Sold
Westerstraat 234635 CS HuijbergenHuijbergen
€ 735,000 k.k.
- 185 m²living area
- 1,682 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- October 4, 2025
- Date of sale
- October 30, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
De ruime en sfeervolle vrijstaande woning met inpandige garage en 1.682 m² grond is centraal gelegen aan de rand van het dorp Huijbergen in een landelijke en bosrijke omgeving en nabij uitvalswegen en voorzieningen. De riante en fraai aanlegde achtertuin op het zuidoosten biedt volop privacy.
De diverse kleinschalige voorzieningen van Huijbergen zijn in de directe nabijheid. De uitgebreide voorzieningen van Hoogerheide en Bergen op Zoom zijn binnen respectievelijk 5 en 10 autominuten te bereiken. Hoogerheide heeft een centrum met een goed voorzieningenniveau, uitgebreide uitgaans- en sportgelegenheden en uitstekend openbaar vervoer. Huijbergen heeft een goede bereikbaarheid door de ligging nabij de A4/ A58. De steden in de omgeving zoals Antwerpen, Goes, Roosendaal, Breda en Rotterdam zijn prima bereikbaar.
Het bouwjaar van de woning is omstreeks 1988. De woning heeft een gedegen traditionele bouwconstructie, gedeeltelijk betonnen (begane grond en eerste verdieping), gedeeltelijk houten (tweede verdieping) vloeren, stenen buitengevels, zadeldak gedekt met pannen en plat dak met EPDM dakbedekking. De woning is voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie en houten kozijnen met dubbele beglazing.
De woning heeft een inhoud van circa 675 m³ en een woonoppervlakte van circa 185 m².
De fraaie woning wordt gekenmerkt door de royale opzet, de lichte, ruime, sfeervolle en tuingerichte woonkamer met serre, de dichte keuken met keukeninrichting in hoekopstelling, de praktische bijkeuken, de eerste slaapkamer op de begane grond, de 4 slaapkamers op de eerste verdieping, de complete badkamer, de inpandige garage, het energielabel C, de ruime oprit met voldoende parkeergelegenheid, de prachtige en privacy biedende achtertuin op het zuidoosten met onder andere diverse zitgelegenheden, houten tuinhuis, hobbykas en uitzicht op agrarische landerijen en de centrale ligging in een bosrijke en landelijke omgeving.
Indeling
Begane grond: De ruime hal/ entree aan de voorzijde van de woning biedt toegang tot de meterkast (9 groepen, 2 aardlekschakelaars), de woonkamer, de eerste slaapkamer, de toiletruimte en de trapopgang naar de eerste verdieping. De hal/ entree heeft een tegelvloer, granol wandafwerking, gedeeltelijk spuitwerk plafond en gedeeltelijk schuin hoog houten panelen plafond.
De ruime, sfeervolle, lichte en tuingerichte woonkamer met serre (circa 51 m²) is voorzien van gedeeltelijk een tegelvloer, gedeeltelijk parketvloer, gedeeltelijk vloerbedekking, gedeeltelijk granol, gedeeltelijk stucwerk wanden, spuitwerk plafond met spotlights in de serre, schouw met open haard en schuifpui naar het terras en de achtertuin. De grote raampartijen zorgen voor een bijzonder en voldoende lichtinval en fraai uitzicht op de achtertuin en agrarische landerijen. De raampartijen van de serre zijn voorzien van screens. De woonkamer biedt middels een schuifdeur toegang tot de keuken.
De keuken (circa 9,5 m²) aan de achterzijde van de woning heeft een tegelvloer, gedeeltelijk betegelde, gedeeltelijk granol wanden, spuitwerk plafond en spotlights boven de keukeninrichting. De keukeninrichting in hoekopstelling heeft een natuurstenen aanrechtblad, anderhalve spoelbak, 4-pits gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, koelkast, vrieskast en vaatwasser. De keuken biedt uitzicht op de achtertuin.
Vanuit de keuken is de bijkeuken bereikbaar. De praktische bijkeuken (ruim 6 m²) heeft een tegelvloer, granol wandafwerking en spuitwerk plafond. In de bijkeuken zijn twee inbouwkasten en de aansluitingen voor de wasmachine en droger aanwezig. De bijkeuken biedt toegang tot de inpandige garage en de zijtuin.
De inpandige garage (circa 16,5 m², circa 5,13 x 3,25 meter) heeft een tegelvloer, lichte schoonmetselwerk wanden en betonnen plafond. De inpandige garage is voorzien van elektriciteit, aanrechtblad met spoelbak en verwarming en aan de voorzijde bereikbaar middels een elektrische op afstand bedienbare sectionaaldeur.
De toiletruimte heeft een tegelvloer, betegelde wanden en licht houten panelen plafond en is ingericht met een hangtoilet en meubel met fonteintje.
De eerste slaapkamer (circa 11 m²) aan de voorzijde van de woning heeft een parketvloer, behang wandafwerking, spuitwerk plafond en wastafelmeubel. Deze eerste slaapkamer functioneert momenteel als kantoorruimte.
Eerste verdieping: fraaie en ruime overloop/ vide met parketvloer, granol wandafwerking en licht houten panelen plafond en met toegang tot de badkamer, vier slaapkamers, de ruime inbouwkast en middels een vlizotrap de bergzolder.
De complete badkamer (ruim 9,5 m²) aan de achterzijde van de woning heeft een tegelvloer, betegelde wanden, licht houten panelen plafond met gedeeltelijk spotlights, mechanische ventilatie en dakkapel en is ingericht met een breed badkamermeubel met dubbele wastafel, doucheruimte, ligbad en hangtoilet.
