Boskamp 126644 AX EwijkEwijk-Vording-2
€ 815,000 k.k.
- 231 m²living area
- 1,155 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Description
Deze zeer royale vrijstaande woning biedt volop ruimte én mogelijkheden. Gelegen op een royaal perceel van maar liefst 1.155 m², beschikt de woning onder meer over een ruime woonkamer, woonkeuken, vijf slaapkamers, een moderne badkamer, een inpandige garage en een zeer royale zolderverdieping. De woning is voorzien van 15 zonnepanelen. Daarnaast zorgt de zonnige tuin op het zuidoosten voor een heerlijke plek om buiten te genieten. De woning is bijzonder geschikt voor wie op zoek is naar ruimte voor het hele gezin, maar ook voor wie behoefte heeft aan bijvoorbeeld een hobbyruimte, werkplek aan huis of extra bergruimte. Dankzij de royale opzet zijn er bovendien diverse mogelijkheden om de woning naar eigen wens verder aan te passen en in te richten. Benieuwd naar de mogelijkheden? Kom de ruimte, het perceel en de sfeer zelf ervaren tijdens een bezichtiging en ontdek wat deze royale vrijstaande woning jou te bieden heeft.
Deze vrijstaande woning is gelegen aan een rustige straat met alleen bestemmingsverkeer, in een groene woonomgeving. De diepe, zonnige achtertuin op het zuiden biedt veel privacy en is gelegen op enkele minuten loopafstand van het centrum van Ewijk, sportvelden en basisschool. De natuurlijke omgeving van Ewijk aan de Waal met zijn uiterwaarden en slingerende dijken is ideaal voor mooie fietstochten. De historische stad Nijmegen met veel cultuur, theater en musea is gemakkelijk en snel bereikbaar. Dichtbij zijn er diverse uitvalswegen naar onder andere de A50 en A73.
INDELING
Begane grond
Hal met toilet
Aan de achterzijde bevindt zich een royale ontvangsthal met toegang tot de woonkamer, woonkeuken, berging en toiletruimte met fonteintje. Vanuit de hal is tevens de eerste verdieping bereikbaar.
Woonkamer met eetgedeelte
Het hart van de woning wordt gevormd door de royale woonkamer met eetgedeelte. De ruimte valt direct op door het riante formaat en de prettige lichtinval vanuit meerdere zijden. Vanuit de woonkamer is er directe toegang tot het terras en de tuin, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke manier met elkaar verbonden zijn.
Woonkeuken
Een groot deel van het dagelijks leven vindt plaats in de woonkeuken. De keuken bestaat uit een L-vorm en beschikt over voldoende kastruimte. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, te weten een inductie kookplaat, een afzuigkap, een vaatwasser, een oven en een stoomoven. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de tweede hal/bijkeuken.
Hal & bijkeuken
Vanuit de keuken is de tweede hal bereikbaar, die tevens dienstdoet als praktische bijkeuken. Deze ruimte beschikt over een eigen entree aan de voorzijde van de woning en biedt daarmee diverse gebruiksmogelijkheden.
Garage & berging
Via de ruime ontvangsthal is de berging bereikbaar, die is voorzien van een witgoedaansluiting. Hier bevindt zich tevens de installatie van de heteluchtverwarming. Vanuit de berging is de riante garage toegankelijk. De garage beschikt over elektra en een elektrisch bedienbare garagedeur en is zowel via de oprit als via een loopdeur bereikbaar.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot vijf ruime en lichte slaapkamers en de moderne badkamer. Drie slaapkamers zijn voorzien van praktische inbouwkasten. De royale ouderslaapkamer beschikt bovendien over een badkamer ensuite. Daarnaast is de moderne badkamer zowel vanuit de ouderslaapkamer als vanaf de overloop bereikbaar en is uitgerust met een ligbad, hangend toilet, douche en dubbele wastafel met meubel. Twee Velux-dakramen zorgen hier voor een prettige natuurlijke lichtinval en ventilatiemogelijkheid.
Zolder
Vanuit de ruime slaapkamer aan de rechterzijde van de woning is middels een vlizotrap de zeer royale zolderverdieping bereikbaar. Deze biedt volop bergruimte voor spullen die niet dagelijks nodig zijn. Tevens bevindt zich hier de geiser ten behoeve van de warmwatervoorziening.
Tuin
De omvangrijke tuin is zonder twijfel een van de bijzondere kenmerken van deze woning. De tuin beschikt over diverse volwassen bomen en vaste beplanting, een royaal gazon en een groot terras. Dankzij het riante formaat zijn er volop mogelijkheden om de tuin geheel naar eigen wens in te richten en optimaal te benutten.
ALGEMEEN
Woonoppervlakte: 231 m²
Inhoud: 1.097 m³
Perceeloppervlakte: 1.155 m²
Bouwjaar: 1978
Energielabel: C
Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing:
De woning wordt verkocht door een eigenaar die de woning zelf niet (recent) heeft bewoond. Hierdoor zijn er mogelijk aspecten van de gebruiksstaat en/of onderhoudstoestand die bij de verkoper niet bekend zijn. Koper verklaart hiermee bekend te zijn en accepteert dat hij rekening dient te houden met mogelijke onbekende gebreken. Deze clausule wordt standaard in de koopovereenkomst opgenomen.
Gezien het bouwjaar van de woning willen we je erop attenderen dat bij de uiteindelijke koopovereenkomst een ouderdomsclausule en een asbestclausule worden opgenomen. Dit is gebruikelijk bij woningen van deze leeftijd. Daarbij wordt rekening gehouden met het feit dat de bouwkundige eisen destijds anders waren dan tegenwoordig. Ook is het – vanwege het bouwjaar vóór 1993 – mogelijk dat er materialen in de woning aanwezig zijn die asbest bevatten.
Deze clausules zijn bedoeld om helderheid te geven over de mogelijke aanwezigheid van ouderdomskenmerken en asbest, zodat beide partijen weten waar ze aan toe zijn. Voor jou als koper betekent dit dat je hier vooraf van op de hoogte bent en dit onderdeel uitmaakt van de aankoopoverweging.
Indien u belangstelling heeft voor dit zeer royale vrijstaande woonhuis, nodigen wij u graag uit voor een vrijblijvende bezichtiging.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious detached family home
Detached home with 5 bedrooms and large attic.
Bright living room and kitchen
Generous living room with garden access and large kitchen.
Sunny garden on large plot
Deep south-facing garden on 1,155 m² plot.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 815,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,528
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 231 m²
- Other space inside the building
- 64 m²
- Exterior space attached to the building
- 36 m²
- Plot size
- 1,155 m²
- Volume in cubic meters
- 1,097 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls, floor insulation and secondary glazing
- Heating
- Hot air heating and fireplace
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- EWIJK E 577
- Cadastral map
- Area
- 1,155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- Insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
3,429x
Viewed
59x
Saved
21-9-2026
On Funda
Neighborhood

Ewijk-Vording-2
Ewijk- Residents
- 695
- Family with children
- 39%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




