Kreillaan 891705 DL HeerhugowaardOostertocht Zuid
€ 649,000 k.k.
- 156 m²living area
- 260 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Description
Geïnteresseerd in deze woning? Bezoek de exclusieve woningwebsite KREILLAAN89.NL en kom snel een kijkje nemen. Wij leiden u graag uitgebreid rond!
Aan een brede waterpartij en grenzend aan openbaar groen ligt deze royale vrijstaande woning met aangebouwde garage, veranda met berging en een verrassend ruime indeling. Kreillaan 89 is gelegen in de geliefde, waterrijke wijk Oostertocht: een rustige en ruim opgezette woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.
De woning is gebouwd in 1997 en vanaf 2012 grondig verbouwd en gemoderniseerd. Daarbij is veel aandacht besteed aan kwaliteit, afwerking en comfort.
Met een woonoppervlakte van circa 155 m² op een ruim perceel van 260 m² biedt deze woning volop leefruimte voor gezinnen en thuiswerkers. Binnen beschikt de woning over maar liefst vijf slaapkamers en een royaal zonnig dakterras van circa 40 m². De besloten achter- en zijtuin op het zuidwesten vormen samen met de veranda een heerlijke plek om in alle rust van het buitenleven te genieten. Dankzij de ligging aan het water én naast gemeentegroen ervaart u hier veel privacy, vrijheid en beschutting.
De locatie combineert rust met uitstekende bereikbaarheid. Winkelcentra, scholen, sportvoorzieningen en het recreatieve Park van Luna bevinden zich in de directe omgeving. Ook uitvalswegen en het NS-station zijn snel bereikbaar, waardoor u comfortabel woont met alle dagelijkse voorzieningen dichtbij.
Indeling:
Begane grond:
Via de zijentree betreedt u de verzorgde hal met uitgebreide meterkast, een modern toilet met zwevend closet en fonteintje en toegang tot de leefruimtes. De royale L-vormige woonkamer is strak afgewerkt en biedt een ruim zit- en eetgedeelte. Dankzij de grote raampartijen en de gunstige ligging op het zuidwesten geniet de living van veel natuurlijk licht. Via de schuifpui bereikt u het zonnige terras en de fraai aangelegde tuin aan het water. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne halfopen keuken (2012) in stijlvolle U-opstelling. De keuken beschikt over veel werk- en bergruimte, waaronder een praktische apothekerskast, en is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasser (2024), inductiekookplaat, combioven, oven, koelkast (2019) en afzuigkap.
Aansluitend ligt de praktische bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit hier bereikt u binnendoor de volledig geïsoleerde en verwarmde garage met openslaande deuren, warmwateraansluiting en toegang tot de tuin. Ideaal als hobbyruimte, praktijk of kantoor aan huis.
De gehele begane grond, met uitzondering van de garage, is afgewerkt met luxe houtlook plavuizen voorzien van comfortabele vloerverwarming.
1e verdieping:
De overloop geeft toegang tot vier volwaardige slaapkamers, allen netjes afgewerkt en voorzien van vaste data-aansluitingen, ideaal voor werken of studeren aan huis.
Op de verdieping bevindt zich tevens een luxe tweede toiletruimte met zwevend closet en fonteintje.
De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een comfortabel ligbad, een ruime inloopdouche en een stijlvol badkamermeubel met dubbele wastafel.
2e verdieping:
Vaste trap naar zolderkamer met dakkapel. Daarnaast is er praktische bergruimte aanwezig.
Vanuit deze verdieping heeft u toegang tot het royale en zonnige dakterras van maarliefst circa 30 m², een heerlijke plek om in alle privacy van de zon en het vrije uitzicht te genieten.
Tevens bevindt zich op deze verdieping de cv-opstelling uit 2018.
Bijzonderheden:
Deze goed onderhouden woning is vanaf 2012 grondig gemoderniseerd met veel aandacht voor kwaliteit, comfort en uitstraling. Zo zijn onder andere de keuken en badkamer vernieuwd en is vloerverwarming op de begane grond aangebracht. Daarnaast zijn alle binnendeuren en het schakelmateriaal vervangen, wat zorgt voor een strakke en moderne afwerking.
Ook bouwkundig is er veel verbeterd, met een aantal vernieuwde kozijnen, een nieuwe pui in de bijkeuken en garagedeuren. De dakranden zijn uitgevoerd in duurzaam Trespa, wat bijdraagt aan een onderhoudsarme woning.
Buiten is extra sfeer en gemak toegevoegd met tuinverlichting en diverse elektrische rolluiken. Dankzij deze complete renovatie is de woning instapklaar en tot in detail verzorgd.
Exclusieve woningwebsite:
Op KREILLAAN89.NL vindt u uitgebreide woninginformatie: door de verkoper ingevulde vragenlijsten, het NEN2580-meetrapport, een sfeervolle videopresentatie, gedetailleerde 2D- en 3D-plattegronden en de handige "Zonnestand"-tool. Hiermee bekijkt u op elk moment van het jaar de schaduw- en zonnestand in de tuin, en kunt u direct inschatten of het dak geschikt is voor zonnepanelen.
Kreillaan 89 biedt een unieke combinatie van ruimte, comfort en ligging aan het water in de geliefde wijk Huygenhoek. Volledig gemoderniseerd, instapklaar en met veel privacy, groen en uitstekende voorzieningen in de directe omgeving. Een ideale gezinswoning op toplocatie!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 649,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,160
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 156 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 260 m²
- Volume in cubic meters
- 603 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2018, in ownership
Cadastral data
- HEERHUGOWAARD P 3975
- Cadastral map
- Area
- 260 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 60 m² (6.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,827x
Viewed
57x
Saved
12-5-2026
On Funda
Neighborhood

Oostertocht Zuid
Heerhugowaard- Residents
- 2,360
- Family with children