De tweede slaapkamer (circa 12,5 m²) aan de voorzijde van de woning heeft een houten parketvloer, behang wandafwerking, gedeeltelijk houten panelen plafond, gedeeltelijk de dakconstructie in het zicht en dakraam.
De derde slaapkamer (circa 12 m²) aan de voorzijde van de woning heeft een vinyl vloer, behang wandafwerking, gedeeltelijk houten panelen plafond, gedeeltelijk de dakconstructie in het zicht en dakraam.
De vierde slaapkamer (circa 18,5 m²) aan de achterzijde van de woning heeft een houten parketvloer, behang wandafwerking, gedeeltelijk houten panelen plafond, gedeeltelijk de dakconstructie in het zicht en dakraam (recent vernieuwd).
De vijfde slaapkamer (circa 14 m²) aan de achterzijde van de woning is voorzien van vloerbedekking, behang wandafwerking, gedeeltelijk houten panelen plafond, gedeeltelijk de dakconstructie in het zicht en dakkapel.
Tweede verdieping: middels vlizotrap bereikbare praktische bergzolder (circa 12 m²) met een houten vloer en de dakconstructie in het zicht. Op de bergzolder zijn de CV-installatie (Remeha Quinta, bouwjaar 2007) met boiler (AO Smith, inhoud 144 liter) en mechanische ventilatie unit opgesteld.
Tuin en verdere inrichting
Het perceel is volledig omheind. De ruime oprit met voldoende parkeergelegenheid is bereikbaar middels een dubbele elektrische sierpoort. De voortuin is voorzien van een gazon en meerjarige beplanting.
De privacy biedende, fraai aangelegde en riante achtertuin op het zuidoosten is voorzien van diverse terrassen, waaronder een ruim terras aansluitend aan de woonkamer en keuken met elektrisch zonnescherm, sierbestrating, gazon, plantenborders, vijverpartij, kippenverblijf met ren, eendenverblijf met waterpartij en ren, houten tuinhuis, hobbykas, beregeningsinstallatie met grondwaterput en achterom aan de zijkant van de woning.
Het houten tuinhuis (circa 22 m²) met overkapping is gesitueerd aan de achterzijde van de tuin en heeft een tegelvloer, houten wanden en zadeldak gedekt met dakpanplaten en is voorzien van een aparte ruimte (ideaal voor de opslag van tuingereedschap), elektriciteit en wateraansluiting.
De hobbykas (circa 22,5 m²) met gecoat aluminium en glas is eveneens gesitueerd aan de achterzijde van de tuin en is voorzien van elektriciteit en een aanrechtblad met spoelbak.
De sfeervolle achtertuin biedt veel privacy, mede vanwege het fraaie uitzicht op de omliggende landerijen.
Bestemmingsplan
Volgens het bestemmingsplan van de gemeente Woensdrecht heeft de vrijstaande woning met toebehoren de bestemming “Wonen-2”. Met deze bestemming zijn er ruime bouwmogelijkheden op het perceel. De totale gezamenlijke bebouwde oppervlakte mag 250 m² bedragen, waarvan maximaal 225 m² hoofdgebouw (woning), maximaal 180 m² aangebouwde bijgebouwen en maximaal 100 m² vrijstaande bijgebouwen. Dit houdt in dat er (indien gewenst) volop mogelijkheden zijn om de woning uit te breiden en nieuwe bijgebouwen op te richten. Tevens staat het bestemmingsplan het toe om een beroep/ bedrijf aan huis uit te oefenen.
Bijzonderheden
- Fraai gelegen royale en sfeervolle vrijstaande woning met 5 slaapkamers;
- Lichte, ruime, sfeervolle en tuingerichte woonkamer met serre, schouw met open haard, schuifpui naar het terras en de achtertuin en met een prachtig uitzicht over de achtertuin;
- Dichte keuken met keukeninrichting in hoekopstelling en praktische bijkeuken;
- Eerste slaapkamer op de begane grond en vier slaapkamers op de eerste verdieping;
- Complete badkamer op de eerste verdieping met breed badkamermeubel met dubbele wastafel, doucheruimte, ligbad en tweede toilet;
- De raampartijen van de serre zijn voorzien van screens;
- De woning is voorzien van vloer-, muur- en dakisolatie en dubbele beglazing en heeft een energielabel C;
- Er is een glasvezelaansluiting aanwezig;
- Inpandige garage met een elektrische sectionaaldeur, aanrechtblad met spoelbak, verwarming en met een oppervlakte van circa 16,5 m²;
- Voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein door de ruime oprit met elektrische dubbele sierpoort;
- Sfeervolle, grote en privacy biedende achtertuin op het zuidoosten met onder andere diverse terrassen, gazon, plantenborders, vijverpartij, houten tuinhuis met overkapping en ruime hobbykas. De achtertuin grenst aan agrarische landerijen;
- Centrale ligging aan één van de toegangswegen van Huijbergen aan de rand van het dorp in een bosrijke en landelijke omgeving en nabij uitvalswegen en voorzieningen;
- Om een goede indruk te krijgen van de woning is een bezichtiging aan te bevelen!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 735,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,973
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 185 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- External storage space
- 22 m²
- Plot size
- 1,682 m²
- Volume in cubic meters
- 675 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, skylight, optical fibre, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Gas-fired boiler
- CH boiler
- Remeha Quinta (gas-fired from 2007, in ownership)
Cadastral data
- HUIJBERGEN C 2461
- Cadastral map
- Area
- 1,682 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, in wooded surroundings and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 1,081 m² (47.00 metre deep and 23.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,855x
Viewed
75x
Saved
3-10-2025
On Funda
Neighborhood

Huijbergen
Huijbergen- Residents
- 1,575
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²