Laan van Zeeman 12-B1851 SC HeilooPlan Oost
€ 1,350,000 k.k.
- 175 m²living area
- 850 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherPrachtige villa met adembenemend uitzicht!
Description
Dit object heeft een inhoud van 808 m³, een gebruiksoppervlakte van 233 m² en een perceeloppervlakte van 850 m²!
Aan de statige en lommerrijke Laan van Zeeman in Heiloo staat deze vrijstaande robuuste villa uit 1992. Een woonhuis die rust, ruimte en uitzicht op een bijzondere manier samenbrengt.
Hier woont u aan de rand van het geliefde dorp en toch alle voorzieningen binnen handbereik.
De ligging is werkelijk uniek: aan de achterzijde kijkt u volledig vrij uit over uitgestrekte weilanden, richting Alkmaar. Een uitzicht dat nooit verveelt en dat bovendien beschermd gebied betreft, waardoor uw vrije zicht blijvend is.
U parkeert comfortabel op eigen terrein of in de volledig geïsoleerde garage met elektrisch bediende deur. Via de voordeur kunt u ook bij een regenbui droog de garage in- en uitkomen.
Bij binnenkomst in de hal wordt direct duidelijk dat dit woonhuis met zorg is bewoond. De hal is royaal opgezet en biedt ruimte voor uw garderobe. Hier bevinden zich tevens de meterkast, het toilet en de trap naar zowel de eerste verdieping als de kelder.
De woonkamer is aangenaam licht en ruim van opzet. Aan de voorzijde is ruimte voor een sfeervol zitgedeelte, terwijl aan de achterzijde plaats is voor een grote eettafel met zicht op de tuin en het landschap daarachter. Zowel aan de achter- als aan de zijkant zijn openslaande tuindeuren aanwezig, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke manier in elkaar overlopen. De begane grond is voorzien van een natuurstenen vloer en strak gestucte plafonds. Verwarming geschiedt middels vloerverwarming in combinatie met radiatoren. Aan de achterzijde bevindt zich een open haard.
Aansluitend bereikt u de woonkeuken, gesitueerd aan de achterzijde van het huis. Dit is een echte leefkeuken waar u niet alleen kookt, maar ook samenkomt. De keuken is uitgerust met een inductiekookplaat met afzuigkap, een vaatwasser, een combi magnetron, oven en een koelkast. Ook hier zorgen de grote raampartijen en openslaande tuindeuren voor veel lichtinval en dat prachtige, vrije uitzicht over de weilanden richting Alkmaar.
Vanuit de keuken is de bijkeuken toegankelijk. Deze ruimte is royaal van formaat en voorzien van een keukenblad, wastafel en vaste kasten. Hier bevinden zich tevens de aansluitingen voor de wasmachine en droger, evenals een loopdeur naar de zijtuin en een tweede toegangsdeur naar de garage.
Op de eerste verdieping treft u drie royale slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde is ruim opgezet en beschikt over een vaste kastenwand met geïntegreerde spots. Tussen deze kasten bevindt zich de toegang tot de badkamer en suite. Deze badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, douchecabine, dubbele wastafel met meubel, toilet, vloerverwarming en designradiator. Er is mechanische afzuiging aanwezig.
De twee slaapkamers aan de voorzijde kijken eveneens vrij uit en zijn netjes en verzorgd afgewerkt.
De tweede badkamer op deze verdieping is voorzien van een douchecabine, wastafel, toilet, vloerverwarming en designradiator. Er is hier tevens mechanische afzuiging aanwezig.
Vanaf de overloop is via een vlizotrap de bergzolder bereikbaar, waar zich de mechanische ventilatiebox bevindt. Deze ruimte wordt momenteel gebruikt als praktische bergzolder.
Een bijzonder element van deze woning is de wijnkelder, bereikbaar via een vaste trap vanuit de hal. Deze koele ruimte leent zich uitstekend voor het opslaan van wijn, maar kan ook dienstdoen als provisieruimte.
De tuin is rondom de woning gelegen en vormt een heerlijke, groene oase met volop ruimte, privacy en beleving. Dankzij de speelse aanleg met een hoger en lager gelegen gedeelte ontstaat er een natuurlijke indeling met meerdere plekken om te zitten en te genieten. Het gazon wordt afgewisseld met vaste beplanting en sierlijke borders, terwijl de bestrating zorgt voor praktische looproutes en fijne terrassen. Aan de achterzijde grenst de tuin aan een slootje. Tuin en sloot zijn gescheiden door beschoeiing. Vanuit de tuin kijkt u weids uit over de omliggende weilanden richting Alkmaar en het Heilooer bos behorend tot Landgoed Nijenburg – een uitzicht dat ieder seizoen weer anders kleurt en nooit verveelt. Hier ervaart u het buitenleven in optima forma: vogels in de lucht, vee en hazen in het land, weidse vergezichten en optimale privacy. Rondom de woning is sfeervolle verlichting aanwezig, waardoor ook in de avonduren een warme ambiance ontstaat. Uiteraard beschikt de tuin over een buitenkraan en een pomp voor de bronbemaling, wat het onderhoud en tuinieren extra comfortabel maakt.
De garage is volledig geïsoleerd en voorzien van water en elektra. Er zijn twee loopdeuren aanwezig en in de garage bevindt zich de cv-ketel (HR, 2021). Tevens is hier de pomp voor de bronbemaling geïnstalleerd. Op het dak liggen 15 zonnepanelen en er is een alarminstallatie aanwezig.
Bijzonderheden:
• Vrijstaande villa, bouwjaar 1992
• Perceeloppervlakte van 850 m²
• Begane grond en badkamers voorzien van vloerverwarming en radiatoren
• Combimagnetron is defect
• Zowel een binnen als buiten openhaard. De schoorsteentrek is niet goed, momenteel niet in gebruik
• Drie royale slaapkamers
• Twee badkamers, waarvan één en suite
• Uniek en blijvend vrij uitzicht over beschermd weiland richting Alkmaar
• Grote wijnkelder
• Volledig geïsoleerde garage met water, elektra en een radiator
• Cv-ketel HR (2021)
• Meterkast voorzien van 11 groepen met 3 x aardlekschakelaar
• 15 zonnepanelen
• Vloerverwarming en radiatoren op de begane grond
• Alarminstallatie aanwezig
• Inbouw combimagnetron defect
• Verlichting rondom de woning
• Parkeren op eigen terrein
INHOUD: CA. 808 M³
GEBRUIKERSOPPERVLAKTE:
- WOONOPPERVLAKTE: CA. 175 M²
- OVERIGE INPANDIGE RUIMTE: CA. 38 M²
- GEBOUWGEBONDEN BUITENRUIMTE: CA. 20 M²
PERCEELOPPERVLAKTE: 850 M²
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,714
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 175 m²
- Other space inside the building
- 38 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- Plot size
- 850 m²
- Volume in cubic meters
- 808 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, bath, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 2 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Alarm installation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag HR ( combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- HEILOO B 2960
- Cadastral map
- Area
- 850 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
11,431x
Viewed
85x
Saved
20-2-2026
On Funda
Neighborhood

Plan Oost
Heiloo- Residents
- 2,415
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 4,599
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



