Uniek wonen op 1.119 m²: ruimte, karakter en volop mogelijkheden!
Description
Een prachtige gevel, een zee aan ruimte en een perceel van maar liefst 1.119 m² welkom aan de Teunisbloem 2 in Kapelle!
De karaktervolle uitstraling aan de voorzijde maakt direct nieuwsgierig, maar eenmaal binnen weet deze woning pas écht te verrassen. Achter de prachtige gevel gaat namelijk een enorme hoeveelheid leefruimte schuil. Een royale woonkamer, meerdere slaapkamers en een extra kamer op de begane grond die perfect te gebruiken is als kantoor of slaapkamer maken dit tot een heerlijk familiehuis.
Ook buiten ontbreekt het niet aan ruimte. De riante tuin rondom biedt volop privacy en mogelijkheden, terwijl de vrijstaande garage met bergzolder het geheel compleet maakt.
Begane grond
Binnen valt direct op hoeveel ruimte deze woning te bieden heeft. De royale woonkamer is een heerlijke plek om met het gezin samen te komen. De gashaard zorgt voor extra sfeer tijdens koude winteravonden, terwijl de vele ramen zorgen voor een prettige hoeveelheid daglicht.
Vanuit de woonkamer loopt u door naar de eetkamer: zo’n fijne plek waar u uitgebreid kunt tafelen met familie en vrienden. De keuken sluit hier mooi op aan en vormt samen met de eetkamer een aangename en praktische leefruimte.
Maar deze woning biedt méér. Aan de voorzijde bevindt zich een extra kamer die uitstekend geschikt is als kantoor, studie- of hobbyruimte, maar die u ook prima als slaapkamer op de begane grond kunt gebruiken. Daarnaast beschikt de woning over een royale bijkeuken, die zorgt voor volop praktische ruimte en extra bergruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. En ook hier is ruimte het sleutelwoord.
De royale slaapkamer aan de achterzijde springt direct in het oog. Met een inloopkast, dakkapel en dakraam is dit een heerlijk lichte en ruime kamer. Daarnaast beschikt deze verdieping over nog twee slaapkamers, een badkamer en een separaat toilet.
Zolder
En dan is er nóg meer. Middels een vlizotrap bereikt u de praktische bergzolder, waar u volop ruimte heeft voor het opbergen van spullen.
Ideaal voor alles wat u niet dagelijks nodig heeft, maar wél graag binnen handbereik houdt. Denk aan koffers, kerstspullen, seizoenskleding en andere zaken die anders al snel kostbare woonruimte innemen. Zo houdt u de rest van het huis heerlijk opgeruimd.
Buitenruimte waar u plannen van gaat maken
Hier wordt het pas echt bijzonder. De woning staat op maar liefst 1.119 m² eigen grond en beschikt over een heerlijke, royale tuin rondom. Dankzij de ligging op het zuiden en westen kunt u hier volop van de zon genieten.
Een lange tafel voor gezellige etentjes met familie en vrienden, een fijne loungehoek, ruimte voor de kinderen om te spelen, uitgebreid tuinieren of simpelweg genieten van rust en privacy: hier hoeft u niet te kiezen. De ruimte is er!
Dit is zo’n buitenruimte waar u vanzelf plannen van gaat maken.
Garage: veel meer dan alleen parkeren
Ook de vrijstaande garage verdient zeker aandacht. Op de begane grond heeft u volop ruimte voor uw auto, fietsen, gereedschap of hobby. Bovendien beschikt de garage over een praktische bergzolder, waardoor er ook aan bergruimte geen gebrek is.
Of u nu graag klust, veel spullen wilt opbergen of gewoon blij wordt van extra ruimte: dit is zo’n praktische luxe die u pas écht waardeert wanneer u erover beschikt.
Bijzonderheden:
- Royaal perceel met een heerlijke tuin
- Grote achtertuin gelegen op zuidwest
- 3 slaapkamers mogelijk een extra op de begane grond.
- Energielabel A
- Een losse garage met bergzolder
Ruim wonen én energielabel A
Een groot vrijstaand huis hoeft bovendien niet automatisch een ongunstig energieprofiel te betekenen. Teunisbloem 2 beschikt over energielabel A, geldig tot juni 2035.
Nieuwsgierig geworden? Dat begrijpen we. Maak een afspraak voor een bezichtiging en kom vooral zelf ontdekken hoeveel ruimte en mogelijkheden hier achter de voordeur schuilgaan.
Highlights
AI-generated from the description
Spacious detached family home
Detached home with large living room and 3 bedrooms.
Large sunny wraparound garden
Generous garden on 1,119 m², southwest facing.
Detached garage with loft
Garage with ample space and practical storage loft.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Acceptance
Available in consultation
Asking price
€ 899,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,221
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
2006
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
213 m²
Other space inside the building
7 m²
External storage space
34 m²
Plot size
1,119 m²
Volume in cubic meters
806 m³
Layout
Number of rooms
8 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower, double sink, and washstand
Number of stories
2 stories and an attic
Facilities
Alarm installation, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and solar panels