Troeveveen 133755 JV EemnesNoordbuurt
€ 485,000 k.k.
- 108 m²living area
- 158 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
U HEEFT EEN OBJECTCODE NODIG ALS U ONS BELT. DE CODE IS: 8 5 9 8 2
Deze woning is regulier in de verkoop, iedereen kan en mag reageren op deze woning. Reageert er een huurder van De Alliantie? Dan heeft deze voorrang.
Welkom aan de Troeveveen 13: een fijne en praktisch ingedeelde woning met volop leefruimte, vier slaapkamers en een prettige lichtinval. Deze woning biedt alles wat je zoekt voor comfortabel wonen én de mogelijkheid om het geheel volledig naar eigen smaak in te richten.
Royale en lichte woonkamer
De woonkamer is opvallend ruim en strekt zich uit over de volledige diepte van de woning. Dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- en achterzijde geniet je hier van een prettige lichtinval gedurende de hele dag. Er is voldoende ruimte voor een gezellige zithoek én een royale eethoek.
Functionele keuken
Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, praktisch ingericht met voldoende werk- en bergruimte. Vanuit hier is er direct contact met de woonkamer, terwijl de indeling toch een fijne scheiding biedt tussen koken en wonen. Ook hier geldt: een mooie kans om de keuken geheel naar eigen wens te moderniseren.
Vier volwaardige slaapkamers
Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, ideaal als slaap-, werk- of hobbyruimte. De badkamer is eveneens op deze verdieping gesitueerd en voorzien van de nodige voorzieningen.
De tweede verdieping biedt een ruime vierde slaapkamer met extra bergruimte, perfect als master bedroom of rustige werkplek.
Praktische indeling en extra comfort
De woning beschikt over een entree met separaat toilet en handige bergruimte. De overloop op de verdiepingen zorgt voor een logische en prettige doorstroming in huis.
Bijzonderheden:
- Vaste projectnotaris;
- Verkoper verkoopt de woning voor eigen gebruik (of gebruik door eerstegraads familielid), welke persoon daar zijn/haar hoofdverblijf gaat hebben;
- Verkoper verkoopt niet aan een belegger of koper met meer onroerend goed op zijn naam;
- Het betreft een voormalige huurwoning van de Alliantie;
- 'Niet zelf bewoond-', 'Asbest-' en 'Ouderdomsclausule' van toepassing;
- Verkoper behoudt zich het recht van gunning voor tot tekenen van de koopakte;
****VOORRANGSREGELING DE ALLIANTIE ****
Zijn er meerdere huurders die hebben geboden? Dan krijgt de huurder met het hoogste bod (in een bepaalde voorrangscategorie) voorrang. De voorrang is tot de uiterste inschrijfdatum bij inschrijving geldig. Wil je aanspraak maken op de voorrang? Meld je dan aan voor de e-mail updates op ikzoek.nl, geef je huidige woonsituatie op bij de bezichtigingsaanvraag en meld het bij het uitbrengen van je bod bij de makelaar.
De voorrangsregeling vervalt bij een bod onder de vraagprijs. Let op; voorrang betekent dat we met u als eerste in gesprek zullen gaan. We verkopen de woning niet onder de getaxeerde marktwaarde, en deze kan hoger zijn dan de vraagprijs.
Benieuwd naar de complete voorrangsregeling? Kijk op de-alliantie.nl/ik-zoek/voorrang-huurders - en zie direct wat de voorrangsregeling voor jou betekent.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,491
- Year of construction
- 1982
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 158 m²
- Volume in cubic meters
- 387 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Hot water
- CH boiler
Cadastral data
- EEMNES A 4591
- Cadastral map
- Area
- 158 m²
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 11.00 metre deep and 6.00 metre wide
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
582x
Viewed
11x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Noordbuurt
Eemnes- Residents
- 4,160
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,511
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.