Heerlijk wonen in hartje Ede, tussen de Markt en de Grotestraat
Wonen in het centrum van Ede is geweldig! De winkels, restaurants, cafés en terrassen liggen aan je voeten en er is altijd wat te doen. Aan de Brouwershoef vind je dit appartement van ruim 40 m2, met uitzicht op het Marktplein. De woonkamer met open keuken bevindt zich aan de voorzijde en er is een berging met plek voor de wasmachine. Aan de achterzijde zijn de sfeervolle slaapkamer en de badkamer, die klaar zijn voor gebruik. Bij het appartement hoort een eigen berging, voor de fiets en andere spullen.
De auto en fiets kunnen vaak blijven staan, want alles wat je nodig hebt ligt op loop- of fietsafstand. Op zaterdag is er markt op het plein en ga je voor werk of vrije tijd buiten de stad? Je bent zo bij station Ede-Centrum en bij de bushalte!
De indeling is als volgt:
Appartementengebouw:
Aan de Brouwershoef, te bereiken vanaf de Markt en de Grotestraat, is de entree van het appartementengebouw. Aan de buitenzijde vind je de brievenbussen, het bellentableau en de intercom. Eenmaal binnen ga je naar de tweede verdieping, waar dit superleuke appartement jouw nieuwe stek kan worden!
Appartement:
Op de eerste verdieping is een eigen entree, met een trap naar de tweede verdieping. Eenmaal boven sta je in een lichte hal, met een opvallend hoog plafond en laminaat op de vloer. De woonkamer met open keuken ligt aan de voorzijde, met lichtinval vanaf het westen en uitzicht op de Markt. De keukenopstelling, met een gaskookplaat en afzuigkap, vormt een prima basis om je eigen apparatuur neer te zetten. Bij het eetgedeelte is een berging, voor de wasmachine, CV-ketel en andere spullen. Een onmisbare ruimte!
Aan de achterzijde bevinden zich de slaapkamer en badkamer. De keurige badkamer is ingedeeld met een douche, toilet, wastafel en een handdoekenradiator. Je hoeft alleen je spulletjes op het planchet neer te zetten en een douchegordijn op te hangen, waarna de badkamer gebruiksklaar is. De slaapkamer met groot dakraam is goed in te delen met een tweepersoonsbed en een garderobekast.
Bijzonderheden:
- Superleuk startersappartement in hartje Ede;
- Uitzicht op het Marktplein;
- Slaapkamer en badkamer aan de achterzijde;
- VvE bijdrage € 212,23 per maand (incl. kosten nutsvoorzieningen);
- Gas, water en elektra worden centraal geregeld en verrekend via de VvE;
- Eigen (fietsen)berging);
- Recent groot onderhoud uitgevoerd, inclusief vervanging van de kozijnen;
- Energielabel C.
Highlights
AI-generated from the description
Central living in Ede
In the heart of Ede, between Markt and Grotestraat, overlooking the square.
Practical apartment layout
Living room with open kitchen front, bedroom and bathroom back, separate storage.
Recent major maintenance done
Recent major maintenance with replaced frames, energy label C.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Service charges
€ 212 per month
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 229,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,216
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 212.23 per month
Buyers program
Is onderdeel uitpondproject
Construction
Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1930
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
44 m²
External storage space
4 m²
Volume in cubic meters
148 m³
Layout
Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Shower, toilet, and sink
Number of stories
1 story
Facilities
Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
C
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha (gas-fired combination boiler, in ownership)