New
Zadelmakerslaan 106093 GP HeythuysenKern Heythuysen
€ 309,500 k.k.
- 92 m²living area
- 306 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Starters opgelet! Hoe verrassend is deze instapklare HOEKWONING met garage, carport en drie ruime slaapvertrekken en niet te vergeten de luxe keuken en nette badkamer. Nieuwsgierig, lees dan snel verder…
Via de verzorgde entree kom je binnen in de ontvangsthal met meterkast, garderobe, modern toilet met fonteintje en de gezellige woonkamer met trapopgang naar de eerste verdieping. De eet-/woonkamer is heerlijk licht, sfeervol en praktisch ingedeeld, met voldoende ruimte voor een royale zithoek en een gezellige eettafel. De airco zorgt tijdens de warme dagen heerlijk voor verkoeling en kan natuurlijk ook verwarmen tijdens de koudere dagen. In de woonkamer ligt een eigentijdse laminaatvloer en de wanden zijn deels met akoestische wandpanelen bekleed hetgeen een moderne uitstraling creëert. Mede door de grote raampartijen fijn uitzicht op de straat alsook over de achtertuin. Grenzend aan de eetkamer treft men de gesloten LUXE keuken (2016) welke is uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur. Eenmaal uitgekomen in de tuin heb je veel privacy en via de linkerzijde een eigen achterom met houten tuinhuis (ca. 4m²) ideaal voor tuingereedschappen. De tuin is verzorgd aangelegd en v.v. diverse plantenborders, zonneterras, graszode, carport (achterzijde ca. 17m²) alsmede de garage (ca. 22m²) met onlangs geplaatste elektrische sectionaalpoort. De garage is ideaal voor de doe-het-zelver of hobbyisten onder ons en/ of voor het stallen van fietsen, motoren of dergelijke. De carport kan eenvoudig gebruikt als terrasoverkapping waarbij zomeravonden verlengd kunnen worden ook als het weer even iets minder is. Aan de voorzijde van de woning is voldoende parkeergelegenheid van de gemeente aanwezig alsook twee speelveldjes op loopafstand. Verder zijn alle voorzieningen die Heythuysen heeft op loopafstand gelegen.
Via de vaste trap in de woonkamer bereik je de eerste verdieping waar je uitkomt op een riante overloop waar nog plek is voor een extra kast of commode. Hier hangt tevens een tweede airco. Vanuit hier zijn drie keurige slaapvertrekken bereikbaar en een nette badkamer met douche met glazendeuren, vaste wastafelmeubel, wasmachineaansluiting, tweede (modern) toilet en radiator. De hoofdslaapkamer is ruim opgezet en biedt plek voor een tweepersoonsbed en grote kledingkast. De slaapkamers en overloop zijn afgewerkt met een eigentijdse laminaatvloer met houtnerf look en behangwanden, welke eenvoudig naar eigen wens kunnen worden aangepast. De rolluiken zijn ideaal voor degene die gewend is om in het donker te slapen of in diensten werkt. Momenteel is er een vlizotrap naar de na geïsoleerd zolder waar je de mogelijkheid hebt een vaste trap te plaatsen, waarmee eenvoudig een vierde slaapkamer gerealiseerd kan worden. Thans in gebruik als bergzolder met betonnen verdiepingsvloer en hier hangt de HR cv-opstelling.
Qua verduurzaming hebben de huidige bewoners de nodige aandacht besteed. Zo is de woning voorzien van spouwmuurisolatie, zijn er 8 zonnepanelen (2016 à 245Wp) geplaatst, kunststof kozijnen met isolerende beglazing, rolluiken, twee airco’s, dak-/ en vloerisolatie (2018) waardoor een definitief energielabel A.
Ben jij op zoek naar deze leuke STARTERS of GEZINSWONING en wil jij zonder veel grote investeringen verhuizen?! Wacht niet langer en reserveer je bezichtigingsafspraak.
Indeling
Begane grond
Entree/hal – garderobe – meterkast (2016), gastentoilet met fonteintje – sfeervolle eet-/woonkamer met open trap en airco (2022) en luxe keuken met nieuwe vaatwasser (2023).
Eerste verdieping
Riante overloop met daaraan gelegen drie slaapvertrekken en keurige badkamer.
Tweede verdieping
Vlizotrap naar riante zolderverdieping met cv- opstelling (2010) – thans als bergruimte in gebruik echter door plaatsing van een vaste trap mogelijkheid om een 4e extra (slaap)kamer te realiseren.
Tuin
Prachtig omsloten tuin – veel privacy – graszode – plantenborders – schutting (2023) eigen achterom via linker-/ als achterzijde – carport en een garage met nagenoeg nieuwe elektrische poort.
Bijzonderheden
- Definitief energielabel A dat geldig is tot 19-06-2036;
- De LUXE keuken (2016) is uitgerust met o.a. koelkast, diepvries vaatwasser (2023), 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, combi magnetron, kunststof blad en voldoende bergruimte;
- Kunststof kozijnen met HR++ en geheel v.v. rolluiken (m.u.v. de zolder);
- Nefit HR cv-installatie, bouwjaar 2010 en betreft eigendom;
- Er is een eigen oprit aanwezig met parkeergelegenheid voor één auto;
- Garage (achterzijde) voor de doe-het-zelvers of hobbyist met parkeergelegenheid voor een auto met aan de voorzijde voldoende vrije parkeerplaatsen;
- Plat dak van de garage is in 2016 nog v.v. nieuw dakleer;
- Mede gezien het aantal slaapkamers en voldoende opbergruimte de ideale starters-/ gezinswoning bij uitstek waar je met minimale investeringen in kunt trekken;
- Rustige woonlocatie en op loopafstand van ‘t centrum Heythuysen met div. voorzieningen, twee speeltuinen en de sportaccommodaties;
- Alle maten, plattegronden zijn ter illustratie waaraan geen rechten ontleend kunnen worden;
- Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”);
- De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (financiering) is in de regel 6 weken na het sluiten van mondelinge overeenkomst;
- De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren;
- Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 309,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,364
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 92 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- External storage space
- 27 m²
- Plot size
- 306 m²
- Volume in cubic meters
- 360 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- HEYTHUYSEN C 4544
- Cadastral map
- Area
- 306 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Garage with carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
26-8-2026
On Funda
Neighborhood

Kern Heythuysen
Heythuysen- Residents
- 5,755
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 3,369
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




