New
Grenoblestraat 277559 KM Hengelo (OV)Vossenbelt Noord
€ 375,000 k.k.
- 128 m²living area
- 154 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherVerrassend ruime tussenwoning op toplocatie in Vossenbelt!
Description
Grenoblestraat 27 Hengelo (O)
Royale en volledig geïsoleerde TUSSENWONING met maar liefst 4 slaapkamers, riante tuingerichte woonkamer (maar liefst 44 m²), inbouwkeuken, complete badkamer en een vrij gelegen achtertuin met houten berging.
De woning bevindt zich in een rustige en kindvriendelijke wijk 'Vossenbelt' met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Scholen, een winkelcentrum, diverse sportvoorzieningen en speelgelegenheden liggen op korte afstand. Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend dankzij de snelle aansluiting op de A1, waardoor steden en omliggende plaatsen eenvoudig bereikbaar zijn.
Kortom: een ideale gezinswoning op een aantrekkelijke locatie waar comfort, ruimte en een fijne woonomgeving perfect samenkomen.
Indeling:
Begane grond:
Entree/hal met meterkast, vaste trapopgang naar de eerste verdieping, toilet met fontein, woonkamer met provisiekast en keuken.
De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en een praktische voorraadkast. Dankzij de royale uitbouw en de openslaande tuindeuren naar het terras profiteert deze ruimte van een heerlijke lichtinval en een fijne verbinding met buiten.
De open keuken is opgesteld in een U-vorm en compleet uitgevoerd met een RVS-spoelbak, afzuigkap, koelkast, vriezer, keramische 4-pits kookplaat, vaatwasser en een combimagnetron.
Eerste verdieping:
Overloop, badkamer en drie ruime slaapkamers. De slaapkamers meten een oppervlakte van respectievelijk 12, 9 en 6 m2 en zijn allen voorzien van een fraaie laminaatvloer.
De badkamer is uitgevoerd in een stijlvolle zwart-witte kleurstelling en voorzien van een douche, toilet, wastafel, verwarmde spiegel en vloerverwarming. Daarnaast beschikt de ruimte over zowel natuurlijke als mechanische ventilatie.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, die dankzij de dakkapel over de volledige breedte verrassend ruim aanvoelt. Op dit moment is deze verdieping ingericht als royale masterbedroom van circa 30 m², gecombineerd met een ruime inloopkast.
Daarnaast bevindt zich op deze verdieping de praktische wasruimte met opstelplaats voor de Cv-ketel.
Vliering:
Boven de tweede verdieping bevindt zich bovendien nog een praktische bergruimte van ca. 8 m².
Tuin en houten berging:
De op het noordwesten gelegen achtertuin met achterom biedt volop mogelijkheden om van de zon te genieten. Het betegelde terras is voorzien van een elektrisch zonnescherm, waardoor je zowel in de zon als in de schaduw comfortabel kunt zitten. Dankzij de relatief nieuwe schutting, de groenstrook en het bordes heeft de tuin een verzorgde en sfeervolle uitstraling. Achter in de tuin bevindt zich een houten berging met elektra, ideaal voor het opbergen van tuingereedschap en andere spullen.
Parkeren:
Er zijn voldoende parkeergelegenheden aanwezig aan de voorgelegen straat.
Overige bijzonderheden:
Deze woning is gebouwd in 1997 en heeft een woonoppervlakte van 128 m², een inhoud van 436 m³ en is gelegen op een perceel van 154 m². De woning heeft een goede verbinding met het openbaar vervoer richting het centrum en ligt bovendien gunstig ten opzichte van de aansluiting op de A1. De verwarming en warmwatervoorziening verlopen via een CV-HR combiketel van het merk Remeha uit 2014 (eigendom).
''Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op nvmtwente.nl''
In de koopakte zal een deponering van 10 % waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,930
- Year of construction
- 1997
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 154 m²
- Volume in cubic meters
- 436 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- HENGELO OVERIJSSEL U 1363
- Cadastral map
- Area
- 154 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 65 m² (13.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
22-5-2026
On Funda
Neighborhood

Vossenbelt Noord