Instapklare, duurzame vrijstaande woning met slaap- en badkamer op de begane grond, carport, overkapping en verrassend veel ruimte
Aan de rustige Acacialaan 30 in Heerde staat deze uitstekend onderhouden vrijstaande woning waar comfort, duurzaamheid en praktische leefruimte mooi samenkomen. De woning is de afgelopen jaren op tal van punten gemoderniseerd en verduurzaamd, waardoor u kunt genieten van een eigentijds wooncomfort met een indrukwekkend energielabel A+. Dankzij de slaapkamer en badkamer op de begane grond is gelijkvloers wonen uitstekend mogelijk, terwijl de verdieping volop ruimte biedt voor een gezin, hobby's of thuiswerken.
De ligging is bijzonder prettig. Op slechts circa 330 meter hemelsbreed ligt de Plus-supermarkt en ook andere voorzieningen, scholen en sportverenigingen bevinden zich dichtbij. Heerde ligt aan de rand van de Veluwe, waar uitgestrekte bossen, heidevelden en wandel- en fietsroutes binnen handbereik liggen. Tegelijkertijd zijn Zwolle en Apeldoorn uitstekend bereikbaar.
Bij aankomst valt direct de praktische opzet van het perceel op. Er is een eigen oprit met een carport en aan de linkerzijde een overkapping met schuifdeur en elektrisch rolluik. Aan zowel de carport als de overkapping grenst een berging en daarnaast staat er nog een vrijstaande berging, waardoor er volop ruimte is voor fietsen, tuinspullen of een werkplek.
Binnen voelt de woning verrassend ruim aan. De woonkamer is ruim tien meter diep en vormt een heerlijke leefruimte waar de pelletkachel voor extra sfeer zorgt. De halfopen keuken uit 2021 sluit mooi aan op de woonkamer en is ingericht met een gaskookplaat, afzuigkap, magnetron en vaatwasser. Vanuit de keuken loopt u door naar de praktische bijkeuken met toilet en zij-entree. Via een vlizotrap is de zolder boven de bijkeuken bereikbaar, waar zich ook de hybride cv-installatie bevindt.
Aan de linkerzijde van de woning ligt de slaapkamer op de begane grond, bereikbaar via een tussenhal vanuit de woonkamer. Aan de andere zijde van de hal bevindt zich de moderne badkamer uit 2022, ingericht met een inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en toilet.
Op de eerste verdieping vindt u nog eens vier slaapkamers, een tweede badkamer met toilet en wastafel en veel ingebouwde kastruimte. Vanuit de grootste slaapkamer is bovendien de extra zolderruimte boven de aanbouw bereikbaar.
Ook op het gebied van duurzaamheid is deze woning helemaal klaar voor de toekomst. De gevels zijn in 2024 geïsoleerd, het dak is geïsoleerd in 2008, de woning is voorzien van HR++-glas, een hybride warmtepomp uit 2023, airconditioning, een pelletkachel en maar liefst 24 zonnepanelen uit 2023. Dat alles resulteert in een comfortabel binnenklimaat én lage energielasten. Daarnaast is er airconditioning op zowel de boven als benedenverdieping wat zorgt voor een aangenaam klimaat.
Een woning die ruimte, duurzaamheid en een fijne woonomgeving moeiteloos combineert en waar u jarenlang met veel plezier kunt wonen.
Highlights
AI-generated from the description
Ground floor living possible
Bedroom and bathroom downstairs, plus 4 rooms
Highly energy-efficient home
Energy label A+, 24 solar panels, hybrid heat pump
Spacious living with kitchen
Over 10-meter deep living room and 2021 semi-open kitchen
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 625,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,630
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1953
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
135 m²
Other space inside the building
12 m²
Exterior space attached to the building
47 m²
External storage space
35 m²
Plot size
400 m²
Volume in cubic meters
545 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
2 bathrooms and 1 separate toilet
Bathroom facilities
2 walk-in showers, 2 toilets, and 2 sinks
Number of stories
2 stories and a basement
Facilities
Optical fibre and solar panels
Energy
Energy label
A+
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler, pellet burner and heat pump
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit Trendline HRC 30CW5 (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)