New
Doctor Schaepmanstraat 105171 KH KaatsheuvelPrinsessenbuurt
€ 499,000 k.k.
- 104 m²living area
- 300 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherFraai gelegen tweekapper met riante garage en privacy-biedende tuin
Description
Deze twee-onder-kapwoning heeft aan vierkante meters alles wat je nodig hebt. Een ruime woonkamer, bijkeuken, drie slaapkamers, een bergzolder, een flinke tuin én een grote aanbouw waar je nog alle kanten mee op kunt. Met wat liefde en aandacht tover je deze woning om tot de parel van de straat.
De ligging is top: winkels en basisschool liggen op loopafstand en voor een wandeling in de natuur hoef je nauwelijks de straat uit. De Loonse en Drunense Duinen grenzen zo goed als aan je eigen achtertuin. Voor een dag vol plezier bezoek je de Efteling. Deze ligt op steenworp afstand. En geen nood: hier hoor je zo goed als niets van.
Zie jij al voor je hoe dit huis echt jouw thuis wordt? Maak dan vandaag nog een afspraak voor een vrijblijvende bezichtiging. Wij vertellen je graag meer over deze woning en beantwoorden met plezier al je vragen.
Bijzonderheden van de woning:
- Ruime twee-onder-een-kapwoning met uitzicht op het (speel)park aan de voorzijde
- Mooi gelegen in een gewilde woonwijk aan een doodlopende straat vlak bij scholen, winkels, sportvoorzieningen en een gezondheidscentrum
- Vlak bij de Loonse en Drunense Duinen
- Met de benenwagen naar de Efteling (10 minuten lopen)
- Op fietsafstand van het centrum en op een paar autominuten van de uitvalswegen
- Oprit met plaats voor 2 auto’s
- Sfeervolle woonkamer voorzien van eikenhouten vloer, een luxe houtkachel (Stuv 30) en een grote schuifpui
- Grote geïsoleerde aanbouw van 40m2 die zowel vanaf straat en tuin als woonkamer te betreden is
- Goed functionerende keuken met bijkeuken
- 3 slaapkamers en een badkamer eerste verdieping
- Bergzolder tweede verdieping
- Volledig voorzien van dubbel glas
- Volledig voorzien van houten kozijnen
- Privacybiedende en groene tuin op het zuidwesten met houten tuinhuis en overkapping
- Rolluiken eerste verdieping (achterzijde)
- CV-ketel: Intergas, bj: 2026
- Energielabel A
In de hal tref je meterkast, trapkast, trapopgang naar de eerste verdieping en de deur naar de woonkamer.
Aan de voorzijde van de woonkamer is het zitgedeelte. Tijdens de koudere maanden zorgt de houtkachel voor extra warmte en sfeer. De kachel heeft ruim voldoende capaciteit dat de CV ketel in principe niet meer aan hoeft. Op zonnige dagen zet je juist de schuifpui open. Zo voeg je binnen en buiten samen. Achterin liggen eetgedeelte en keuken. De keuken bestaat uit een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, verzonken spoelbak, koelkast, en opbergruimte.
Via een deur in de keuken kom je uit bij de bijkeuken. Hier is een toiletruimte, een deur naar de tuin en voor nu is er een werkplek gecreëerd. Maar je kunt er ook voor kiezen om hier de waapparatuur te plaatsen. De aansluiting is er.
Via de woonkamer kom je uit bij de diepe aanbouw. De geïsoleerde aanbouw zoals hij er nu uitziet, doet dienst als garage. Omdat de ruimte zo groot is, kun je hier ook nog een andere bestemming aan geven. Dit kan een praktijkruimte worden/bedrijf aan huis. Of je kunt het voorste deel als garage gebruiken en het achterste deel als speelkamer/chillroom/hobbykamer/gym. Opties genoeg!
Aan de overloop van de eerste verdieping grenzen, drie slaapkamers, een kleedkamer en een badkamer. Twee slaapkamers liggen aan de achterzijde en één slaapkamer (ouderslaapkamer) ligt aan de voorzijde. Het balkonnetje dat je via deze kamer bereikt biedt een mooi uitzicht op het groene speelpark aan de rechterzijde.
De badkamer is opgedeeld in een douchecabine, een wastafel plus meubel en een toilet. De kleedkamer was voorheen de badkamer. Een bouwkundige optie is dat je deze kamer openbreekt en een doorgang maakt naar een eventuele opbouw (extra kamer/badkamer) die op de aanbouw/garage kan worden gerealiseerd.
De tweede verdieping bestaat uit bergzolder die de volledige oppervlakte van de woning beslaat. Omdat we graag denken in mogelijkheden: je kunt een vaste trap (laten) maken en van deze ruimte een bruikbare zolderverdieping maken. Er is al een dakkapel mogelijk zonder bouwvergunning. Dit kan een pracht van een (slaap)kamer worden.
De tuin ligt op het zonnige westen en heeft een flinke afmeting. Voor nu is er een terras (met elektrische zonneluifel), een groot gazon en een houten tuinhuis met een overkapping eraan. Achter het huis staan bomen. Dat kijkt dus lekker groen weg. Ook de tuin heeft veel potentie. Een vijver, een jacuzzi, een ingegraven trampoline, plantenborders, grindpaadjes, houten vlonders: al jouw tuindromen kunnen hier uitkomen.
Ligging van de woning:
De woning is gelegen aan een rustige straat vlak bij de uitvalswegen. De ligging van de woning is vlakbij bij Waalwijk, Tilburg, Den Bosch en Breda. Op loopafstand vind je diverse supermarkten. Behoefte aan een verzetje? In de buurt vind je een 18 holes tellend golfpark. Voor een goede frisse neus bezoek je Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. Dit natuurgebied ligt zo goed als in je achtertuin. En als bonus vind je op steenworp afstand pretpark de Efteling.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 499,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,798
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1951
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- Other space inside the building
- 50 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 300 m²
- Volume in cubic meters
- 554 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2026, in ownership)
Cadastral data
- LOON OP ZAND M 607
- Cadastral map
- Area
- 250 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LOON OP ZAND M 1376
- Cadastral map
- Area
- 50 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 90 m² (9.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
590x
Viewed
16x
Saved
17-7-2026
On Funda
Neighborhood

Prinsessenbuurt
Kaatsheuvel- Residents
- 665
- Family with children
- 34%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



