Mooi verbouwd, een uitbouw en vier slaapkamers
Bewoners: "Onze favoriete ruimte van het huis is de heerlijke ruime benedenverdieping. Daar hebben we regelmatig etentjes gehad met vrienden en familie aan een lange tafel en eindeloos gespeeld met ons zoontje. We genieten ook het hele jaar van de diepe tuin, met zowel plekjes in de schaduw als een terras in de zon."
Wat een leuk huis is dit, in het mooie en groene Ede-Zuid. Dankzij de uitbouw en nokverhogende dakkapel is er veel extra ruimte gecreëerd, waardoor er nu vier slaapkamers zijn, en heeft deze woning een gezellige eetkamer met keuken. Op het dak liggen 9 zonnepanelen, de spouwmuren zijn in 2022 geïsoleerd en in 2025 is de HR-ketel vervangen. Ook heeft deze woning, wat nieuwbouwwoningen vaak niet hebben, een ruime voor- en achtertuin.
De Willem Marislaan is een brede straat in Ede-Zuid, met veel groen en openbare parkeergelegenheid. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij winkelcentrum Spindop. De prachtige natuur, vele sportverenigingen en de snelweg A12 bevinden zich in de nabijheid. Ook voor kinderen is dit een fijne plek om te wonen, met speelgelegenheid in de buurt en alleen bestemmingsverkeer in de straat.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
De hal is, net als de rest van de woning, smaakvol verbouwd. Via de ramen in de voordeur valt veel licht naar binnen en de laminaatvloer ligt op bijna de hele begane grond. Links in de hal, naast de trap, is de in rustige kleuren uitgevoerde toiletruimte.
Dankzij de aanbouw is de ruimte op de begane grond een stuk groter geworden. Ook de indeling is gewijzigd, want de keuken is verplaatst naar de uitbouw. Hierdoor heeft de woonkamer een mooie L-vorm gekregen, en is de uitbouw de perfecte plek om te koken en eten. Het stucwerk en de laminaatvloer vormen een fraai geheel, en de lichtstraat zorgt voor extra lichtinval. Openslaande deuren zorgen voor een fraaie verbinding met de achtertuin.
In 2024 is de stijlvolle, dubbele keukenopstelling geplaatst. Trendy zwart is gecombineerd met een houtlook, en mooie groene tegels op de achterwand. Alle benodigde apparatuur is in 2022-2024 ingebouwd: een inductie kookplaat, vaatwasser en een koelkast (allen Bosch of Liebherr). De keuken beschikt ook over een ingebouwde afzuigkap en combi-oven (2024).
Vanuit de keuken is een portaal te bereiken, met toegang tot de tuin en een berging. In de berging is onder andere ruimte voor een koel-/vriescombinatie en de wasapparatuur.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde. Ook op deze verdieping ligt laminaat, en zijn de muren en plafonds gestuct. Twee slaapkamers zijn in te richten als tweepersoonskamer, en de derde slaapkamer is heel geschikt als werkkamer of kinderkamer.
De fraai vernieuwde badkamer is ingedeeld met een inloopdouche, handdoekenradiator en een badmeubel met wastafel. Ook hier is gekozen voor mooi, rustige kleuren en het grote raam zorgt voor veel licht in de badkamer. Ook biedt dit raam een goede ventilatiemogelijkheid.
Tweede verdieping:
Wat vroeger een zolder was, is nu een volwaardige verdieping. Er zijn een vaste trap en een nokverhogende dakkapel geplaatst, met een overloop en een vierde slaapkamer als resultaat. Deze kamer, met een berging in de schuinte van het dak, is in gebruik als werkkamer. Komt hier een gezin wonen, dan is dit de droomkamer voor een kind!
Exterieur:
Openslaande deuren in de woonkamer geven, net als het portaal, toegang tot de achtertuin. Er zijn twee terrassen gemaakt, waardoor je gedurende de hele dag in de zon kan zitten. Aan twee kanten staan houten schuttingen en voor de tuinliefhebber staat er een kas. In het achterste deel van de tuin staat een berging met overkapping, en is een poort naar de steeg. De diepe voortuin, met veel groen, zorgt vanaf de weg voor een huis met een mooie uitstraling.
Bijzonderheden:
- Uitbouw en een nokverhogende dakkapel aan de achterzijde;
- Spouwmuurisolatie met HR++ Thermoparels, uitgevoerd in 2022;
- Dak- en vloerisolatie;
- Kunststof en houten kozijnen met isolerende beglazing;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2025);
- 9 zonnepanelen, geplaatst in 2018/2019;
- Vier slaapkamers;
- Mooi aangelegde voor- en achtertuin;
- Energielabel B.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious ground-floor kitchen
Extended living area with L-shaped lounge and new kitchen
Deep front and back garden
Two terraces, greenhouse, covered storage and lots of greenery
Well insulated and solar
Cavity, roof and floor insulation, 9 solar panels, HR boiler 2025
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 450,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,327
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1960
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Quality marks
Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
Areas
Living area
104 m²
Other space inside the building
7 m²
External storage space
23 m²
Plot size
199 m²
Volume in cubic meters
338 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, sink, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Outdoor awning, optical fibre, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas hre (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)