Kamperfoeliestraat 154461 NJ GoesGoes-Oost
€ 399,000 k.k.
- 111 m²living area
- 162 m²plot size
- 5bedrooms
- Denergy label
Description
Karakteristiek wonen in de populaire Bloemenbuurt
Ben je op zoek naar een sfeervolle woning met karakter, ruimte en een fijne ligging in Goes? Dan is Kamperfoeliestraat 15 zeker een bezichtiging waard. Deze karakteristieke twee-onder-een-kapwoning uit 1932 combineert authentieke jaren '30-details met een praktische indeling en een warme woonbeleving.
Binnen proef je direct de sfeer van vroeger, met onder andere het visgraatparket, de hoge plafonds en de en-suite deuren met glas-in-lood. Tegelijkertijd biedt de woning volop comfort voor nu. De lichte woonkamer met openslaande tuindeuren naar de achtertuin, de moderne keuken, praktische bijkeuken en vier slaapkamers maken dit een ideale woning voor starters en jonge gezinnen.
De ligging in de populaire Bloemenbuurt maakt het geheel extra aantrekkelijk. Je woont hier rustig, maar toch dicht bij het centrum van Goes. Scholen, winkels, sportvoorzieningen en andere dagelijkse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Ook de achtertuin met vrije achterom is een fijne plus: een prettige plek om buiten te eten, te spelen of te ontspannen.
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je binnen in de ruime hal met karakteristieke granitovloer, trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is licht en sfeervol, mede dankzij de grote raampartijen, de hoge plafonds en de fraaie en-suite deuren met glas-in-lood. De openslaande tuindeuren zorgen voor een mooie verbinding met de achtertuin en geven de leefruimte een prettig ruimtelijk gevoel.
De moderne keuken sluit goed aan bij de stijl van de woning en is uitgevoerd met matgrijze kasten en een warm houtlook werkblad. Door de prettige lichtinval is dit een fijne plek in huis. Vanuit de keuken is er toegang tot de praktische bijkeuken en de achtertuin.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De kamers zijn goed bruikbaar en prettig licht. Ideaal als slaapkamers voor het gezin, maar ook geschikt als werk-, hobby- of kastenkamer. De badkamer is functioneel ingericht en biedt een goede basis voor dagelijks gebruik.
Zolderverdieping
De zolderverdieping is geïsoleerd en ingericht als vierde slaapkamer. Daarmee is deze ruimte ideaal als extra slaapkamer, werkplek, speelkamer of logeerkamer. Een waardevolle toevoeging voor wie behoefte heeft aan extra ruimte en flexibiliteit.
Bijzonderheden
-karakteristieke twee-onder-een-kapwoning uit 1932;
-gelegen in de populaire Bloemenbuurt in Goes;
-perceeloppervlakte 162 m²;
-circa 111 m² woonoppervlakte;
-sfeervolle jaren '30-details;
-visgraatparket, hoge plafonds en en-suite deuren met glas-in-lood;
-lichte woonkamer met openslaande tuindeuren naar de achtertuin;
-moderne keuken met matgrijze kasten en houtlook werkblad;
-vier slaapkamers, waaronder een geïsoleerde zolderkamer;
-praktische bijkeuken;
-fijne achtertuin met vrije achterom;
-energielabel D
-rustige ligging nabij centrum, scholen en voorzieningen;
-parkeren middels vergunning, circa € 65,- per jaar;
-zeer geschikt voor starters en jonge gezinnen.
Interesse?
Ben jij op zoek naar een karakteristieke jaren '30-woning met sfeer, ruimte en een fijne ligging in Goes? Dan is Kamperfoeliestraat 15 zeker een bezichtiging waard.
Plan snel een bezichtiging in en ervaar zelf de charme, ruimte en mogelijkheden van deze woning. Misschien is dit wel de plek waar jij binnenkort thuiskomt.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,595
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 162 m²
- Volume in cubic meters
- 400 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Rolldown shutters
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- GOES F 12
- Cadastral map
- Area
- 162 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 105 m² (15.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,212x
Viewed
12x
Saved
1-7-2026
On Funda
Neighborhood

Goes-Oost
Goes- Residents
- 5,865
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 3,353
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



