Sold
Koelhorst 326714 KP EdeDe Horsten
€ 385,000 k.k.
- 136 m²living area
- 112 m²plot size
- 2bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- April 17, 2026
- Date of sale
- May 11, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
De leefkeuken beneden, woonkamer boven en een tuin op het zuiden
Een bijzondere woning met een unieke indeling, op een mooie plek in de Horsten. De keuken is verplaatst naar de begane grond, met een directe toegang tot de zonnige tuin. Op de eerste verdieping zijn de woonkamer en een grote werkkamer, die je ook een andere invulling kan geven. Verder zijn er twee (mogelijk drie) slaapkamers, een ruime badkamer en maar liefst drie toiletruimtes.
De wijk Veldhuizen is een leuke plek om te wonen en voor kinderen om op te groeien. Alle dagelijkse voorzieningen zijn in de buurt; meerdere supermarkten, winkels, scholen, kinderopvang zijn op loop-/fietsafstand. De wijk is ruim opgezet, heeft veel openbaar groen, heeft een goede verbinding dankzij het openbaar vervoer en kent veelal bestemmingsverkeer.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
In de lange hal, die uit twee delen bestaat, zijn de meterkast en de trap naar de eerste verdieping. De houten traptreden tonen karakter en de donkere tegelvloer ligt op een groot deel van de begane grond.
Aan de achterzijde is de leefkeuken, met lichtinval vanaf de zonnige zuidkant. Het plafond is deels verlaagd, uitgevoerd met inbouwverlichting en een grote afzuigunit. De keukenopstelling (2016) is uitgevoerd als eiland, voorzien van diverse inbouwapparatuur: een inductie kookplaat, vaatwasser en een combi-oven. Het is mogelijk om zoals nu, een deel van de keuken als thuiswerkplek te gebruiken.
Vanuit de keuken is er toegang tot een berging/bijkeuken, met een kast voor de wasapparatuur. Hier bevindt zich ook de toiletruimte, uitgevoerd in lichte kleuren. Het voorste deel van de vroegere garage kan als (fietsen)berging worden gebruikt.
Eerste verdieping:
Op deze verdieping zijn de woonkamer, een werkkamer en een toiletruimte. De ruime en lichte woonkamer is aan de achterzijde, met zon in huis gedurende een groot deel van de dag. Het uitzicht op het groen en de achterliggende woningen aan de Koelhorst maakt de woonkamer tot een fijne plek in huis.
De werkkamer (voorheen keuken) bevindt zich aan de voorzijde. Er is een klein keukenblok met een spoelbak geplaatst en ook hier zie je het vele gebruik van lichte kleuren. Deze ruimte kan ook als speelkamer, hobbyruimte of extra slaapkamer worden gebruikt. Vanaf de overloop is er toegang tot de toiletruimte met een wandcloset en een fonteintje.
Tweede verdieping:
Ook de indeling op de tweede verdieping is aangepast. Er zijn twee (voorheen drie) slaapkamers op deze verdieping, beiden over de hele breedte van het huis. De badkamer (2016) is ingedeeld met een grote inloopdouche, een toilet (nummer drie in huis!), een badmeubel met twee wastafels en twee hoge wandkasten.
Exterieur:
Vanuit de leefkeuken is de diepe achtertuin op het zuiden te bereiken. Een heerlijke plek voor de zonliefhebber, om te BBQ’en en met veel privacy dankzij de hoge bomen aan de achterzijde. De houten veranda vormt het hart van de tuin en er staat een sauna.
Bijzonderheden:
- Platte dakbedekking is circa 8 jaar geleden vernieuwd;
- Houten kozijnen met isolerende beglazing;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel;
- Twee (mogelijk drie) slaapkamers en een grote werkkamer;
- Afwijkende indeling met een leefkeuken op de begane grond en de woonkamer op de eerste verdieping;
- Parkeergelegenheid voor de (fietsen)berging;
- Zonnige tuin (zuid);
- Energielabel B.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,831
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (drive-in residential property)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 1 m²
- Plot size
- 112 m²
- Volume in cubic meters
- 447 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- EDE F 7691
- Cadastral map
- Area
- 112 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 61 m² (13.85 metre deep and 4.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,672x
Viewed
28x
Saved
16-4-2026
On Funda
Neighborhood

De Horsten
Ede- Residents
- 1,970
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 3,226
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




