Emmastraat 1226431 CZ HoensbroekMariarade-Zuid
€ 235,000 k.k.
- 127 m²living area
- 113 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Op een rustige, kindvriendelijke locatie en vlakbij voorzieningen, het centrum en belangrijke uitvalswegen ligt deze goed verzorgde ruime tussengelegen woning. Dit object is onder andere voorzien van een sfeervolle woonkamer-ensuite, 3 royale slaapkamers, vaste trap naar zolder en een moderne keukenopstelling (2020).
Indeling
Souterrain:
Ruime provisiekelder (2.50mx7.12m)
Begane grond: Entree/hal, meterkast en een keurig betegelde toiletruimte.
Gesloten en ruime keuken (2.52mx3.64m) v.v. laminaatvloer en een moderne witte hoogglans aanbouwkeuken in hoekopstelling (2020) incl. inbouwapparatuur, te weten, 5 pits gaskookplaat, vaatwasser, koelkast, oven en wasemkap.
Sfeervolle woonkamer ensuite (4.33mx3.96m en 3.43mx3.95m) met originele schuifdeuren v.v. laminaatvloer en houtkachel.
Vanuit de keuken is het royale L-vormige sfeervolle terras en tuin bereikbaar met een achterom.
Buitenberging (3.64mx2.52m) v.v. elektra.
LET OP. Formele perceelsgrens loopt t/m einde terras. De overige tuin (110m2) is in gebruik door de huidige eigenaar echter in bezit van de gemeente Heerlen. Er is geen erfpachtcanon van toepassing.
Eerste verdieping: Bereikbaar via fraaie bordestrap. Overloop, slaapkamer 1 (4,01m x 3,43m) v.v. laminaatvloer , slaapkamer 2 (4,16m x 3,33m). Geheel betegelde luxe badkamer (2,17m x 2,73m) voorzien van een 2 persoons brede wasbak op meubel, royale inloopdouche met stortdouche en thermostatische kraan, wandradiator en 2e toilet. De eerste verdieping is v.v. kunststoffen kozijnwerk (2021) met dubbele HR++ beglazing..
Tweede verdieping: Middels de fraaie bordestrap te bereiken. Overloop met laminaatvloer, slaapkamer 3 (5.693mx4.80) met dakkapel en een separate berging (4.70mx3.45m) met aansluiting voor wasmachine en droger alsmede standplaats van de C.v.-combi installatie Remeha Avanta 35-c (2020, eigendom)
Bergzolder:
Ruime bergzolder (5.63mx4.03)
Bijzonderheden:
• Rustige, kindvriendelijke ligging nabij scholen, winkels, sportaccommodaties en openbaar vervoer.
• Ideale ligging vlakbij winkelcentrum van Hoensbroek, scholen en bushaltes, ideaal voor gezinnen en forenzen
• Royaal terras en ruime tuin met achterom
• Begane grond v.v. houtenkozijnwerk en dubbel glas en 1e verdieping reeds v.v. kunststof kozijnwerk met thermische beglazing HR++
• Energielabel E
• Rolluiken aanwezig begane grond
• Inhoud woonhuis 560m3!
Kortom: Maak een afspraak voor een bezichtiging en bekijk de mogelijkheden!
Overige informatie
De gebruikelijke bankgarantie/waarborgsom van 10% is van toepassing.
Indien c.v.-ketel en/of warmwatervoorziening een huurtoestel is, dient koper de huurovereenkomst over te nemen.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Conform artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek, is er pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Voor meer informatie en/of bezichtiging kunt u een vrijblijvende afspraak met ons maken.
Disclaimer
Alle door ons kantoor verstrekte informatie omtrent onroerende zaken, moet beschouwd worden als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend! Aangegeven maten zijn slechts bij benadering. Een (eventueel) bijgevoegde plattegrond dient uitsluitend als globale indicatie/visualisatie. Aan deze beperkte info kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 235,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,850
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 113 m²
- Volume in cubic meters
- 560 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Rolldown shutters and TV via cable
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 35C HR Combi-ketel (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HEERLEN D 1795
- Cadastral map
- Area
- 113 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Popularity
979x
Viewed
26x
Saved
8-5-2026
On Funda
Neighborhood

Mariarade-Zuid
Hoensbroek- Residents
- 1,480
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 2,604
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.