New
Lobbenhoeve 25708 SG HelmondStepekolk
€ 959,000 k.k.
- 176 m²living area
- 454 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherStijlvol en in detail afgewerkte vrijstaande woning in Brandevoort!
Description
Stijlvol en tot in detail afgewerkte vrijstaande woning met 4 slaapkamers, inpandige garage en een fijne ligging in Brandevoort.
BIJZONDERHEDEN:
- Luxe en volledig instapklare vrijstaande woning met recent uitgevoerd schilderwerk (binnen en buiten)
- Luxe leefkeuken met kookeiland en Siemens inbouwapparatuur;
- Hoogwaardige afwerking met strak stucwerk, maatwerk kasten, stalen deuren en hoge plinten;
- Gehele begane grond en badkamer voorzien van vloerverwarming;
- Energiezuinig dankzij 14 zonnepanelen, WTW-installatie en Daikin design airco’s;
- Vrij gelegen op een zonnig hoekperceel met tuin rondom;
- Oprit voor meerdere auto’s naast elkaar en voorzien van laadpaal;
- Ruime bergzolder over de volledige breedte van de woning;
ALGEMEEN:
In het wijkdeel De Hoeves in Brandevoort, aan een rustige gewilde straat, staat deze tot in detail afgewerkte luxe vrijstaande woning. De huidige eigenaren hebben deze jonge woning in de afgelopenjaren met veel aandacht en gevoel voor kwaliteit onderhouden en verder verfijnd.
Het hoge afwerkingsniveau en de doordachte keuzes zorgen voor een modern, stijlvol en comfortabel geheel. Alles in de woning is gericht op een zeer hoog wooncomfort. Dit is een plek waar u zich direct thuis voelt – een compleet en fijn familiehuis.
BEGANE GROND
HAL & ENTREE:
Bij binnenkomst valt direct de ruimte en het licht op. De royale hal met vide zorgt voor een open en uitnodigend ontvangst. De stalen taatsdeur en de trapopgang met een bijpassende leuning vormen een stijlvol en rustig geheel.
Daarnaast beschikt de hal over een ruime garderobenis en een modern afgewerkt toilet, waarbij strak stucwerk en afwerking mooi in elkaar overlopen.
KEUKEN:
De royale leefkeuken is een plek waar het dagelijks leven zich vanzelf samenbrengt. Dankzij de grote raampartijen en openslaande deuren naar de tuin voelt de ruimte licht en open, met een fijne verbinding naar buiten.
Het kookeiland loopt over in een grote eettafel waar u met gemak met acht personen kunt zitten – perfect voor lange diners, gezellige momenten met familie en vrienden of het gezinsleven van alledag. De keuken is voorzien van hoogwaardige Siemens apparatuur, biedt volop werk- en bergruimte en beschikt over een praktische grote voorraadkast onder de trap. Aansluitend bevindt zich een extra open ruimte die flexibel in te richten is, bijvoorbeeld als werkplek, tv-ruimte of speelhoek. De vloerverwarming over de gehele begane grond zorgt voor een aangename temperatuur en extra wooncomfort.
WOONKAMER:
Via stijlvolle stalen en-suite deuren bereikt u de royale woonkamer. Grote raampartijen zorgen voor een mooie lichtinval en uitzicht op de tuin rondom, waardoor het gevoel van ruimte hier direct merkbaar is. De eikenhouten visgraatvloer en het maatwerk tv-meubel geven de woonkamer een warme en verzorgde uitstraling. Een fijne plek om tot rust te komen.
BIJKEUKEN EN INPANDIGE GARAGE:
De praktische bijkeuken is voorzien van een maatwerk kast met aansluitingen voor wasapparatuur en een extra spoelbak. Vanuit hier heeft u toegang tot de tuin en de inpandige garage. De garage (ca. 16 m²) wordt momenteel gebruikt als technische ruimte, berging en fietsenstalling. Dankzij de volledige isolatie, het raam en de eigen toegangsdeur kan deze ruimte, met enkele aanpassingen, eenvoudig worden betrokken bij de woonoppervlakte, bijvoorbeeld als werk of praktijkruimte. In combinatie met de aangrenzende bijkeuken met wateraansluitingen biedt dit extra mogelijkheden en flexibiliteit.
EERSTE VERDIEPING:
Ruime overloop met prachtige vide, waaraan 4 slaapkamers en de badkamer zijn gelegen. Twee van de slaapkamers zijn bijzonder royaal (ca. 24 m²) en bieden volop mogelijkheden. Via een vlizotrap bereikt u de ruime bergzolder over de volledige breedte van de woning – ideaal voor extra opslag.
SLAAPKAMERS:
De master bedroom beschikt daarnaast over luxe maatwerk inbouwkasten, wat zorgt voor een strak en opgeruimd geheel. De aanwezige Daikin design airconditioning draagt bij aan extra comfort en een aangenaam binnenklimaat.
De overige twee slaapkamers (ca. 8,5 en 9,5 m²) zijn ruim en prettig van formaat en praktisch in te delen, bijvoorbeeld als kinder-, werk- of logeerkamer. De verdieping is afgewerkt met een hoogwaardige PVC vloer, hoge plinten, strak stucwerk en stijlvolle binnendeuren.
BADKAMER:
De luxe badkamer met vrijstaande ligbad ruime inloopdouche en het zwevende badmeubel met dubbele waskommen en geïntegreerde kranen zorgen voor een modern en verfijnd geheel.
De grote raampartijen zorgen voor veel daglicht en biedt de mogelijkheid tot natuurlijk ventileren. De aanwezige vloerverwarming draagt bij aan extra comfort en maakt de ruimte ook in de koudere maanden bijzonder aangenaam. De elektrische designradiator zorgt daarnaast voor heerlijk warme handdoeken.
TUIN:
De ruime fraai aangelegde tuin rondom de woning biedt rust en heeft een gunstige zonligging op het zuiden. Aan de achtergevel ligt een zeer ruim terras met inbouwspots, een fijne plek om te zitten of te bbq-en met familie.
Gazon, leibomen en verzorgde beplanting zorgen voor een groene en rustige uitstraling, terwijl de jacuzzi het buitenleven compleet maakt. De tuin is via toegangspoorten via beide zijden te bereiken. De tuin loopt over in de oprit, waar u met gemak 3 auto’s naast elkaar kunt plaatsen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 959,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,449
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Plot size
- 454 m²
- Volume in cubic meters
- 740 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, balanced ventilation system, skylight, optical fibre, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas compact solo (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- HELMOND U 7321
- Cadastral map
- Area
- 454 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
602x
Viewed
31x
Saved
11-5-2026
On Funda
Neighborhood

Stepekolk
Helmond- Residents
- 3,990
- Family with children
- 58%
- Avg. asking price / m²
- € 4,278
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.