Vrijstaand wonen tegen de bosrand, met een tuin waar je écht van geniet
Rust, ruimte en een heerlijk vrije achtertuin. Deze royale vrijstaande woning in Ens staat op een mooie plek tegen de bosrand en heeft verrassend veel te bieden. Een moderne hoekkeuken, vier slaapkamers waarvan één op de begane grond, een grote geïsoleerde bijkeuken én een fijne tuin met geïsoleerd tuinhuis en veranda. Tel daar energielabel B bij op en je hebt een woning waar je alle kanten mee op kunt.
Binnen valt meteen op hoeveel ruimte er is. De woonkamer biedt volop plek voor een comfortabele zithoek en aan de achterzijde ligt de moderne hoekkeuken die in 2022 is vernieuwd. Hier kijk je uit richting de tuin en is genoeg ruimte voor een grote eettafel. Een fijne plek voor lange avonden tafelen, terwijl je in de zomer zo de tuin in loopt.
En die tuin verdient zeker wat extra aandacht. Door de vrije ligging en het groen rondom voelt het hier heerlijk rustig. Achterin staat een geïsoleerd tuinhuis met veranda, waardoor je ook buiten een extra plek hebt om te zitten, werken of ontspannen. Daarnaast is er een royale houten berging van circa 5 x 2,5 meter voor fietsen, gereedschap en alles wat je liever niet in huis bewaart.
Op de begane grond vind je verder een zeer ruime geïsoleerde bijkeuken en een extra kamer die uitstekend geschikt is als kantoor, speelkamer of slaapkamer. Dat maakt de woning ook interessant als je gelijkvloerse mogelijkheden zoekt of regelmatig vanuit huis werkt.
Boven zijn nog eens drie slaapkamers aanwezig. De ouderslaapkamer is lekker ruim en beschikt over een kastenwand. De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, douche, wastafel en toilet. Via een steektrap bereik je bovendien de bergzolder, dus ook aan praktische bergruimte geen gebrek.
De woning is gebouwd in 1992, staat op een perceel van maar liefst 383 m² en heeft energielabel B.
Wonen in Ens
Ens is een actief dorp met winkels, basisscholen, sportvoorzieningen en verschillende verenigingen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je gewoon in het dorp terecht en dankzij de goede verbindingen ben je snel in onder andere Emmeloord, Kampen en Zwolle.
INDELING
Begane grond: entree, hal met trapopgang, toilet en meterkast. Woonkamer met een moderne tuingerichte leefkeuken uit 2022 met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend de royale geïsoleerde bijkeuken met witgoedaansluitingen, cv opstelling (2022) en een extra werk-/slaapkamer.
Eerste verdieping: ruime overloop, drie slaapkamers waaronder een royale ouderslaapkamer met kastenwand en een lichte badkamer met wastafel, toilet, ligbad en douche.
Zolder: via steektrap bereikbare bergzolder over de gehele breedte van de woning.
Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Toelichtingsclausule NEN2580. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Highlights
AI-generated from the description
Private garden by forest
Private rear garden with greenery, garden house and veranda.
Modern living kitchen 2022
Garden-facing 2022 corner kitchen with dining space.
Detached with extra room
Detached home with 4 bedrooms and attic storage.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 525,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,860
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1992
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
136 m²
Other space inside the building
15 m²
External storage space
24 m²
Plot size
383 m²
Volume in cubic meters
540 m³
Layout
Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, bath, toilet, and sink
Number of stories
2 stories and a loft
Facilities
Skylight, mechanical ventilation, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
Energy label
B
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)