Hasseltweg 297481 VB HaaksbergenVerspreide huizen Langelo (gedeeltelijk) en Honesch
€ 1,550,000 k.k.
- 385 m²living area
- 10,053 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherWonen tussen vrijheid, karakter en het Twentse landschap!
Description
Wonen tussen vrijheid, karakter en het Twentse landschap
Aan een rustige landweg, verscholen achter een eiken omzoomde oprijlaan, ligt deze karaktervolle woonboerderij waar ruimte, sfeer en comfort op natuurlijke wijze samenkomen. De boerderij uit 1915 is in de afgelopen jaren onder architectuur verbouwd, waarbij authentieke elementen fraai zijn gecombineerd met eigentijds wooncomfort. Oude gebinten, hoge plafonds en originele details geven het huis karakter, terwijl de royale leefruimtes, grote raampartijen en moderne afwerking zorgen voor een comfortabele en ontspannen woonbeleving. Vanuit vrijwel iedere ruimte is er zicht op het omliggende groen en de uitgestrekte landerijen, waardoor binnen en buiten voortdurend met elkaar verbonden zijn.
Ligging en omgeving
De woning ligt in de geliefde buurtschap Honesch, aan de rand van Haaksbergen. Een omgeving waar rust, natuur en ruimte centraal staan, maar dagelijkse voorzieningen toch dichtbij zijn. Vanuit huis wandel of fiets je direct richting landgoed ’t Lankheet, de Buurserbeek en de omliggende natuurgebieden. Ook het centrum van Haaksbergen met winkels, horeca, scholen en sportvoorzieningen ligt op korte afstand. Dankzij de goede verbindingen richting de N18 en A35 zijn steden als Enschede en Hengelo bovendien vlot bereikbaar. Hier woon je landelijk, maar niet afgelegen.
Indeling
Begane grond
De entree bevindt zich aan de zijkant van de boerderij en geeft toegang tot een ruime hal met garderobe, toilet, meterkast en technische ruimte. Direct valt de prettige combinatie van authenticiteit en moderne afwerking op; karaktervol zonder zwaar te worden.
Het hart van de woning bevindt zich in de voormalige deel, die is getransformeerd tot een indrukwekkende leefruimte met een prachtig gevoel van ruimte en licht. De originele gebinten zijn zichtbaar gebleven en geven de ruimte warmte en karakter. Grote glazen deuren en hoge raampartijen zorgen voor veel daglicht en bieden vanuit vrijwel iedere hoek zicht op de tuin en de omliggende landerijen.
De woonkamer is royaal opgezet, maar voelt tegelijkertijd sfeervol en comfortabel aan. De originele vloer, de gashaard en de verschillende zitgedeeltes zorgen ervoor dat de ruimte zich moeiteloos aanpast aan zowel rustige avonden als uitgebreid samenzijn met familie en vrienden.
De open woonkeuken vormt een natuurlijk middelpunt binnen het geheel. De moderne hoogglans keuken is strak vormgegeven en biedt volop werk- en bergruimte. Rondom de keuken is alle ruimte voor een grote eettafel met uitzicht op het groen. De betongietvloer met vloerverwarming versterkt het comfortabele karakter van deze leefruimte.
Daarnaast beschikt de begane grond over meerdere sfeervolle kamers met ieder een eigen functie. Zo is er een bibliotheek, een werkkamer met fraaie lichtinval door de hoge vensters, een opkamer die momenteel dienstdoet als logeerkamer en een tweede zitkamer in de oorspronkelijke woonkamer van de boerderij. Hier zijn authentieke details zoals originele wandtegels, vloeren en de schouw op mooie wijze behouden gebleven. Aan de achterzijde bevinden zich een tweede hal met gastentoilet en een praktische bijkeuken.
Eerste verdieping
Via de vaste trap bereik je de verdieping waar ruimte en karakter opnieuw centraal staan. Aan de ene zijde bevinden zich twee slaapkamers en een badkamer voorzien van douche, wastafel en toilet.
De master suite vormt één van de meest bijzondere ruimtes van de woning. Onder de imposante nok zijn slapen, baden en kleden op stijlvolle wijze met elkaar verbonden. Het fraaie gebintwerk, de hoogte van de ruimte en de rustige afwerking zorgen voor een warme en ontspannen sfeer. De geïntegreerde badkamer beschikt over een ligbad, royale douche, wastafel en toilet.
Daarnaast bevindt zich boven het achterhuis nog een royale multifunctionele verblijfsruimte die zich uitstekend leent als hobbyruimte, atelier, werkruimte of extra slaapkamers.
Buitenruimte
Ook buiten straalt het geheel rust en kwaliteit uit. Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin naar ontwerp van de internationaal gerenommeerde tuinarchitect Piet Oudolf. Hagen, volwassen beplanting, gazons en meerdere terrassen zorgen voor verschillende plekken om in alle rust van de omgeving te genieten.
Het perceel loopt breed uit richting het achterliggende landschap en wordt op natuurlijke wijze verdeeld door een slootje. Dicht bij de woning overheerst het verzorgde tuinontwerp, terwijl verderop een meer natuurlijke weide ontstaat met fruitbomen, hoge grassen en een poel waar regelmatig reeën zichtbaar zijn. De open achterzijde zorgt bovendien voor een prachtig vrij uitzicht en mooie zonsondergangen.
Op het erf bevinden zich meerdere bijgebouwen, waaronder een royale kapschuur met carport en berging, een tweede grote schuur met diverse gebruiksmogelijkheden en een praktische berging naast de woning. Daarnaast is er volop parkeergelegenheid op eigen terrein.
Bijzonderheden
- Bouwjaar: 1915
- Perceeloppervlakte: 10.053 m²
- Woonoppervlakte: 385 m²
- Type woning: Vrijstaande woonboerderij
- Energielabel: A (geldig tot 27-05-2034)
- Aantal slaapkamers: 4
- Onder architectuur verbouwde woonboerderij
- Voorzien van warmtepomp en 28 zonnepanelen
- Fraai aangelegde tuin ontworpen door Piet Oudolf
- Meerdere multifunctionele bijgebouwen aanwezig
- Vrij uitzicht over de omliggende landerijen
- Parkeren op eigen terrein
- In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen.
Aanvaarding: In overleg.
Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Interesse in dit huis? Schakel direct je eigen Twentse NVM-aankoopmakelaar in. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,026
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1915
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 385 m²
- Other space inside the building
- 60 m²
- External storage space
- 40 m²
- Plot size
- 10,053 m²
- Volume in cubic meters
- 1,651 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Hr Combi (in ownership)
Cadastral data
- HAAKSBERGEN I 5860
- Cadastral map
- Area
- 10,053 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, outside the built-up area and rural
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities