New
Zilvermeeuwpad 161706 EC HeerhugowaardDe Draai Zuid
€ 565,000 v.o.n.
- 131 m²living area
- 179 m²plot size
- 3bedrooms
- A++energy label
Eye-catcherMooie semi-bungalow met slaapkamer en badkamer op de begane grond!
Description
LET OP, KOOP NU ÉÉN VAN DE LAATSTE LEVENSLOOP WONINGEN IN TUYTPARK!
Levensloop 3 onder 1 kap woning - Type LL20 - Bouwnummer 42
Royale woning met ruimte en comfort
Type LL20 is een royale levensloopbestendige woning met een beukmaat van 8,5 meter en een gebruiksoppervlakte van 130 m². De kavels variëren van circa 179 tot 276 m² en de tuin is gelegen op het noorden – heerlijk beschut op warme dagen. Op de begane grond geniet je van een ruime woonkamer, open keuken, een volwaardige slaapkamer én badkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich standaard twee extra slaapkamers en is er ruimte voor een tweede badkamer. De woningen zijn volledig gasloos, aangesloten op het duurzame warmtenet van HVC en voorzien van energielabel A++. Standaard zijn er 2 zonnepanelen geplaatst. Aan de voorzijde is elke woning voorzien van een dakkapel voor extra licht en ruimte boven. Comfortabel, duurzaam en klaar voor de toekomst.
De termijn voor het kiezen van de zogenoemde grote opties is inmiddels verstreken. Daarom heeft de ontwikkelaar voor deze woning de grote optie vastgesteld.
Voor deze woning is gekozen voor de optie heipalen op 1,20m. Door deze optie krijgt deze woning de mogelijkheid om later alsnog een mooie aanbouw van 1,20m. De kosten van deze optie bedragen € 3.327,50. Hiermee komt de totale verkoopprijs van de woning uit op € 568.327,50.
De makelaar vertelt u graag meer over de woning en de bijbehorende verplichte heipalen.
Tuytpark in De Draai is inmiddels uitgegroeid tot een geliefde plek waar volop wordt gewoond, gespeeld en genoten van het groen. Na de succesvolle eerdere fases is het nu tijd voor het slotstuk: Tuytpark 5.
In deze nieuwe fase komen 2 royale vrijstaande woningen met aangebouwde garage, 8 tweekappers met garage, 19 levensloopbestendige woningen met twee woonlagen. Of je nu starter bent, een gezin hebt of toekomstgericht wilt wonen: hier vind je altijd een woning die past bij jouw levensstijl.
Een levendige, groene wijk
Hoe fijn is het om straks binnen te rijden in een rustige, vertrouwde buurt, waar je de meeste mensen van gezicht kent en alles bekend aanvoelt. Misschien ben je inmiddels bevriend met een paar stellen in de straat. De kinderen spelen buiten met hun vriendjes. Het echtpaar aan de overkant groet je altijd vriendelijk en met de buren verderop die pas een kindje hebben gekregen, maak je geregeld een praatje. Iedereen hier groet elkaar vanzelfsprekend. Het voelt een beetje zoals vroeger. Tuytpark 5 brengt dat dorpse gevoel weer helemaal tot leven.
Tuytpark maakt deel uit van De Draai, een groene woonwijk in ontwikkeling waar uiteindelijk zo’n 2.700 woningen worden gebouwd. Wonen in De Draai is groen wonen. Zo loopt het nieuwe Oosterpark straks dwars door de wijk heen en worden fiets- en wandelpaden slim met elkaar verbonden. Je verplaatst je hier dus snel en prettig door de wijk. En dan hebben we het nog niet eens over de omgeving. Heerhugowaard kent een aantal grote groengebieden, zoals het Waarderhout, maar ook het Rosarium en het Park van Luna.
Alles wat je nodig hebt in een gebied
- Duurzame en energiezuinige woningen
- Ruime parkeergelegenheid
- Volop voorzieningen en scholen in de buurt
- Asking price
- € 565,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,313
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 179 m²
- Volume in cubic meters
- 440 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- A++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- District heating and complete floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- DIJK EN WAARD P 13431
- Cadastral map
- Area
- 179 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 85 m² (10.00 metre deep and 8.50 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-5-2026
On Funda
Neighborhood

De Draai Zuid
Heerhugowaard- Residents
- 2,030
- Family with children
- 53%
- Avg. asking price / m²
- € 4,455
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.