New
Hugo van Voorneweg 483218 VH HeenvlietRavensteijn-West
€ 399,500 k.k.
- 124 m²living area
- 150 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Hugo van Voorneweg 48 te Heenvliet
Ruime drive-in woning met garage en een fijne tuin met tuinhuis.
Aan de Hugo van Voorneweg 48 in Heenvliet staat deze ruime drive-in woning met inpandige garage, balkon op het zuiden en een fijne achtertuin met royale schuur/garage. Een praktische en verrassend ruime woning met volop mogelijkheden, gelegen in een prettige woonomgeving op korte afstand van recreatiegebied Bernisse en diverse voorzieningen. De woning is netjes onderhouden, maar dient wel op onderdelen te worden gemoderniseerd. Dat biedt juist een mooie kans om het huis geheel naar eigen smaak en woonwensen af te werken.
Wonen en koken
Op de begane grond bevindt zich de entree met ruime hal, toilet, inpandige garage, een bijkeuken met o.a. de wasmachine aansluiting en een tuinkamer. Dit is een fijne extra ruimte, welke bereikbaar is vanuit de garage. Via de schuifpui is er toegang tot de aanbouw/overkapping en de achtertuin.
De woonkamer bevindt zich op de eerste verdieping. Deze L-vormige woonkamer van circa 30m² is ruim van opzet en heeft middels een schuifpui toegang tot het balkon aan de voorzijde, welke is gelegen op het zuiden. Hier geniet u van een fijne lichtinval en een prettig uitzicht op de omgeving.
De open keuken is geplaatst in een U-opstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur en een fornuis. De gehele eerste verdieping is afgewerkt met een plavuizenvloer.
Slaapkamers en badkamer
Op de tweede verdieping bevinden zich de overloop met opstelplaats voor de CV ketel (Intergas, 2021) en drie royale slaapkamers, waarvan 2 kamers aan de voorzijde en de hoofdslaapkamer aan de achterzijde over de volle breedte van de woning.
De moderne badkamer is vergroot en modern uitgevoerd met een inloopdouche, badkamermeubel met wastafel, handige opbergruimte en een tweede toilet. Een fraai detail is de lichtkoepel die zorgt voor diffuus daglicht in de badkamer.
Vanaf de overloop is de bergvliering bereikbaar.
Buitenruimte
De woning beschikt over een balkon op het zuiden en een verzorgde achtertuin met terrastegels. Achterin de tuin staat een ruime schuur, ideaal voor opslag, hobbyruimte of het stallen van fietsen of tuingereedschap.
Aan de voorzijde is er parkeergelegenheid op eigen terrein voor de inpandige garage.
Ligging en omgeving
Heenvliet is een sfeervol dorp waar een dorps karakter wordt gecombineerd met goede voorzieningen. In de directe omgeving vindt u onder andere het nieuwe AH-boodschappencentrum, een basisschool, sportverenigingen, een weekmarkt en de historische dorpskern.
Ook recreatiegebied Bernisse ligt op korte afstand. Een heerlijke plek om te wandelen, fietsen, varen of gewoon te genieten van de natuur.
Bijzonderheden:
• drive-in woning met garage
• geheel v.v. kunststof kozijnen
• balkon met zonwering aan de voorzijde
• oplevering in overleg
Algemeen:
• perceelsgrootte 150m2
• eigen grond
• bouwjaar 1968
• woonoppervlakte ca. 124m2
• inpandige ruimte 22m2
• inhoud ca. 485m3
• kad. bekend gem. Heenvliet, sectie B, nummer 4338, groot 150 ca.
De hierboven beschreven woninginformatie is geheel vrijblijvend en slechts bedoeld als uitnodiging tot het starten van onderhandelingen. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie, maatvoering, bouwjaren, oppervlakte- en inhoudsmaten kan door Mudde Makelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,222
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house (drive-in residential property)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 518 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and sliding door
- CH boiler
- Intergas HRE 36/30 A (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- HEENVLIET B 4338
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 47 m² (8.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
23-5-2026
On Funda
Neighborhood

Ravensteijn-West
Heenvliet- Residents
- 1,045
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 3,133
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?