New
Rouvenenstraat 56921 PB DuivenHet Broek
€ 2,850,000 k.k.
- 619 m²living area
- 12,495 m²plot size
- 7bedrooms
- A+++energy label
Eye-catcherKijkover-uitzonderlijke villa met ruimte, privacy en tijdloze allure!
Description
Rouvenenstraat 5 – Duiven
Kijkover – een uitzonderlijke villa met ruimte, privacy en tijdloze allure
Op een verhoogde en uitzonderlijk vrije ligging, historisch bekend als “Kijkover”, bevindt zich deze bijzondere villa op een royaal perceel van 12.495 m². De naam verwijst naar het hoogste punt van het Duivense Broek, waar rust, ruimte en vergezichten samenkomen.
Zodra u het terrein betreedt, ervaart u direct een zeldzame combinatie van privacy, openheid en vrijheid. De verhoogde ligging versterkt het panoramische gevoel over de groene omgeving. Binnen biedt de woning een harmonieuze en verrassend veelzijdige indeling, waarin comfort, licht en ruimte centraal staan.
Architectuur met karakter en vakmanschap
De villa is met uitzonderlijke zorg en vakmanschap gerealiseerd. Het metselwerk in authentieke handvormsteen sluit naadloos aan bij de tijdloze architectuur en vormt samen met de massief hardstenen plinten een krachtig en evenwichtig geheel.
Binnen vallen direct de authentieke 19e-eeuwse mozaïekvloer en de met de hand vervaardigde eikenhouten trappen op als karaktervolle elementen. De rietgedekte kap en de royale dakoverstekken in duurzaam Red Cedar geven de woning een warme, natuurlijke uitstraling die perfect opgaat in het landschap.
Privé-wellness als dagelijks comfort
De woning beschikt over royaal opgezette wellness waar ontspanning centraal staat. Voorzien van een infraroodsauna, traditionele sauna en Turks stoombad, aangevuld met een ruime zwemspa met whirlpool en uitgebreide douchefaciliteiten. Een volledige privé-wellness binnen de woning.
Parkachtige tuin met natuurvijver
De buitenruimte is ontworpen als een volwassen, parkachtig landschap met een natuurlijke vijver als rustpunt. Natuurstenen terrassen verbinden woning en tuin op een vloeiende manier. Volwassen beplanting en open zichtlijnen zorgen voor een serene buitenbeleving met optimale privacy.
Duurzaam en toekomstbestendig wonen
De woning is uitzonderlijk duurzaam uitgevoerd. Met 162 zonnepanelen wordt een groot deel van de energiebehoefte opgewekt. Deze installatie voedt tevens de twee Oostenrijkse Heliotherm-aardwarmtepompen, die zorgen voor een uiterst comfortabel en stabiel binnenklimaat. Dankzij de combinatie van 162 zonnepanelen en twee hoogwaardige aardwarmtepompen kent deze villa, ondanks haar omvang, verrassend lage energielasten en een nagenoeg energieneutraal karakter.
De woning is volledig geïsoleerd en nagenoeg volledig voorzien van vloerverwarming, wat resulteert in zeer lage energielasten en energielabel A+++.
Ligging: rust met uitstekende bereikbaarheid
Kijkover ligt in een groene en rustige omgeving met vrij uitzicht richting de Posbank. Het recreatiegebied Rhederlaag ligt op korte afstand.
De woning beschikt over een verkorte uitrit naar de snelweg via pasjestoegang, waardoor de aansluiting op de A12 richting Arnhem, Duitsland en de Randstad bijzonder snel en efficiënt is. Ook Amsterdam is binnen circa één uur bereikbaar.
Algemene informatie:
• Bouwjaar: 2010;
• Woonoppervlakte: 619m²;
• Overige inpandige ruimte: 228m²;
• Inhoud: 3177m³;
• Perceeloppervlakte: 12.495 m²;
• Energielabel: A+++.
Bijzonderheden:
• Historisch bekend als “Kijkover”;
• Verhoogde ligging met maximale privacy en vrij uitzicht;
• Parkachtig aangelegde tuin met natuurvijver;
• Tijdloze architectuur met hoogwaardige materialen;
• Volledig uitgeruste privé-wellness;
• 162 zonnepanelen en twee aardwarmtepompen;
• Vrijwel energieneutraal dankzij geavanceerd duurzaam energiesysteem;
• Volledig geïsoleerd en nagenoeg volledig voorzien van vloerverwarming;
• Gelaagd HR++ isolatieglas met verhoogde veiligheid;
• Authentieke 19e-eeuwse mozaïekvloer;
• Verkorte uitrit naar de A12 via pasjestoegang;
• Rustige ligging nabij natuur en recreatiegebieden;
• De woning biedt naast exclusief privégebruik tevens de mogelijkheid tot commerciële exploitatie, waarvoor de benodigde voorzieningen reeds zijn gerealiseerd.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 2,850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,604
- Year of construction
- 2010
- Type of roof
- Combination roof covered with cane
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 619 m²
- Other space inside the building
- 228 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- Plot size
- 12,495 m²
- Volume in cubic meters
- 3,177 m³
Layout
- Number of rooms
- 13 rooms (7 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 5 bathrooms and 4 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, 5 walk-in showers, 4 sinks, 4 toilets, double sink, underfloor heating, and whirlpool
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, satellite antenna, sauna, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating and electrical boiler
Cadastral data
- GROESSEN EN LOO G 453
- Cadastral map
- Area
- 6,430 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- GROESSEN EN LOO G 585
- Cadastral map
- Area
- 6,065 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,479x
Viewed