Sold
Hoge Horst 476562 LB GroesbeekBuitengebied De Horst
€ 1,187,500 k.k.
- 256 m²living area
- 8,875 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Sales history
- Listed since
- March 19, 2026
- Date of sale
- May 6, 2026
- Term
- 6 weeks
Description
Aan de rand van agrarisch gebied nabij het centrum van Groesbeek gelegen voor dubbele bewoning geschikte royale VRIJSTAANDE WONING, houten SCHUREN/BERGINGEN met CARPORT, ruime volledig geïsoleerde VRIJSTAANDE SCHUUR op een royaal kavel.
Indeling
Indeling woning: voorhuis
Onder verdieping: provisiekelder.
Begane grond: hal/entree, toilet, berging, L-vormige woonkamer, woonkeuken met luxe moderne keukenblok in hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur, vaste trap naar 1e.
Indeling woning: achterhuis
Begane grond: hal/entree, luxe toilet met fontein, woonkamer met serre/tuinkamer, toegang tot de tuin., luxe moderne halfopen keuken in dubbele opstelling met kook-/werkeiland en diverse inbouwapparatuur, bijkeuken/berging met kastenwand, luxe badkamer met douche-cabine, twee wastafels in badkamermeubel, luxe (hang)toilet, slaapkamer met airco-unit.
Eerste verdieping
Indeling woning: voorhuis
1e Verdieping: overloop met bergkast, 3 slaapkamers, luxe moderne badkamer met dakkapel, douchecabine, wastafel in badkamermeubel, luxe (hang)toilet.
Indeling woning: achterhuis
1e Verdieping: overloop met dakkapel, 1 slaapkamer
Tweede verdieping
Indeling woning: voorhuis
2e Verdieping: bergzolder, toegankelijk middels vlizo trap.
Tuin
Royale tuin, schuren/bergingen met carport, ruime volledige geïsoleerde vrijstaande schuur gelegen.
Bijzonderheden
De woning is volledig voorzien van isolatie, 20 stuks zonnepanelen (eigendom, geplaatst in 2020), airco-unit op begane grond in slaapkamer (achterhuis), kunststof kozijnen met HR++ beglazing, vloerverwarming op de gehele begane grond m.u.v. hal/berging van het voorhuis.
Bergingen/schuren met hondenren, ruime carport. Royale volledig geïsoleerde vrijstaande schuur met drie segmentdeuren (één segment elektrisch bedienbaar).
Er is ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein (3 parkeerplaatsen overdekt onder de carport). Het definitieve energielabel B is geldig tot 10 maart 2036.
Het voor- en achterhuis zijn zelfstandig te gebruiken woningen waardoor deze vrijstaande woning uitstekend geschikt is voor dubbele bewoning door (groot)ouders en (klein)kinderen, de woningen zijn momenteel ook als zodanig in gebruik. De woningen hebben elk een eigen cv-ketel, er is één aansluiting voor g/w/e en één huisnummer aanwezig.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 1,187,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,639
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Specific
- Double occupancy present and double occupancy possible
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 256 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 174 m²
- Plot size
- 8,875 m²
- Volume in cubic meters
- 875 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 toilets, 2 sinks, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit combi (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- GROESBEEK P 1265
- Cadastral map
- Area
- 4,155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- GROESBEEK P 1271
- Cadastral map
- Area
- 4,720 m²
Popularity
7,121x
Viewed
35x
Saved
19-3-2026
On Funda
Neighborhood

Buitengebied De Horst
Groesbeek- Residents
- 500
- Family with children
- 52%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?