Prins Bernhardstraat 57151 DE EibergenPrins Bernhardstraat eo
€ 547,500 k.k.
- 138 m²living area
- 749 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherSfeervolle jaren '30 woning met energielabel A en royale tuin
Description
Sfeervolle jaren ’30 woning met energielabel A, royale tuin en volop leefruimte.
Deze woning uit 1935 combineert authentieke jaren ’30 details met het comfort van nu. De karakteristieke uitstraling is behouden gebleven, terwijl de woning op diverse punten is gemoderniseerd en verduurzaamd. Met een woonoppervlakte van circa 138 m², een royaal perceel van 749 m², vier slaapkamers, een kelder en een grote vrijstaande garage is dit een ideale gezinswoning met verrassend veel ruimte, zowel binnen als buiten.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de verzorgde hal met meterkast, modern vernieuwd toilet en trapopgang naar de eerste verdieping. Authentieke elementen zoals de paneeldeuren en fraaie kozijnbetimmeringen geven direct de karakteristieke sfeer van de woning weer. De woonkamer is licht en ruim opgezet en biedt een prettig uitzicht op de diepe achtertuin. De afwerking is verzorgd en smaakvol, waardoor de woning direct een warme en uitnodigende indruk maakt. De royale dichte keuken bevindt zich in de uitbouw en is ingericht met een praktische hoekkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, veel werkruimte en voldoende kastruimte. Vanuit de keuken bereik je de vernieuwde bijkeuken met wasmachineopstelling. Daarnaast is er toegang tot de royale kelder, de bergzolder boven de achter aanbouw en de recent vernieuwde badkamer. Deze moderne badkamer is volledig betegeld en uitgerust met een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Ook de cv-ruimte met de recent geplaatste Intergas ketel is vanuit de achter entree bereikbaar.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot vier ruime slaapkamers en een separaat toilet. Alle slaapkamers hebben een prettig formaat en zijn netjes afgewerkt. Twee kamers beschikken over een eigen wastafel en de slaapkamer aan de achterzijde geeft toegang tot een balkon. De verdieping biedt opvallend veel ruimte en mogelijkheden voor een gezin of thuiswerken.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereik je de ruime, geïsoleerde en bevloerde bergzolder, ideaal voor extra opslagruimte.
Buitenruimte
De diepe achtertuin ligt gunstig op het zuiden en biedt volop zon, privacy en ruimte om te genieten van het buitenleven. Dankzij het royale perceel is er altijd een fijne plek in zowel de zon als de schaduw te vinden. Daarnaast beschikt de woning over een grote vrijstaande stenen garage met spouwmuren en een ruime bergzolder. Op eigen terrein is parkeergelegenheid aanwezig voor meerdere auto’s.
Bijzonderheden
• Karakteristieke jaren ’30 woning met authentieke details
• Goed onderhouden en keurig afgewerkt
• Energielabel A
• Voorzien van 12 zonnepanelen
• Verwarming en warm water via een Intergas cv-ketel (CW5) uit 2023
• Grote vrijstaande stenen garage met bergzolder
• Parkeergelegenheid op eigen terrein voor drie tot vier auto’s
• Gelegen op loopafstand van het centrum van Eibergen en diverse voorzieningen
Een verrassend ruime en energiezuinige woning waar sfeer, comfort en praktische leefruimte perfect samenkomen. Een ideale gezinswoning voor wie karaktervol wil wonen met alle hedendaagse gemakken binnen handbereik.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 547,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,967
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 138 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 55 m²
- Plot size
- 749 m²
- Volume in cubic meters
- 564 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Xtreme CW5 (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- EIBERGEN G 1651
- Cadastral map
- Area
- 749 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 500 m² (20.00 metre deep and 25.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,418x
Viewed
33x
Saved
21-5-2026
On Funda
Neighborhood

Prins Bernhardstraat eo
Eibergen- Residents