Een ruime en fijne gezinswoning met veel mogelijkheden, modern wooncomfort en vooral een prachtige ligging aan het water. Een plek waar je binnen heerlijk woont en waar het uitzicht ieder seizoen weer iets bijzonders biedt.
Welkom aan De Zende 44 in Hoogeveen! Een ruime en uitgebouwde gezinswoning op een mooie plek aan het water. Met vier slaapkamers, een extra kamer op de tweede verdieping, een moderne keuken, een fijne tuin met overkapping, een balkon en een eigen oprit is hier volop ruimte voor het hele gezin.
Het vrije uitzicht over het water is misschien wel één van de grootste pluspunten van deze woning. Vanuit de woonkamer, het terras en het balkon kijk je prachtig weg. Ieder seizoen heeft hier zijn eigen charme. In de zomer geniet je van het groen en het water en bij voldoende vorst kan er voor de deur worden geschaatst.
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1989 en in 2012 aan de achterzijde uitgebouwd. De afgelopen jaren zijn bovendien verschillende onderdelen gemoderniseerd en verduurzaamd. Zo is in 2022 een moderne open keuken geplaatst, is de begane grond voorzien van HR++ beglazing en beschikt de woning over 16 zonnepanelen en mechanische ventilatie in de badkamer. De woning ligt in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving. In de directe omgeving vind je onder andere scholen, winkel- en gezondheidscentrum De Weide, het ziekenhuis, sporthal Trasselt en het Steenbergerpark.
Begane grond;
Via de entree kom je in de hal met de meterkast, het toilet en toegang tot de woonkamer. De meterkast is uitgebreid en beschikt over krachtstroom.
De woonkamer is ruim en licht en heeft aan de achterzijde grote raampartijen met een prachtig uitzicht over het water. De PVC-vloer in eikenkleur en de vloerverwarming zorgen voor een comfortabele en sfeervolle basis.
In 2012 is de woning aan de achterzijde uitgebouwd. Hierdoor is een royale leefruimte ontstaan met volop plek voor een ruime eettafel en een gezellige zithoek. De aluminium schuifpui zorgt voor een mooie verbinding met buiten.
Vanuit de woonkamer stap je zo het terras op, waar je onder de overkapping heerlijk kunt zitten.
De open keuken is in 2022 vernieuwd en sluit mooi aan op de woonkamer. De keuken is uitgevoerd in een moderne, greep loze stijl en heeft een granieten werkblad. Verder is de keuken voorzien van een grote koelkast, combi-oven, vaatwasser en een BORA 4-pits kookplaat.
Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken. Hier is onder andere een eigen toegang naar buiten.
Eerste verdieping;
De overloop geeft toegang tot vier slaapkamer en de badkamer. De slaapkamers verschillen van formaat en kunnen natuurlijk ook worden gebruikt als werk-, hobby- of logeerkamer.
Eén van de slaapkamers heeft toegang tot het balkon, dat in 2012 is gerealiseerd. Een fijne plek om even naar buiten te gaan en te genieten van het uitzicht over het water.
De badkamer is modern en ruim uitgevoerd en beschikt over een royale inloopdouche, een dubbel wastafelmeubel en een toilet.
Tweede verdieping;
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich een overloop met vaste kast en een extra kamer. Deze ruimte is voor verschillende doeleinden te gebruiken, bijvoorbeeld als werk-, hobby-, speel- of bergruimte.
Buiten
De ligging aan het water maakt deze woning bijzonder. Vanuit verschillende plekken in huis heb je zicht op het water en de omgeving. Het terras sluit direct aan op de woonkamer en biedt samen met de overkapping een fijne plek om buiten te zitten.
Daarnaast beschikt de woning over een eigen oprit, waardoor parkeren op eigen terrein mogelijk is.
Bijzonderheden;
- Helft van een dubbel woonhuis, bouwjaar 1989
- Prachtige ligging aan het water
- Vrij uitzicht vanuit de woonkamer, het terras en het balkon
- Uitgebouwd in 2012
- Moderne open keuken geplaatst in 2022
- 16 zonnepanelen geplaatst in 2021
- Nefit warmtepomp uit 2022
- HR++ beglazing op de begane grond
- Woonkamer met PVC-vloer en vloerverwarming
Highlights
AI-generated from the description
Unobstructed waterside view
Beautiful open water views from garden and balcony.
Modern open living kitchen
2022 kitchen with granite top, BORA hob and appliances.
Sustainable and comfortable home
16 solar panels, HR++ glass, heat pump and floor heating.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 519,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,558
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, double house
Building type
Resale property
Year of construction
1989
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
146 m²
Other space inside the building
17 m²
Exterior space attached to the building
25 m²
External storage space
2 m²
Plot size
251 m²
Volume in cubic meters
497 m³
Layout
Number of rooms
6 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower, double sink, and toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels