New
Acacialaan 728181 GL HeerdeHeerde
€ 450,000 k.k.
- 124 m²living area
- 145 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Description
Aan een rustige en kindvriendelijke woonstraat, op een fijne locatie in het geliefde Heerde, staat deze verrassend ruime en instapklare woning. Een heerlijk huis waar ruimte, comfort en een prettige woonomgeving op een mooie manier samenkomen. Dankzij de nette afwerking en de compleet aangelegde tuinen hoeft u hier eigenlijk maar één ding te doen: de verhuisdozen in- en uitpakken en genieten van uw nieuwe thuis!
De royale keuken en open woonkamer vormen samen een fijne leefruimte en staan in open verbinding met elkaar. Vanuit de woonkamer loopt u door naar de praktische bijkeuken, voorzien van de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Vanuit hier bereikt u de luxe overkapping en de achtertuin, waardoor binnen en buiten op een prettige manier met elkaar verbonden zijn.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een nette badkamer. De vaste trap leidt naar de tweede verdieping, waar nog eens twee volwaardige slaapkamers zijn gerealiseerd. Beide kamers beschikken over een dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en veel natuurlijk daglicht. Met maar liefst vijf slaapkamers is er volop plek voor het hele gezin en blijft er bovendien ruimte over voor bijvoorbeeld een thuiswerkplek, hobbykamer of logeerkamer.
Buiten is de woning minstens zo aantrekkelijk. De voor- en achtertuin zijn verzorgd en sfeervol aangelegd, zodat u hier direct van het buitenleven kunt genieten. De achtertuin is gelegen op het zuidoosten en biedt volop gelegenheid om heerlijk van de zon te genieten. Aan de voorzijde bevindt zich een gezellige zitplek, waar u juist in de avonduren nog fijn van de avondzon kunt genieten. De luxe overkapping aan de achterzijde vormt een heerlijke verlenging van de leefruimte en biedt een beschutte plek om tot in de late uurtjes buiten te zitten.
Op het perceel staat een ruime stenen garage van circa 22 m², voorzien van een elektrische roldeur. De garage biedt volop mogelijkheden voor het stallen van een auto, fietsen en andere spullen en is daarnaast uitstekend geschikt als hobby-, klus- of werkruimte. Voor de garage is ruimte om een auto te parkeren, zodat u de auto gemakkelijk direct bij de woning kunt stallen!
Verder beschikt de woning over 8 zonnepanelen en airconditioning en is deels voorzien van HR++ beglazing. Het perceel is circa 145 m² groot en aansluitend wordt nog een strookje grond van circa 15 m² van de gemeente Heerde gehuurd.
De ligging maakt het geheel compleet. De dagelijkse voorzieningen bevinden zich op korte afstand, met supermarkten, scholen, speeltuinen en het gezellige centrum van Heerde binnen handbereik. Voor liefhebbers van wandelen en buiten zijn biedt de groene omgeving volop mogelijkheden om eropuit te trekken. Dankzij de nabijgelegen op- en afritten van de A28 en A50 zijn bovendien omliggende plaatsen en steden snel en gemakkelijk bereikbaar.
Kortom: een verrassend ruime, instapklare woning met maar liefst vijf slaapkamers, een luxe overkapping, een ruime garage, verzorgde tuinen en volop wooncomfort. Een woning waar u zonder grote klussen direct uw intrek kunt nemen. Verhuisdozen uitpakken en wonen maar!
KENMERKEN
Woonoppervlakte: ca. 124 m²
Externe bergruimte: 22 m²
Gebouwgebonden buitenruime: 8 m²
Inhoud: 440 m²
Perceel: 145 m²
Bouwjaar: 1977
Energielabel: Definitief C geldig tot en met 02-09-2029
INDELING
Begane grond:
Via de entree en hal betreedt u de woning. Vanuit de hal heeft u toegang tot het toilet, de meterkast en een praktische vaste opbergkast. Middels een schuifdeur bereikt u de ruime, open leefruimte, waar de keuken en woonkamer op een prettige manier met elkaar in verbinding staan.
De keuken is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De trapopgang naar de eerste verdieping bevindt zich in de woonkamer. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de praktische bijkeuken. Deze beschikt over een vaste kast, de aansluitingen voor de wasmachine en droger en een loopdeur naar de overkapping.
Eerste verdieping:
Via de trap bereikt u de overloop op de eerste verdieping. De trapopgang kan aan de bovenzijde worden afgesloten, wat niet alleen helpt om warmte op de verdieping te houden, maar ook zorgt voor een prettige geluidsafscherming.
Vanaf de overloop zijn drie ruime slaapkamers en de badkamer bereikbaar. De slaapkamers beschikken over grote raampartijen en veel natuurlijk daglicht. De ouderslaapkamer is bovendien voorzien van airconditioning. De nette badkamer is praktisch ingedeeld en beschikt over een toilet, een ruime inloopdouche met regendouche en een dubbel wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
Ook de tweede verdieping biedt volop ruimte en mogelijkheden. Via de vaste trap bereikt u de overloop, vanwaar u toegang heeft tot twee verrassend ruime slaapkamers. Dankzij de dakkapellen aan beide zijden zijn de kamers niet alleen heerlijk licht, maar beschikken ze ook over extra ruimte en een prettige, ruimtelijke uitstraling.
De kamers zijn hierdoor uitstekend geschikt als volwaardige slaapkamers, maar lenen zich ook perfect als thuiswerkplek, hobbyruimte of logeerkamer. Op de overloop bevindt zich de cv-opstelling en daarnaast is er volop praktische bergruimte aanwezig.
Tuin en buitenruimte:
De verzorgde achtertuin is gelegen op het zuidoosten, waardoor u gedurende een groot deel van de dag heerlijk van de zon kunt genieten. De tuin is sfeervol ingericht met verschillende zitmogelijkheden en biedt volop ruimte om te ontspannen, te spelen of gezellig met familie en vrienden buiten te zitten. Direct aan de woning bevindt zich een fijne overkapping, waardoor u ook op minder zonnige dagen heerlijk beschut buiten kunt zitten.
Een absolute meerwaarde is de vrijstaande stenen garage. Deze biedt niet alleen veel ruimte voor het parkeren van een auto en het stallen van fietsen, maar is dankzij de royale afmetingen ook uitstekend te gebruiken als hobby-, klus- of werkruimte. De garage beschikt over een elektrische roldeur, wat zorgt voor extra gemak.
Disclaimer:
Alhoewel zorgvuldig samengesteld, kunnen er aan deze tekst en de foto's geen rechten worden ontleend. Wij staan dan ook niet in voor de juistheid en volledigheid van de getoonde gegevens.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious open living area
Open kitchen and living room with utility room and canopy.
Atmospheric garden with canopy
Well-kept front and southeast rear garden with luxury canopy.
Solar panels and air conditioning
8 solar panels, air conditioning and partial HR++ glazing.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,629
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 124 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 145 m²
- Volume in cubic meters
- 440 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HEERDE B 2303
- Cadastral map
- Area
- 145 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 83 m² (16.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
25-9-2026
On Funda
Neighborhood

Heerde
Heerde- Residents
- 9,120
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 4,153
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



