New
Nieuwstad 108713 JK HindeloopenHindeloopen
€ 310,000 k.k.
- 94 m²living area
- 107 m²plot size
- 3bedrooms
- Denergy label
Description
WONEN AAN HET (VAAR)WATER, liefhebbers opgelet!
In het pittoreske stadje Hindeloopen aan het IJSSELMEER gelegen, staat deze sfeervolle woning met een zonnige achtertuin grenzend aan open vaarwater. Vanuit de woonkamer geniet u aan de achterzijde van vrijzicht over de velden en aan de voorzijde grenst de woning aan het Vondelingenplein met mooie Lindebomen met een prieel.
De woning is op loopafstand van alle voorzieningen, de haven én de zeedijk, heerlijk wandelen langs het IJsselmeer!
Maak vrijblijvend een afspraak en beleef de woning, beleef Hindeloopen. Alleen een bezichtiging geeft u de juiste indruk!
Hindeloopen, een pittoresk Elfstedenstadje aan het IJsselmeer. Het staat o.m. bekend om haar stijlvolle klederdracht, het voor Hindeloopen typerende schilderwerk, karakteristieke geveltjes, likhúsjes, vele houten bruggetjes en natuurlijk de Elfstedentocht.
In 1225 kreeg Hindeloopen stadsrechten. Zo’n drie eeuwen geleden groeide Hindeloopen uit tot een belangrijke handelsstad; de stad had destijds een vloot van meer dan 100 schepen. Kom meer te weten over de geschiedenis, vele bezienswaardigheden en ontdek de cultuur van het knusse Zuiderzee stadje.
Het pittoreske stadje, gelegen in Nationaal Landschap Súdwest-Fryslân, is het decor van verschillende evenementen.
INDELING
BEGANE GROND
Entree/gang met de authentieke lambrisering en de trapopgang, trapkast, meterkast, toilet en toegang naar de living. De woonkamer geniet van veel daglichtinval. De keuken, met tuindeur, is in de uitbouw gesitueerd. In het verlengde van de keuken, achter de schuifwand, is een behoorlijke voorraad-/bergkast. De vloer is bedekt met een natuursteen, Travertin, en deels voorzien van vloerverwarming.
VERDIEPING
Centraal de overloop met een groot Velux dakvenster. 2 Slaapkamers aan achterzijde en 1 slaapkamer, over de volle breedte, aan voorzijde voorzien van een dakkapel. De badkamer met dakvenster is voorzien van een hardstenen vloer en is ingericht met een wastafel, douchehoek en een wasmachine-, en drogeropstelplaats.
Heel sfeervol zijn de kraalschroten, na grove modernisering van de vorige eigenaar, behouden gebleven.
BERGZOLDER
Vanuit de overloop zijn 2 bergzolders bereikbaar met een voorzettrap.
ALGEMEEN
- Bouwjaar 1894.
- Beschermd stadsgezicht.
- Aan het open vaarwater gelegen.
- Verwarming d.m.v. CV, bj. 2020.
- Vrij uitzicht aan achterzijde over de velden.
- Balken in de woonkamer in het zicht, sfeervol.
- Betonvloer op de begane grond bedekt met een natuursteenvloer, Travertin.
- Houtenvloer op de verdieping.
- Lambrisering in de hal en op de verdieping met mooie kraalschroten.
- Kozijn achterzijde uitgevoerd in kunststof.
- Grotendeels voorzien van dubbel glas.
- Dak is na-geïsoleerd.
- Karakteristieke woning, gelegen op mooie locatie.
Maak vrijblijvend een bezichtigingsafspraak via Makelaardij Jan de Lange!
Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 310,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,298
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1894
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 94 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 314 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR combi (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HINDELOOPEN A 1729
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, sheltered location, in centre and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 54 m² (9.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
Popularity
1,342x
Viewed
49x
Saved
17-9-2026
On Funda
Neighborhood

Hindeloopen
Hindeloopen- Residents
- 790
- Family with children
- 26%
- Avg. asking price / m²
- € 4,063
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




