New
Beltrumbrink 347544 ZC EnschedeWesselerbrink Zuid-Oost
€ 699,000 k.k.
- 255 m²living area
- 841 m²plot size
- 8bedrooms
- Cenergy label
Description
Royale vrijstaande bungalow (1971) vol mogelijkheden, met riant perceel, 8 slaapkamers en 2 badkamers
Zoek je een vrijstaande woning met een unieke architectuur en enorm veel leefruimte, die je helemaal naar eigen inzicht kunt moderniseren? Dan leid ik je met heel veel plezier rond in mijn woning aan de Beltrumbrink 34! Deze vrijstaande bungalow uit 1971 biedt met een royale speelse woonkamer, een grote glazen uitbouw/serre, meerdere slaapkamers en twee badkamers een fantastische basis. Een unieke kans om een droomvilla op maat te realiseren. Een grote plus is dat de CV-ketel in 2024 al is vernieuwd!
Wonen in het groene Wesselerbrink
De bungalow is gelegen aan een rustige straat in de groene wijk Wesselerbrink. Je geniet hier van de rust en ruimte van een vrijstaand perceel, terwijl alle dagelijkse voorzieningen dichtbij zijn. Op korte afstand vind je het uitgebreide winkelcentrum Wesselerbrink, diverse basisscholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer. Daarnaast wandel je zo het nabijgelegen Wesselerbrinkpark in. Ook het bruisende centrum van Enschede en de uitvalswegen (A35/N18) zijn uitstekend en snel bereikbaar.
Indeling van de woning
Begane grond:
Bij binnenkomst via de overdekte entree stap je in de royale hal met de meterkast, trapopgang, toilet en vaste kasten. Aan de voorzijde bevindt zich de leefkeuken met kookeiland en inbouwapparatuur. Lopen we door, dan komen we in de indrukwekkende, speels ingedeelde woonkamer die opvalt door de ronde glazen serre-uitbouw met fantastisch zicht op de tuin.
Het unieke aan deze bungalow is de royale opzet van de slaapvleugel op de begane grond: de gang geeft toegang tot maar liefst vijf (slaap/werk)kamers, een inpandige berging/garage en een eerste badkamer voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel.
Eerste verdieping:
Via de trap bereik je de eerste verdieping. De overloop geeft toegang tot nog eens drie royale slaapkamers, allen voorzien van handige knieschot-/opbergkasten. Ook bevindt zich op deze verdieping een tweede badkamer met een douche en wastafel.
Tuin & Perceel:
Rondom de woning ligt een riant perceel met een ruime voortuin, een grote oprit voor meerdere auto's en een royale, besloten achtertuin die veel privacy biedt.
Zien we elkaar snel?
Ik kan je natuurlijk nog veel meer vertellen over de vele ruimtes, de bijzondere indeling en de enorm grote potentie van dit huis, maar het is nóg beter om de mogelijkheden met eigen ogen te komen bekijken! Omdat ik de bezichtigingen persoonlijk verzorg, neem ik alle tijd om je rond te leiden en al je vragen te beantwoorden.
Plan heel simpel direct een afspraak in via de site, dan zie ik je heel graag snel bij de voordeur op de Beltrumbrink 34!
Alle pluspunten en kenmerken op een rij:
- Woningtype: Vrijstaande bungalow / villa uit 1971
- Potentie: Woning met buitengewoon veel leefruimte en een unieke indeling
- Indeling: Zeer royaal met speelse woonkamer, ronde glas-serre, dichte leefkeuken, 8 (slaap)kamers en 2 badkamers
- Verwarming: CV-ketel recent vernieuwd in 2024
- Sanitair: 2 badkamers en een separaat toilet op de begane grond
- Buitenruimte: Riant perceel rondom met een royale oprit en een besloten achtertuin
- Locatie: Rustige en groene ligging in Wesselerbrink, nabij winkelcentrum, scholen, park en uitvalswegen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 699,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,741
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 255 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Plot size
- 841 m²
- Volume in cubic meters
- 971 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (8 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HRE Kompact 36/48 (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- LONNEKER Z 707
- Cadastral map
- Area
- 841 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
16-9-2026
On Funda
Neighborhood

Wesselerbrink Zuid-Oost
Enschede- Residents
- 4,350
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,225
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




