New
Paradijs 102801 XR GoudaNieuwe Markt e.o.
€ 330,000 k.k.
- 105 m²living area
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
In het centrum van Gouda, midden in het winkelgebied aan de Lange Tiendeweg te Gouda, gelegen ruime 5-kamer bovenwoning op de 1e en 2e verdieping. Deze bovenwoning is in 2012 deels gerenoveerd. Entree van deze woning is middels achterzijde bereikbaar (Paradijs 10).
De woning beschikt over een ruime woon- en eetkamer en een dichte keuken op de 1e verdieping. Op de zolderverdieping een drietal slaapkamers en badkamer. De woning is gelegen op loopafstand van diverse voorzieningen, winkels, De Markt, horecagelegenheden, NS station en ontsluitingswegen.
Indeling begane grond:
Entree, hal met meterkast (6 groepen met 2 aardlekschakelaars en kookgroep).
Trapopgang naar bovengelegen woonverdieping.
1e Verdieping:
Toegang naar de eetkamer, aan achterzijde gelegen. Deze ruimte is ook te gebruiken als werk-/studeerruimte. Hal met vaste trapopgang naar 2e verdieping. Dichte keuken met een rechte keukenopstelling (2012) voorzien van een kunststof aanrechtblad, spoelbak, 4-pits elektrische kookplaat, vlakscherm afzuigkap en veel bergruimte in boven– en onderkasten.
Ruime L-vormige woonkamer (ca. 26 m²) aan de voorzijde van de woning gelegen met zicht op de Lange Tiendeweg.
2e Verdieping:
Overloop met originele paneeldeuren en inbouwkasten. Totaal 3 slaapkamers. Een slaapkamer is aan de achterzijde van de woning gelegen. Ruime slaapkamer aan de voorzijde gelegen en de 3e slaapkamer is gelegen tussen de slaapkamer aan de voorzijde en de badkamer. De badkamer is bijna volledig betegeld en voorzien van een douchecabine, wastafel, toilet, designradiator en aansluiting voor een wasmachine.
Bijzonderheden:
- Zeer centraal gelegen in het centrum van Gouda;
- Ruime en lichte woonkamer 26 m²;
- Dichte keuken met nette opstelling (2012);
- Badkamer met douchecabine, wastafel en toilet (2012);
- Verwarming middels c.v.-installatie (2012);
- Energielabel E, geldig tot 2034;
- VVE recent opgerich;
- Geen verhoogd funderingsrisico, rapport aanwezig;
- Oplevering kan vlot.
Heeft u interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Toelichtingsclausule BBMI: de woning is ingemeten conform de branchebrede meetinstructies (BBMI), afgeleid van de NEN 2580 normering. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 330,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,143
- Status
- Available
- Buyers program
- Is onderdeel uitpondproject
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1900
- Specific
- Listed building (national monument)
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Volume in cubic meters
- 360 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combi (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- GOUDA C 4673
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
1,092x
Viewed
15x
Saved
19-8-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuwe Markt e.o.
Gouda- Residents
- 1,455
- Family with children
- 12%
- Avg. asking price / m²
- € 4,558
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



