Hazeleger 126852 KG HuissenZilverkamp 3e fase
€ 419,000 k.k.
- 136 m²living area
- 189 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Description
Op zoek naar ruimte, rust én een ideale gezinsplek? Deze ruime tussenwoning met maar liefst 5 slaapkamers, een zonnige achtertuin van 22 meter diep en gelegen in een rustige autoluwe straat in een groene, kindvriendelijke woonwijk, heeft alles in huis om jouw nieuwe thuis te worden!
DE WONING
Begane grond
Via de entree aan de voorzijde kom je binnen in een ruime hal met toilet, meterkast, trapkast en trapopgang. Vanuit hier stap je de lichte living binnen, waar de tuingerichte zithoek direct uitnodigt om neer te ploffen. Bij het grote raam is volop ruimte voor een royale hoekopstelling met vrij uitzicht op de diepe, zonnige achtertuin.
Aan de achterzijde bevindt zich een multifunctioneel tochtportaal — ideaal als berging, bijkeuken of zelfs als fijne thuiswerkplek met opnieuw zicht op het groen van de tuin. De eethoek vormt een gezellige verbinding tussen de zithoek en de halfopen keuken. Betrek je de keuken bij de living, dan ontstaat er een mooie, open leefruimte waar koken en samenzijn naadloos in elkaar overlopen.
De keuken is van alle gemakken voorzien, zoals een gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vriezer en vaatwasser. Dankzij het grote raam aan de voorzijde geniet je hier van veel daglicht en een leuk uitzicht op het rustige straatje — een heerlijke plek om de dag te beginnen met een kop koffie en de krant.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie fijne slaapkamers en de badkamer. Twee ruime slaapkamers van ca. 12 m² bieden volop plaats voor een tweepersoonsbed en kastruimte, waarbij de slaapkamer aan de voorzijde extra charme heeft dankzij het balkon. De derde kamer van ca. 8 m² is perfect als kinder-, werk- of hobbykamer en heeft tevens een inbouwkast.
De badkamer is compleet uitgevoerd en voorzien van een ligbad, aparte douche, wastafel met meubel en spiegel, een designradiator en een toilet — alles wat je nodig hebt voor comfort en gemak op deze verdieping.
Tweede verdieping
De tweede verdieping verrast met een zeer ruime overloop van ca. 17 m², voorzien van witgoedaansluitingen, een dakraam en volop bergruimte. Dankzij de royale afmetingen is dit een multifunctionele ruimte waar je eenvoudig extra opslag, een werkplek of speelruimte kunt creëren. Ook is er toegang tot een praktische vliering voor nog meer bergruimte.
Door de grote dakkapel aan de achterzijde zijn hier bovendien twee volwaardige slaapkamers gerealiseerd van ca. 12 m² en 7 m². Beide kamers zijn licht en prettig ingedeeld, waardoor deze verdieping uitstekend geschikt is voor kinderen, logees of een rustige werk- of hobbyruimte.
DE TUIN
De zeer riante en diepe achtertuin is een echte eyecatcher en biedt volop ruimte om te genieten van het buitenleven. Met een gunstige zuidoostelijke ligging en maar liefst 22 meter diepte is er de hele dag door zon.
Direct aan de achtergevel bevindt zich een ruim terras, ideaal voor een barbecue en een grote eettafel. Verder is de tuin fraai aangelegd met een gazon, groene borders en een grindpaadje dat leidt naar het achterste terras en de berging. Het achterste terras is een heerlijke plek om te loungen en tot rust te komen.
De berging biedt praktische ruimte voor fietsen en tuingereedschap. Via de achterom is de tuin bovendien eenvoudig bereikbaar met de fiets of kliko’s. Extra fijn is de ligging aan een achtergelegen gras- en speelveld, ideaal voor kinderen om veilig buiten te spelen of om zelf te genieten van een extra vrij en groen uitzicht.
Kortom, een veelzijdige tuin waar werkelijk voor iedereen iets te beleven is: eten, loungen, spelen en genieten van het buitenleven.
OMGEVING
De woning is gelegen in een rustige en groene woonwijk in Huissen, een prettige en kindvriendelijke omgeving waar wonen en opgroeien hand in hand gaan. In de directe omgeving vind je diverse speelvoorzieningen, park Holthuizen, Zanderij en Immerloo park. Basischolen, kinderopvang, de bushalte en winkelcentrum De Zilverkamp liggen om de hoek, waardoor het een ideale plek is voor gezinnen
Op korte fietsafstand bevindt zich het gezellige centrum van Huissen met een gevarieerd aanbod aan winkels, supermarkten, horecagelegenheden en overige dagelijkse voorzieningen. Hier vind je alles wat je nodig hebt binnen handbereik, gecombineerd met de gemoedelijke sfeer van een dorp met stadse gemakken.
Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend. Via de nabijgelegen uitvalswegen zijn steden als Arnhem en Nijmegen snel te bereiken, evenals de aansluiting op de A12 en A325. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld, waardoor je eenvoudig richting omliggende plaatsen reist.
Kortom: een rustige, groene woonomgeving met alle voorzieningen dichtbij en een uitstekende verbinding naar de stad Arnhem.
KENMERKEN EN BIJZONDERHEDEN
• Ruime tussenwoning in een rustige, autoluwe straat
• Maar liefst 5 slaapkamers verdeeld over twee verdiepingen
• Balkon van 8 m2 groot
• Zeer ruime tweede verdieping met grote overloop (ca. 17 m²)
• Praktische vliering
• Diepe en zonnige achtertuin van maar liefst 22 meter
• Berging voor fietsen en tuingereedschap
• Gelegen in een groene en kindvriendelijke woonwijk
• Nabij scholen, winkels, sportvoorzieningen en centrum Huissen
• Uitstekende bereikbaarheid richting Arnhem, Nijmegen en uitvalswegen A12/A325
Gebruiksoppervlakte wonen: 136 m2
Gebouw gebonden buitenruimte 8 m2
Externe bergruimte: 8 m2
Bruto inhoud woning: 483 m3
Perceel oppervlakte: 189 m2
Energielabel: C
Aanvaarding: in overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM-voorwaarden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 419,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,081
- Year of construction
- 1978
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 189 m²
- Volume in cubic meters
- 483 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and optical fibre
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta Ace 28c CW4 (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- HUISSEN H 1857
- Cadastral map
- Area
- 189 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 115 m² (21.67 metre deep and 5.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Popularity
1,503x
Viewed
19x
Saved
8-5-2026
On Funda
Neighborhood

Zilverkamp 3e fase
Huissen- Residents
- 1,390
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,153
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.