Klaproos 405527 KH HapertHapert Oost
€ 449,000 k.k.
- 127 m²living area
- 155 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherGemoderniseerde, verrassend ruime 2-kapper - 127 m² gebruiksoppervlak
Description
Wonen op een toplocatie in Hapert
Welkom aan de Klaproos 40 in Hapert: een recent gerenoveerde en gemoderniseerde 2-onder-1-kapwoning waar ruimte, comfort en sfeer perfect samenkomen. Je woont hier aan een verkeersarm woonerf, in een kindvriendelijke woonomgeving, op steenworp afstand van het prachtige natuurgebied “De Nieuwe Wildernis”. Dankzij de grote uitbouw aan de achterzijde geniet je binnen van een verrassend riante leefruimte met aparte speel-/werkkamer, op de verdiepingen 4 slaapkamers, terwijl de zonnige achtertuin op het zuidwesten het buitenleven compleet maakt.
Begane grond – royaal, licht en luxe
Via de hal, voorzien van een volledig vernieuwde meterkast (9 groepen en 2 aardlekschakelaars), stap je deze instapklare woning binnen. De begane grond is volledig afgewerkt met een stijlvolle houtlook tegelvloer, wat zorgt voor een rustige en moderne uitstraling. De ruime toiletruimte is volledig betegeld en uitgerust met een wandcloset en fonteintje. Vanuit de hal heb je toegang tot de woonkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open leefkeuken met volop ruimte voor een grote eettafel: dé plek voor lange diners en gezellige avonden. De nieuwe luxe keuken (2026) in hoekopstelling is compleet uitgerust met een gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, combi-oven, vaatwasser en een fraai composiet aanrechtblad.
De fors uitgebouwde woonkamer is een echte blikvanger. Hier geniet je van veel licht, spachtelputzwanden, een strak stucwerkplafond met sierlijst en openslaande tuindeuren die direct toegang geven tot de zonnige achtertuin.
Aansluitend vind je de volledig betegelde bijkeuken, voorzien van een deur naar de tuin en een praktische 4-deurs kastenwand met wasmachine-aansluiting en uitstortgootsteen. Daarnaast is er een aparte werk-/speelkamer, ideaal voor thuiswerken of spelende kinderen, met spachtelputzwanden en een MDF-plafond met inbouwspots.
Eerste verdieping – comfortabel en modern
Op de eerste verdieping kom je op de overloop met laminaatvloer, die toegang biedt tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. Alle slaapkamers zijn netjes afgewerkt met laminaatvloeren, stucwerkwanden en stucwerkplafonds.
De moderne badkamer is volledig betegeld en van alle gemakken voorzien: een douchecabine, wastafelmeubel, wandcloset en een stijlvolle designradiator. Dankzij de betonnen vloer ervaar je hier extra comfort en degelijkheid.
Tweede verdieping – verrassend veel ruimte
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op de voorzolder ligt een laminaatvloer en zorgt een dakkapel met elektrisch bedienbaar rolluik voor extra licht en ruimte. Hier vind je tevens de opstelling van de c.v.-installatie, een handige vliering en de mogelijkheid om een extra wasmachine-aansluiting te realiseren.
De vierde slaapkamer is een volwaardige en sfeervolle ruimte, eveneens voorzien van een dakkapel met elektrisch rolluik, laminaatvloer, een dubbele inbouwkast en extra bergruimte onder de dakschuinte.
Exterieur – zonnig en onderhoudsvriendelijk
De voortuin is keurig aangelegd met diverse beplanting en leibomen.
De achtertuin, gelegen op het zuidwesten, is onderhoudsvriendelijk ingericht met sierbestrating, groen, een zonneluifel, een houten tuinberging en een praktische achterom met poort. Hier geniet je tot in de avond van de zon.
Algemeen:
- bouwjaar 1987.
- perceeloppervlakte 155 m².
- inhoud 458 m³.
- gebruiksoppervlakte 127 m².
- gebouwgebonden buitenruimte 3 m².
- externe bergruimte 8 m².
- de woning is voorzien van dak-, spouwmuur- en vloerisolatie.
- de woning is voorzien van houten en kunststof kozijnen, nagenoeg volledig met isolerende beglazing.
- verwarming en warmwatervoorziening middels een Remeha c.v. combi-ketel (bouwjaar 2001).
- op de begane grond is vloerverwarming aanwezig.
- de woning is voorzien van betonnen verdiepingsvloeren.
- het betreft hier een instapklare woning welke in 2025/2026 nagenoeg volledig is gerenoveerd en gemoderniseerd.
- uitstekende ligging in een kindvriendelijke woonomgeving met ruim voldoende openbare parkeergelegenheid op loopafstand van natuurgebied "De Nieuwe Wildernis" waar je heerlijk kunt wandelen en relaxen.
Kortom: Klaproos 40 is een instapklare, verrassend ruime en moderne gezinswoning op een rustige en groene toplocatie – een huis waar je zó in kunt trekken en jarenlang met plezier zult wonen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 459,500 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 449,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,535
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 155 m²
- Volume in cubic meters
- 458 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2001, in ownership)
Cadastral data
- HOOGELOON G 669
- Cadastral map
- Area
- 155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 62 m² (9.50 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Popularity
3,405x
Viewed
35x
Saved
11-2-2026
On Funda
Neighborhood

Hapert Oost
Hapert- Residents
- 1,825
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,895
Discover the neighborhood