Sold under reservation
Middellantweide 153223 NE HellevoetsluisAltena
€ 975,000 k.k.
- 198 m²living area
- 487 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Description
Royale vrijstaande 6-kamerwoning op een gunstige locatie en op een gunstig hoekperceel aan de rand van de gewilde woonwijk Ravense Hoek, met grote garage, opties vanaf de bouw zoals de opbouw op de garage met extra slaapkamer alsmede uitbreidingen aan de achtergevel (tuinkamer) en de zijgevel (erker met eethoek), oprit met mogelijkheid deze uit te breiden voor 2 auto’s en tuin rondom waarvan de achtertuin met een gunstige zonligging op het zuidwesten en met een overkapping.
Keurig bewoonde en stijlvol type woning met een totale oppervlakte van 269 m2 bestaande uit gebruiksoppervlakte wonen van 197 m2, overige inpandige ruimte van 27 m2 (garage) en ruimte onder de 1,50 meter hoogte van 45 m2, met een energielabel A, 12 zonnepanelen, royale living van 75 m2, luxe maatwerk designkeuken van Ancor Design, 5 slaapkamers, badkamer en 2 toiletten.
Gunstig gelegen in de gewilde woonwijk Ravense Hoek, aan de rand van de wijk met vrij zicht op de polder en aan een groenstrook met singel. Nabij onder meer basisschool en uitvalswegen.
Begane grond: entree met luifel; ruime hal met toilet v.v. vrijhangend closet en handwasbakje, meterkast en uitgebreide groepenkast, een praktische toegang tot de garage, hardhouten trapopgang en toegang tot de living; royale living van 75 m2, bestaande uit de tuingerichte woonkamer met kalkzandstenen schouw (Jongeneel) v.v. gashaard (Barbas) en schuifpui, de tuinkamer achter de garage (welke dienst kan doen als eetkamer, tv-kamer, speelkamer voor de kinderen of een werkkamer) met separate tuindeur, de zijaanbouw (diepere versie) met eethoek & en de halfopen keuken met luxe maatwerk designkeuken van Ancor Design (2021) met opstelling v.v. natuurstenen aanrechtblad, diverse extra’s en luxe inbouwapparatuur van Neff zoals grote koelkast met vriesvak, oven, magnetron en vaatwasmachine & een schiereiland v.v. natuurstenen aanrechtblad en inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging (Bora) welke een afvoer heeft in de buitengevel; de begane grond is afgewerkt met een plavuizen vloer v.v. hoofdvloerverwarming en spachtelputzwanden; grote garage van 27 m2 met toegang vanuit de hal van de woning, plavuizen vloer, elektrische bedienbare sectionaal deur, separate tuindeur, aansluiting wasmachine en plaats voor een droger.
1e verdieping: ruime overloop met vaste kast en separaat 2e toilet v.v. vrijhangend closet en handwasbakje; royale achterslaapkamer van ruim 20 m2; badkamer met ligbad v.v. whirlpool, 2x wastafelmeubel, handdoekradiator en doucheruimte; ruime voorslaapkamer van 12 m2; voorslaapkamer annex werkkamer van 6 m2; grote slaapkamer (boven de garage) van ruim 14 m2, met aan 3 zijden ramen; de 1e verdieping is ruim vanwege de rechte gevels, heeft een laminaatvloer en deels spachtelputzwanden.
2e verdieping: hardhouten trapopgang; royale slaapkamer van 28 m2 met zijdakkapel; grote ruimte / overloop met tuimelraam, opstelling combiketel (Atag HR, 2016), unit mechanische ventilatie, opstelling zonneboiler (Aquasol) en omvormer van de zonnepanelen; bergruimte met tuimelraam; de 2e verdieping heeft een laminaatvloer.
Tuin rondom, aangelegd als siertuin, met sierbestrating, bestaande uit de voortuin met luifel/overkapping bij de garage en entree, oprit voor de garage, zijtuin met mogelijkheden voor extra parkeergelegenheid naast de garage, zijtuin, en achtertuin met gunstige zonligging op het zuidwesten met terrassen, vijver en houten overkapping met berging.
Bijzonderheden: bouwjaar 2002; energielabel A; vloerisolatie; gevelisolatie; dakisolatie; hardhouten kozijnen met dubbel glas; 12 zonnepanelen; rolluiken op de verdieping (8 ramen); elektrisch bedienbare buitenzonwering aan de achtergevel en markiezen aan de zijaanbouw.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,924
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Mansion, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 198 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 487 m²
- Volume in cubic meters
- 833 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, jacuzzi, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and solar boiler
- CH boiler
- Atag HR (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS H 1482
- Cadastral map
- Area
- 487 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in and parking place
- Capacity
- 1 car
- Insulation
- Insulated walls and floor insulation
Popularity
3,813x
Viewed
48x
Saved
20-2-2026
On Funda
Neighborhood

Altena
Hellevoetsluis- Residents
- 1,940
- Family with children
- 53%
- Avg. asking price / m²
- € 4,258
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




