keuken is de praktische trapkast, de deur naar de 2e hal en de woonkamer bereikbaar. Dankzij de uitbouw heb je de mogelijkheid de woonkamer volledig naar eigen smaak in te richten, of je nu voor grote of meerdere kleinere meubels kiest. Vrijwel de gehele begane grond vloer is voorzien van een sfeervolle houten vloer. In de 2e hal tref je de trapopgang naar de 1e verdieping, de binnendoor naar de garage en de toiletruimte, die is betegeld in een neutrale kleurstelling en is voorzien van een staand toilet en een fonteintje. De garage is ruim te noemen en beschikt over dubbele deuren naar de oprit, elektra en een betonvloer. Achter de garage bevindt zich de praktische bijkeuken, waar je de aansluitingen voor de was- en droogapparatuur, ruimte voor een extra koelkast of vriezer en een deur naar de tuin treft.
1e Verdieping:
Vanaf de overloop zijn de 3 slaapkamers, de badkamer en de vaste trap naar de zolderverdieping bereikbaar. De slaapkamers zijn stuk voor stuk lekker ruim en beschikken over veel daglicht en een vinylvloer. De badkamer is van vloer tot plafond betegeld in lichtgekleurde tegels en is ingericht met een wastafel met meubel, een zwevend toilet, een radiator en een inloopdouche.
2e Verdieping:
Maak gebruik van de vaste trap en je bereikt de zolderverdieping. Is er behoefte aan een extra slaapplaats of werkkamer? Met deze extra ruimte kun je alle kanten op! Je treft hier een vinylvloer, bergruimte achter de knieschotten en een groot dakraam. Op dit moment is de zolder gesplitst in 2 ruimten, er is namelijk ook nog een berging aanwezig met daar de opstelling voor de cv-installatie, de mv-unit en de omvormer voor de zonnepanelen.
Tuin:
Sla de dubbele tuindeuren in de woonkamer open en stap naar buiten: een balletje trappen in de tuin of gewoon lekker relaxen, het kan aan dit adres allebei! De tuin is namelijk heerlijk ruim en ingericht met verschillende hoekjes. Direct bij de woning heb je beschikking over een groot terras en achter in de tuin tref je een sfeervolle overkapping waar het heerlijk toeven is in de schaduw. De rest van de tuin is aangelegd met beplanting, gras en een overdekt deel aan de zijkant van de woning, dat bovendien is voorzien van een afsluitbare poort.
Bijzonderheden:
* Deze woning heeft energielabel B (afgegeven vóór plaatsing zonnepanelen)
* Deze woning is voorzien van 10 zonnepanelen
* Extra groot perceel
* Gelegen in een kindvriendelijke en geliefde wijk
* Voorzien van 3 slaapkamers mét een grote zolder
* Ruime tuin welke keurig is aangelegd
* Aanvaarding in overleg
* Verkopende makelaar: De Makelaars van 5VOOR12 of neem je eigen NVM aankoopmakelaar mee!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 430,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,644
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hip roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 220 m²
- Volume in cubic meters
- 496 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heaters and pellet burner
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- DRONTEN K 749
- Cadastral map
- Area
- 220 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 113 m² (8.04 metre deep and 14.07 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,020x
Viewed
20x
Saved
15-6-2026
On Funda
Neighborhood

De Munten
Dronten- Residents
- 3,940
- Family with children
- 47%
- Avg. asking price / m²
- € 3,635
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



