Welkom in deze fijne eengezinswoning met zonnige voor- en beschutte achterplaats op het zuiden. De woning is prachtig gelegen tegenover een groen park, wat zorgt voor een vrij en prettig uitzicht. Hier woon je rustig en kindvriendelijk. De woning beschikt over 3 slaapkamers en biedt bovendien mogelijkheden om uit te breiden, door het plaatsen van een dakopbouw.
In de omgeving bevinden zich diverse voorzieningen zoals winkels, supermarkten, scholen, sportfaciliteiten en de gezellige haven. Daarnaast bereik je binnen enkele fietsminuten de duinen en het strand, ideaal voor een wandeling of een dag aan zee. Ook de bereikbaarheid is uitstekend, met goede verbindingen richting Alkmaar, Amsterdam en Haarlem.
Bekijk de volledige presentatie op marconistraat22.nl en ervaar zelf deze fijne woonlocatie.
Indeling
Voortuin, entree, hal, meterkast (4 groepen + aardlekschakelaar), lichte woonkamer met erker en gestuukt plafond, nette open keuken met (inbouw)apparatuur waaronder 5-pitsgaskookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak (2025), combi-magnetron, aanbouw met hal, vaste kast, toilet met fonteintje, deur naar aangebouwde stenen berging/bijkeuken met wasmachine/drogeraansluiting, beschutte plaats (Z) met achterom.
1e verdieping
Overloop, kast met c.v.-opstelling, aan achterzijde nette doch eenvoudige badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel, ruime ouderslaapkamer met inbouwkast, aan voorzijde slaapkamer met inbouwkast, 3e slaapkamer.
Goed om te weten
- 3 slaapkamers
- rustige locatie met vrij uitzicht aan voorzijde
- woningvergroting mogelijk middels plaatsen dakopbouw (o.v.v. omgevingsvergunning)
- c.v.-ketel Intergas 2025 betreft een huurketel € 34,95 euro per maand
- voorkeur voor oplevering eind augustus '26
- tip-> bekijk de uitgebreide presentatie via de brochure
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 309,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,862
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1925
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
Areas
Living area
80 m²
Plot size
74 m²
Volume in cubic meters
271 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, toilet, and sink
Number of stories
2 stories
Facilities
Outdoor awning and passive ventilation system
Energy
Energy label
D
Insulation
Double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, to rent)