New

vd Duyn v Maasdamstr 27901 BX HoogeveenWest

Map
  • 109 m²
  • 290 m²
  • 4
  • C
Calculate monthly payment

Description

ONDERSCHEIDEND, COMFORTABEL EN OP EEN CENTRALE LOCATIE!! Ben je op zoek naar een ruime en comfortabele woning met verrassend veel leefruimte en een onderscheidend karakter ten opzichte van de omliggende woningen? Dan is deze woning, gelegen op een centrale locatie in Hoogeveen, zeker een bezichtiging waard! De woning beschikt over een vrijstaande garage met eigen oprit, een uitgebouwde keuken, een serre met glazen schuifdeuren en een extra slaap- of werkkamer op de begane grond. Dankzij de praktische indeling en gunstige ligging biedt deze woning volop wooncomfort voor diverse doelgroepen. INDELING o.a. hal/entree, toilet met fontein, slaap-/werkkamer, ruime woonkamer met veel verrassende ruimte en toegang tot de serre. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, waar zich de open keuken bevindt welke is opgesteld met een praktisch spoel-schiereiland en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en een combi-oven. Op de eerste verdieping een overloop, 3 slaapkamers (waarvan 1 toegang heeft tot de loggia op het zuidwesten). De badkamer is royaal en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en een toilet. In de voormalige badkamer is een vaste trap gerealiseerd naar de tweede verdieping. De tweede verdieping bestaat uit een praktische zolderruimte, ideaal voor het opbergen van spullen. INFORMATIE - slaap- of werkkamer op de begane grond - meerdere kunststof kozijnen (2001) met HR++ glas - vrijstaande garage en eigen oprit - centrum van Hoogeveen op loopafstand - winkels, horeca, scholen en openbaar vervoer op loopafstand - energielabel "C"

Features

Transfer of ownership

Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 449,500 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,124

Year of construction
1960
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
109 m²
Other space inside the building
12 m²
Exterior space attached to the building
26 m²
External storage space
23 m²
Plot size
290 m²
Volume in cubic meters
484 m³

Layout

Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Double sink, walk-in shower, and toilet
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable

Energy

Energy label
Insulation
Double glazing, energy efficient window and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Vaillant (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)

Cadastral data

HOOGEVEEN O 4825
Cadastral map
Area
290 m²

Back garden
67 m² (5.32 metre deep and 12.52 metre wide)
Garden location
Located at the west with rear access

Garage

Type of garage
Detached brick garage
Capacity
1 car
Facilities
Electrical door, electricity and running water
Insulation
No insulation

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and public parking

Popularity

540x

Viewed

8x

Saved

18-5-2026

On Funda

Neighborhood

West

Hoogeveen
Residents
3,470
Family with children
21%
Avg. asking price / m²
€ 3,603

Discover the neighborhood

Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?

View neighborhood insights

Don’t want to forget this home?