New
Seyndersloot 51602 HB EnkhuizenKadijken
€ 689,000 k.k.
- 151 m²living area
- 563 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catchervrijstaand - tuin aan vaarwater - 5 slaapkamers - energielabel A
Description
Heerlijk vrijstaand wonen aan vaarwater.
Welkom bij Seyndersloot 5 - een onder architectuur gebouwde vrijstaande villa, waar de grote ronde raampartij in de achtergevel een ware eyecatcher is. De ligging is fantastisch, aan een rustig, voor auto verkeer doodlopend straatje in Kadijken met de tuin aan breed vaarwater met volop ruimte en vrijheid in en om de woning. Met 7 kamers, waaronder 5 slaapkamers heb je hier aan leefruimte geen gebrek. De 19 zonnepanelen staan garant voor een energievriendelijke woning, wat zich vertaalt in een energielabel A.
De locatie is perfect; weg van de drukte maar met alle voorzieningen op een steenworp afstand. Je bevindt je niet alleen dichtbij supermarkten, scholen en een sportschool, maar je kunt ook genieten van wandelparken en speeltuinen in de buurt. Plus, het is dicht bij de uitvalswegen en aan het vaarwater, ideaal voor bootliefhebbers.
Indeling:
Entreehal met meterkast en toegang tot een kantoorruimte. De scheidingswand tussen de woonkamer en het kantoor is door de huidige eigenaar bewust geplaatst voor privacy in de kantoorruimte. Dit is echter geen dragende muur en kan indien gewenst weer verwijderd worden, waardoor er ca. 10 m² ruimte in de woonkamer bij komt. Tussendeur naar een tweede hal met trapopgang naar de verdieping, toiletruimte en toegang tot de woonkamer. De erker aan de zijgevel en de halfronde erker aan de achtergevel zorgen voor een zee aan daglicht en een fijne sfeer in deze ruimte. Daarnaast bevindt zich op de begane grond de half open keuken met alle wenselijke inbouwapparatuur, welke onlangs gerenoveerd is in 2021. Vanuit de keuken heb je direct toegang tot de praktische bijkeuken, waar de wasmachine en wasdroger opgesteld zijn. De bijkeuken is ook vanuit de steeg bereikbaar, in het verlengde van de bijkeuken loop je door naar de inpandige garage.
Op de beide verdiepingen vindt je een totaal van 5 slaapkamers. Op de eerste verdieping zijn er 3 grote slaapkamers waar je in elke kamer een tweepersoonsbed kwijt kunt. Formeel was er nog een plan voor een 4e slaapkamer, maar die is toegevoegd aan de hoofdslaapkamer en functioneert als een riante inloopkast. De badkamer beschikt over een luxe HydroPool ligbad met whirlpoolsysteem, een aparte douche, twee wastafels en comfortabele vloerverwarming. Op de overloop een separaat toilet. Vaste trap naar de 2e verdieping waar je 2 extra (slaap)kamers kunt benutten.
De woning is omringd door ca. 350 m² groen met een voortuin, zijtuin en een riante achtertuin op het zonnige zuiden. De achtertuin grenst aan het zo gewilde Westfriese (polder)vaarwater voor urenlang vaarplezier op mooie zomerdagen.
Ook is er achter in de tuin een sauna te vinden om heerlijk te ontspannen na een drukke werkdag.
Qua parkeren hoef je je geen zorgen te maken, want deze woning biedt parkeermogelijkheid voor meerdere auto's op eigen terrein. De inpandige garage biedt capaciteit voor 1 auto en heeft verwarming, elektra en een geïsoleerde deur.
Seyndersloot 5 is een aanbod dat je niet wilt missen. De locatie, de voorzieningen en de charmante sfeer van deze woning maken het een perfecte plek voor jou en je gezin. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen. Kom dit prachtige huis aan het water zelf ervaren. We kijken ernaar uit om jou te verwelkomen in je toekomstige huis.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 689,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,563
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 151 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Plot size
- 563 m²
- Volume in cubic meters
- 593 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, double sink, bath, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, passive ventilation system, flue, sauna, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR ECO (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- ENKHUIZEN H 1245
- Cadastral map
- Area
- 563 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden and front garden
- Back garden
- 240 m² (16.00 metre deep and 15.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,392x
Viewed
16x