Sold
Hoofdstraat 60-C9601 EJ HoogezandWesterpark
€ 189,500 k.k.
- 80 m²living area
- 2bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- March 20, 2026
- Date of sale
- April 9, 2026
- Term
- 2 weeks
Description
Op de tweede verdieping van het appartementencomplex, gelegen aan de Hoofdstraat, bevindt zich dit goed onderhouden en praktisch ingedeelde 3-kamerappartement. Het appartement beschikt over een woonkamer met veel lichtinval door de grote raampartijen, twee slaapkamers, een vernieuwde keuken (2020) en badkamer (circa 2022), een balkon over de volle breedte én een eigen berging in het souterrain.
De woning is gelegen op een centrale en praktische locatie met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. In de directe omgeving bevinden zich diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden, waardoor alles wat u nodig heeft op korte afstand bereikbaar is. Ook winkelcentrum De Hooge Meeren ligt nabij en biedt een uitgebreid aanbod aan winkels en voorzieningen. Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend: zowel openbaar vervoer als de uitvalswegen richting Groningen en omliggende plaatsen zijn snel en eenvoudig te bereiken. Daarmee combineert deze locatie het gemak van wonen met alle voorzieningen dichtbij met een goede verbinding naar de stad.
INDELING
Begane grond: het appartement maakt deel uit van een appartementencomplex met een afgesloten portiek met intercom/videofooninstallatie, wat zorgt voor een veilige woonomgeving. Vanuit de centrale entree is er toegang tot zowel het trappenhuis als de lift, wat zorgt voor extra gemak.
Tweede verdieping: je komt binnen via de hal met toegang tot alle vertrekken. In de hal bevinden zich een toilet, de meterkast en praktische bergkasten. Aan de voorzijde van het appartement bevinden zich twee slaapkamers. Naast de slaapkamers bevindt zich aan de voorzijde van het appartement de ruime en lichte woonkamer. De woonkamer beschikt over een schuifpui naar het balkon, dat zich uitstrekt over de volle breedte van het appartement. De afgesloten keuken, is vernieuwd in 2020 en is voorzien van moderne inbouwapparatuur en biedt toegang tot een tweede balkon. De badkamer, vernieuwd rond 2022, is uitgerust met een douche en wastafel.
Op de begane grond van het complex beschikt het appartement nog over een afsluitbare berging, ideaal voor extra opslag.
INFO:
- Lichte woonkamer met toegang tot het balkon;
- Keuken vernieuwd in 2020;
- Badkamer vernieuwd in circa 2022;
- Balkon over de volle breedte + tweede balkon;
- Eigen berging in het souterrain;
- Voorschot blokverwarming circa €70,- per maand;
- VvE bijdrage €260,63 per maand;
- Niet bewoningsclausule van toepassing.
Een praktisch ingedeeld appartement op een fijne locatie. Een ideale kans voor starters die hun eerste woning willen kopen.
*Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 189,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,369
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 260.63 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 253 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, elevator, sliding door, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Cadastral data
- HOOGEZAND K 7662
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HOOGEZAND K 7662
- Periodic contribution
- Yes (€ 260.63 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,925x
Viewed
25x
Saved
20-3-2026
On Funda
Neighborhood

Westerpark
Hoogezand- Residents
- 920
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 2,797
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.