Gerard den Brabanderhof 981628 WE Hoorn (NH)Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08
€ 485,000 k.k.
- 133 m²living area
- 215 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherGoed onderhouden en gemoderniseerde geschakelde 2-onder-1-kapwoning!
Description
Deze goed onderhouden geschakelde 2-onder-1-kapwoning is de afgelopen jaren op diverse punten gemoderniseerd. Zo beschikt de woning over kunststof kozijnen, een verlengde garage mét dakopbouw voor een extra slaapkamer, een vernieuwde keuken (2018), badkamer (2019), toilet (2020), een vernieuwde meterkast, zonnepanelen en airconditioning op de tweede verdieping. De maar liefst 8,5 meter brede achtertuin ligt gunstig op het zonnige zuidwesten en biedt volop ruimte om van de zon te genieten. Dankzij de rustige ligging woon je hier heerlijk, terwijl de historische binnenstad van Hoorn zich op korte afstand bevindt. Zie jij jezelf hier al wonen? Neem dan snel contact op met Van Overbeek Makelaars via 0229 271 777!
De woning is gesitueerd in een rustige straat. Verder is de woning gelegen in een prettige, ruim opgezette en kindvriendelijke woonwijk, nabij voorzieningen als goede scholen, supermarkt en gezondheidscentrum. Tevens nabij winkelcentrum ‘Betje Wolffplein’, de gezellige binnenstad van Hoorn, IJsselmeer, Julianapark, openbaar vervoer en uitvalswegen naar de snelweg A7.
Indeling van de woning
Begane grond; Hal/ entree met vernieuwde meterkast inclusief krachtstroom, modern toilet met fontein (2020), trapopgang en toegang tot de woonkamer. Tuingerichte woonkamer met trapkast, toegang tot de achtertuin middels openslaande deuren en de open keuken. Straatgerichte open keuken in L-opstelling welke in 2018 geplaatst is. Deze is voorzien van divers inbouwapparatuur en ruim opgesteld.
De woonkamer is voorzien van een zonnescherm en screen aan de achterzijde, de voorzijde is voorzien van een screen.
Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drietal slaapkamers, badkamer en trapopgang naar de tweede verdieping. De badkamer is in 2019 vernieuwd, waardoor deze modern is uitgerust. De badkamer is voorzien van een douche, hangcloset en wastafelmeubel. Aan de voorzijde van de woning is één slaapkamer gelegen, aan de achterzijde twee slaapkamers. Middels de kleinste slaapkamer aan de achterzijde is de slaapkamer boven de garage te betreden, welke voorzien is van zonwerend glas. Hierdoor zijn er in totaal vier slaapkamers aanwezig op de verdieping.
Tweede verdieping: Riante verdieping welke vergroot is middels het geplaatste dakkapel (2010). De verdieping is voorzien van airconditioning (2020), waardoor de vijfde slaapkamer zeer aangenaam is. De C.V.-ketel en heteluchtverwarming is weggewerkt in de kastruimte, eveneens als de wasmachine-/drogeraansluiting. Als kers op de taart is er een riant dakterras aanwezig op deze verdieping, welke aan de voorzijde is gelegen.
Vliering: Bereikbaar middels vlizotrap, ideaal voor extra opbergruimte.
Garage: Aangebouwde stenen garage, welke in 2018 verlengd en opgebouwd is. De garage is voorzien van een elektrische garagedeur en tevens bereikbaar middels de achtertuin.
Parkeergelegenheid: Twee auto's op eigen terrein, openbaar parkeren in de straat.
Tuin: Achtertuin gelegen op het zonnige zuidwesten, welke fraai is aangelegd. De achtertuin is bereikbaar middels de openslaande deuren van de woonkamer.
Bijzonderheden:
- Kunststof kozijnen uit 2022 & 2023;
- Airconditioning op de tweede verdieping (2020);
- C.V.-ketel en heteluchtverwarming uit 2013;
- Moderne keuken uit 2018, voorzien van divers inbouwapparatuur;
- Uitbouw- en opbouw garage 2018;
- Moderne badkamer uit 2019;
- Toilet uit 2020;
- Dakkapel tweede verdieping uit 2010;
- 11 Zonnepanelen uit 2020;
- Energielabel A;
- Vernieuwde groepenkast in 2024 met krachtstroom;
- Zonnescherm, screens en rolluiken aanwezig;
- Houtskeletbouw;
- Nabij NS-treinstation en uitvalswegen richting Amsterdam;
- Gelegen nabij dagelijkse voorzieningen.
Aanvaarding: In overleg
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,647
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 133 m²
- Other space inside the building
- 24 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 215 m²
- Volume in cubic meters
- 554 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and hot air heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- HOORN K 4589
- Cadastral map
- Area
- 215 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 91 m² (11.95 metre deep and 8.55 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- Roof insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
1,454x
Viewed
30x
Saved
3-7-2026
On Funda
Neighborhood

Kersenboogerd-Zuid - Buurt 33 08
Hoorn (NH)- Residents
- 1,165
- Family with children
- 44%
- Avg. asking price / m²
- € 3,820
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



