New
het Want 53224 PH HellevoetsluisGorsingen Hoeck
€ 335,000 k.k.
- 112 m²living area
- 355 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Op zoek naar een fijne woning met ruimte voor het hele gezin en een buitenruimte om heerlijk van te genieten? Aan Het Want 5 in Hellevoetsluis vindt u deze woning met open keuken en maar liefst vier slaapkamers. Daarnaast is de woning voorzien van 13 zonnepanelen (huur), gedeeltelijk kunststof kozijnen met HR++ beglazing en een geïsoleerde beganegrondvloer. Ook biedt Hellevoetsluis volop mogelijkheden voor ontspanning en recreatie. Zo kunt u genieten van de historische vesting, de gezellige haven en de mooie ligging aan het Haringvliet. Een fijne woonomgeving waar praktische voorzieningen en recreatiemogelijkheden samenkomen!
De indeling van de woning:
Begane grond
Via de entree komt u in de hal, voorzien van een tegelvloer. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer met open keuken en de trapopgang naar de eerste verdieping.
De woonkamer is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming. De kunststof kozijnen zijn voorzien van HR++ beglazing. Vanuit de woonkamer zijn de volledig betegelde toiletruimte met fonteintje en de praktische trapkast bereikbaar.
De open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en beschikt over houten kozijnen met dubbele beglazing.
Via de openslaande deuren bereikt u de achtertuin, gelegen op het oosten.
Eerste verdieping
De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
Slaapkamer 1 is gelegen aan de voorzijde van de woning voorzien van een laminaatvloer en kunststof kozijnen met HR++ beglazing.
Slaapkamer 2 is gelegen aan de achterzijde van de woning en voorzien van een laminaatvloer en houten kozijnen met enkele beglazing.
Slaapkamer 3 is eveneens gelegen aan de achterzijde van de woning ook voorzien van een laminaatvloer en houten kozijnen met enkele beglazing.
De volledig betegelde badkamer is ingericht en voorzien van een douche, wastafel en een zwevend toilet. Daarnaast beschikt de badkamer over een kunststof kozijn met HR++ beglazing.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereikt u de overloop op de tweede verdieping. Hier bevinden zich de aansluiting voor de wasmachine en de cv-ketel (2018). Vanaf de overloop heeft u toegang tot de vierde slaapkamer.
Slaapkamer 4 is voorzien van een houten dakraam met dubbele beglazing. De ruimte is uitstekend geschikt als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
Buitenruimte
De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het oosten en biedt volop mogelijkheden om heerlijk buiten te genieten. De tuin beschikt over een praktische berging en een achterom.
ALGEMEEN:
- vloerverwarming op de begane grond
- 4 slaapkamers
- Achtertuin op het oosten
- 13 zonnepanelen (huur)
- Deels kunststof kozijnen met HR++ beglazing
- Achterom
- CV ketel 2018
- Vloer geïsoleerd begane grond
Deze presentatie geeft slechts een globale indruk van de werkelijkheid en sfeer van deze tussenwoning. Graag nodigen wij u uit voor een bezichtiging!
Bij verkoop wordt gebruik gemaakt van het model koopovereenkomst vastgesteld door de Nederlandse Vereniging van Makelaars in onroerende goederen NVM, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis.
Aan de inhoud van deze brochure en de daarin vermelde gegevens, welke slechts als informatief bedoeld zijn, kunnen geen rechten worden ontleend.
Wij houden ons het recht voor om deze brochure te wijzigen en/of aan te passen. Hierover kan niet gereclameerd worden.
Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 335,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,991
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 355 m²
- Volume in cubic meters
- 396 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Partly double glazed and energy efficient window plus
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2018, in ownership
Cadastral data
- NEDERHORST DEN BERG B 1816
- Cadastral map
- Area
- 355 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Curious what your home is worth?
See your estimated home value and discover what's happening in your neighborhood.
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
30-10-2026
On Funda
Neighborhood

Gorsingen Hoeck
Hellevoetsluis- Residents
- 2,680
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 3,691
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




