New
Adonislaan 255702 GE HelmondEeuwsels
€ 350,000 k.k.
- 107 m²living area
- 132 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
5 Redenen om je welkom te voelen aan de Adonislaan 25:
- Goed onderhouden tussenwoning, energielabel B
- Tuin op het zuiden voorzien van een fijne overkapping
- Speelse Z indeling, keuken aan de voorzijde en woonkamer aan de achterzijde gelegen
- Drie slaapkamers met elektrische rolluiken en de hoofdslaapkamer heeft airco
- Gelegen in een fijne woonwijk met volop parkeergelegenheid
LET OP: Deze woning heeft een eigen website. Ga op Funda naar ‘Download brochure’ (rechts op de pagina, onder de naam van ons kantoor) en klik op de link in het document. U krijgt hier veel extra informatie.
De wijk:
Helmond Noord is een wijk die veel voorzieningen heeft. Een uitgebreid aanbod aan scholen en natuurlijk Winkelcentrum "De Bus". Natuurgebied de Bundertjes is een fantastische plek om te wandelen. Ook als u snel de weg op wilt in de richting van Eindhoven, Venray of 's Hertogenbosch woont u ook prima in deze wijk.
Wat een leuke woning! Deze goed onderhouden tussenwoning is gelegen aan een rustige, doodlopende straat. Het is hier heerlijk rustig en er is voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving.
Bij binnenkomst komt u in de hal, waar de meterkast netjes is weggewerkt in een op maat gemaakte kast.
De royale living is praktisch ingedeeld, met de keuken aan de voorzijde en de woonkamer aan de achterzijde van de woning.
De keuken bevindt zich, zoals gezegd, aan de voorzijde en beschikt over een gezellige, op maat gemaakte zitbank. Vanuit de keuken heeft u uitzicht op de fraai aangelegde voortuin en het tegenovergelegen speeltuintje. De keuken is uitgevoerd in een hoekopstelling en beschikt over voldoende kastruimte, een vaatwasser, een oven, een losse koelkast en een elektrische kookplaat met afzuigkap.
Centraal in de woning bevindt zich een portaal met ruimte voor een garderobekast. Aansluitend vindt u de toiletruimte, die is voorzien van een wandcloset en een fonteintje.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de ruime woonkamer, die dankzij de praktische indeling volop mogelijkheden biedt voor het plaatsen van een comfortabele zit- en eethoek.
De gehele living is voorzien van een tegelvloer met comfortabele vloerverwarming.
Om het woongenot verder te vergroten, is er een fraaie overkapping gerealiseerd. Deze is voorzien van inbouwspots, elektra en een wateraansluiting. Dankzij de glazen schuifwanden is de overkapping volledig af te sluiten, waardoor u al vroeg in het voorjaar en tot laat in het najaar comfortabel buiten kunt zitten. Ook tijdens de wintermaanden biedt deze ruimte volop mogelijkheden om beschut van de tuin te genieten.
De achtertuin is gunstig gelegen op het zuidoosten, waardoor u optimaal kunt genieten van de zon. Daarnaast beschikt de tuin over een achterom en een ruime stenen berging. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en voorzien van twee plantenborders, zodat er voldoende ruimte is voor uw favoriete beplanting.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is verrassend ruim. Vanaf de overloop heeft u toegang tot drie volwaardige slaapkamers, de badkamer, een technische ruimte en een extra berging.
De slaapkamer aan de voorzijde is de grootste van de drie. Deze kamer beslaat de volledige breedte van de woning en is bovendien voorzien van airconditioning.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een toilet, een ligbad met douchegarnituur en een ruime wastafel met badkamermeubel. Daarnaast is er voldoende kastruimte aanwezig voor al uw toiletartikelen.
Naast de badkamer bevindt zich de technische ruimte. Hier treft u de cv-ketel, de mechanische ventilatie-unit en de aansluitingen voor de wasmachine. Deze ruimte is opvallend ruim en biedt tevens uitstekende mogelijkheden voor extra bergruimte of het plaatsen van een kastenwand.
Aan de achterzijde van de woning bevinden zich nog twee slaapkamers. Beide kamers hebben een prettig formaat en zijn uitstekend geschikt als slaap-, werk- of hobbykamer. Vanuit beide kamers kijkt u uit op de eigen achtertuin.
Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen en elektrische rolluiken.
Wat verder opvalt:
- Energielabel B
- Goed onderhouden
- Dak is in ca 2021 vernieuwd
- Nieuwe kozijnen 2024
- CV ketel is lease
Algemeen:
- Bekijk ook de website van deze woning. Hier vindt u extra informatie.
- Deze informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Wij kunnen echter niet instaan voor onvolkomenheden.
- De plattegronden hebben uitsluitend tot doel u een indruk te geven van de indeling.
- De verkoper verlangt een bankgarantie of waarborgsom van de koper (10% van de koopsom).
- Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing.
- Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing.
- Partijen zijn pas gebonden als er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend.
- De aangegeven gebruiksoppervlakten zijn berekend conform de in de branche geldende meetinstructie. Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De oppervlakte is een indicatie en de juistheid ervan wordt niet gegarandeerd. Kandidaten kunnen indien zij dat wensen in de gelegenheid gesteld worden om de woning en het perceel na te meten.
- Kandidaten worden geacht voor het tekenen van de koopakte de door de verkopende partij verstrekte informatie te hebben geverifieerd op punten die zij als koper (extra) van belang achten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,271
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 132 m²
- Volume in cubic meters
- 343 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2022, lease
Cadastral data
- HELMOND B 5391
- Cadastral map
- Area
- 132 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (10.79 metre deep and 4.61 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
21-7-2026
On Funda
Neighborhood

Eeuwsels
Helmond- Residents
- 3,875
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 3,071
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



