Ruime en lichte bovenwoning met twee slaapkamers, balkon en royaal terras
Aan het Cremerplein in Haarlem ligt deze ruime bovenwoning met circa 88 m² woonoppervlakte, verdeeld over twee verdiepingen. De woning beschikt over twee slaapkamers, een separate waskamer, een balkon aan de woonkamer en een royaal terras dat vanuit één van de slaapkamers bereikbaar is. De combinatie van de ruime woonoppervlakte, praktische indeling en de aanwezigheid van zowel een balkon als een ruim terras maakt dit een fijne woning voor wie op zoek is naar ruime woning met meerdere buitenmogelijkheden.
Op de eerste verdieping bevinden zich de entree, hal, woonkamer en keuken. De ruime woonkamer is goed in te delen met zowel een comfortabele zithoek als een aparte eethoek. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon. De moderne keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie, vaatwasser, combioven, 4-pits gasfornuis en afzuigkap. Het separate toilet bevindt zich in de hal.
Via de trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevinden zich twee slaapkamers, de waskamer en de badkamer. Vanuit één van de slaapkamers is het ruime terras bereikbaar. De badkamer is voorzien van een inloopdouche en een wastafel met meubel. De separate waskamer biedt extra praktische ruimte voor de was en het opbergen van spullen. Zowel het balkon als het terras zijn gelegen op het noordoosten.
Bij de afwerking van de woning is bovendien aandacht besteed aan het gebruik van natuurlijke en duurzame materialen. Zo is er gebruikgemaakt van leemstuc en een houten vloer. Op de tweede verdieping ligt daarnaast een kurkvloer, wat zorgt voor een warme en natuurlijke uitstraling.
Ook de ligging is aantrekkelijk. De woning ligt in een rustige woonomgeving, maar ook op korte fietsafstand van het bruisende centrum van Haarlem. In de directe omgeving zijn diverse winkels, supermarkten en andere dagelijkse voorzieningen te vinden. Ook het openbaar vervoer en de belangrijkste uitvalswegen zijn vanuit de woning goed bereikbaar.
INDELING
Eerste verdieping:
Entree, hal met separaat toilet, ruime woonkamer met mogelijkheid voor een aparte zit- en eethoek en toegang tot het balkon, moderne keuken voorzien van koel-vriescombinatie, vaatwasser, combioven, 4-pits gasfornuis en afzuigkap.
Tweede verdieping:
Overloop, twee slaapkamers, separate waskamer en badkamer voorzien van een inloopdouche en wastafel met meubel. Vanuit één van de slaapkamers is het ruime terras bereikbaar.
BIJZONDERHEDEN
- Bovenwoning uit 1935
- Circa 88 m² woonoppervlakte
- 3 kamers, waarvan 2 slaapkamers
- Separate waskamer
- Energielabel D
- Moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur
- Balkon en terras gelegen op het noordoosten
- Kleinschalige VvE bestaande uit 5 appartementsrechten
- Vve kost: €130,- per maand
- Dak wordt vanuit de VvE vernieuwd en geïsoleerd; naar verwachting krijgt de woning daarna energielabel C
- Oplevering in overleg, voorkeur zo snel mogelijk
Highlights
AI-generated from the description
Balcony and spacious terrace
Balcony off living room and large terrace off bedroom.
Bright living room and kitchen
Spacious living room with balcony and modern fitted kitchen.
Natural sustainable materials
Clay plaster, wooden floor and cork floor for warm look.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 485,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,511
Status
Available
VVE (Owners Association) contribution
€ 130.00 per month
Construction
Type apartment
Upstairs apartment (double upstairs apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1935
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
88 m²
Exterior space attached to the building
24 m²
Volume in cubic meters
299 m³
Layout
Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, sink, and washstand
Number of stories
2 stories
Located at
2nd floor
Energy
Energy label
D
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Kombi Kompakt HRE 28/24 met A-label pomp (gas-fired from 2017, in ownership)