Sold
Bloemersweide 757081 GD GendringenGendringen
€ 395,000 k.k.
- 108 m²living area
- 272 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 27, 2026
- Date of sale
- May 28, 2026
- Term
- 2 months
Description
Ben je op zoek naar een moderne, goed onderhouden en leuke twee-onder-een-kapwoning die je zó kunt betrekken? Dan is Bloemersweide 75 in Gendringen absoluut een bezichtiging waard. Deze leuke woning uit 1983 is de afgelopen jaren vrijwel geheel gemoderniseerd, volledig geïsoleerd en biedt alles wat starters, jonge gezinnen én doorstromers zoeken: comfort, ruimte en een fijne ligging.
Met circa 108 m² woonoppervlakte, een garage van ca. 18 m², een kelder van ca. 15 m² en een overkapping van ca. 13 m² biedt deze woning aanzienlijk meer ruimte dan je van buiten zou verwachten. Dit alles is gelegen op een perceel van 272 m², met een diepe achtertuin waar je volop kunt genieten.
Kortom: Bloemersweide 75 is een moderne woning met verrassend veel ruimte en comfort. Een ideale plek voor wie zorgeloos wil wonen in een prettige woonomgeving.
Is je interesse gewekt? Bekijk dan snel de virtuele bezichtiging op onze website!
Indeling:
De woning beschikt over een nette voortuin met groen en een lange oprit met plaats voor zeker twee auto’s. De voordeur bevindt zich in de zijgevel, wat zorgt voor extra privacy en een praktische entree.
Bij binnenkomst kom je in de hal met trapopgang naar de eerste verdieping, een modern toilet met fontein en een meterkast inclusief glasvezelaansluiting. De living is tuingericht en kenmerkt zich door veel lichtinval. Het is een prettige, open ruimte met voldoende plaats voor zowel een comfortabele zithoek als een eethoek. De aanwezige trapkast zorgt voor extra bergruimte.
De keuken is gesitueerd aan de straatzijde en uitgevoerd in een moderne hoekopstelling. Deze is voorzien van alle gewenste inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en oven. Een fijne plek voor kookliefhebbers!
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, twee royale slaapkamers en een moderne badkamer. De badkamer is compleet uitgevoerd met een dubbele wastafelmeubel, toilet, ruime inloopdouche en handdoekradiator. De hoofdslaapkamer beschikt over een vaste kastenwand / inloopkastgedeelte. Ter hoogte van de trap is een airco geplaatst, waarmee de gehele verdieping comfortabel gekoeld of verwarmd kan worden.
De tweede verdieping biedt een voorzolder met cv-ketel, wasmachine-aansluiting en praktische knieschotbergingen. Daarnaast is hier een derde slaapkamer met dakraam en extra bergruimte onder de schuine kanten.
De royale garage is een absoluut pluspunt: voorzien van openslaande deuren, een loopdeur, keukenblokje en water- en elektra-aansluiting. Vanuit de garage is bovendien de kelder bereikbaar – ideaal als extra opslag.
De achtertuin is diep, gelegen op het oosten en fraai aangelegd met een terras, gazon en borders. De sfeervolle overkapping met verlichting maakt het mogelijk om van het vroege voorjaar tot het late najaar heerlijk buiten te zitten.
Bijzonderheden:
Gebouwd omstreeks 1983
De inhoud van de woning is circa 400 m³ en de woonoppervlakte circa 108 m²
De garage is circa 18 m² en de kelder is circa 15 m²
Diepe achtertuin met sfeervolle overkapping inclusief verlichting van circa 13 m²
De perceeloppervlakte is 272 m²
Vrijwel geheel gemoderniseerd
Moderne keuken, badkamer en toilet
Drie ruime slaapkamers
Airco op de eerste verdieping
Volledig geïsoleerd
Energielabel B
Aanvaarding in overleg
Locatie:
Gendringen telt ca. 4.600 inwoners en is een van de grotere kernen van de gemeente Oude IJsselstreek, waarvan het gemeentehuis in het dorp staat. De gemeente ligt in de prachtige Achterhoek en heeft een oppervlakte van zo'n 140 vierkante kilometer en er wonen bijna 40.000 inwoners. De rivier de Oude IJssel slingert zich dwars door dit gebied biedt tal van recreatiemogelijkheden. Wandelaars en fietsers kunnen bovendien hun hart ophalen in de verschillende natuur- en recreatiegebieden rondom het dorp.
Gendringen heeft een supermarkt en een beperkt aanbod aan sterke winkels. In het naburige Ulft vind je ook diverse supermarkten en landelijke ketens zoals HEMA en Action. Wil je uitgebreider winkelen, dan kun je terecht in Doetinchem of net over de grens in het Duitse Emmerik. Het dorp heeft een basisschool en basisvoorzieningen op het gebied van gezondheidszorg. Verder is er een actief verenigingsleven op het gebied van sport en cultuur. Gendringen is goed bereikbaar via de A18, de N317 en vanuit Duitsland over de A3 en ook de busverbindingen zijn goed.
Ben je benieuwd hoe de woning voor jou werkelijk aanvoelt, dan is een real life bezichtiging de volgende stap. Aarzel niet en bel ons voor een vrijblijvende bezichtiging met een van onze makelaars.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,657
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1983
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Plot size
- 272 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and electric heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- GENDRINGEN K 1662
- Cadastral map
- Area
- 272 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 128 m² (16.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
2,966x
Viewed
31x
Saved
27-3-2026
On Funda
Neighborhood

Gendringen
Gendringen- Residents
- 3,805
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 3,349
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




