Valkenburgseweg 102223 KD Katwijk (ZH)Molenwijk
€ 1,135,000 k.k.
- 178 m²living area
- 446 m²plot size
- 5bedrooms
- Eenergy label
Eye-catcherVrijstaande woning ligplaats te huur, , 7 kamers zuin op Zuidoosten.
Description
Uniek in Katwijk aan den Rijn!
Royaal vrijstaand woonhuis met oprit voor meerdere auto’s, een flinke garage/loods en de mogelijkheid tot het huren van een ca. 11,50 meter lange ligplaats voor een sloep. De woning is goed onderhouden en beschikt over een fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen, een overkapping en een heerlijke veranda. Dit huis staat garant voor ruimte, privacy en ongestoord genieten!.
Bijzonderheden:
o De voormalige garage naast de woning is omgebouwd tot praktijkruimte; een prettige werkplek met veel lichtinval
o Modern afgewerkte begane grond v.v. schuimbetonvloer met vloerverwarming en diverse openslaande deuren naar de tuin
o Woonkamer met moderne speksteenkachel; duurzaam, met warmteopslag en langdurige, gelijkmatige warmteafgifte (hoog rendement)
o Begane grond voorzien van een krachtige 5 kW airco-unit; in no-time aangenaam warm of heerlijk koel
o Ligplaats van ca. 11,50 meter wordt gehuurd van het Hoogheemraadschap van Rijnland (ca. € 330,- per jaar)
o Alarminstallatie en camera’s rondom aanwezig en blijven achter, wat zorgt voor een extra gevoel van veiligheid
o Royale garage/loods met overheaddeur (ca. 4,0 x 4,0 meter), krachtstroom en duurzame ledverlichting; geschikt voor o.a. een camper
o Hardhouten kozijnen begane grond (geschilderd in 2025); verdieping voorzien van kunststof kozijnen met draai-/kiepramen
o Airco in de ouderslaapkamer (2,5 kW)
o Riolering, dakgoten en zinken hemelwaterafvoeren vernieuwd.
Indeling:
Entree, ruime hal met moderne meterkast (v.v. krachtstroom), praktische kelderkast en een net toilet met fonteintje. Vanuit de hal stap je de royale woonkamer binnen, die direct opvalt door de prettige lichtinval, de erker aan de voorzijde en het fraaie uitzicht op de historische molen De Geregtigheid. De moderne plavuizenvloer in combinatie met vloerverwarming zorgt voor optimaal comfort. De speksteenkachel vormt een sfeervol middelpunt en zorgt voor een aangename, langdurige warmte op de gehele begane grond.
Aan de achterzijde bevindt zich de zeer royale woonkeuken; een heerlijke plek waar je met gemak uren kunt koken, tafelen en samen zijn. De keuken is uitgevoerd met hoogwaardige materialen, waaronder een natuurstenen werkblad, gelakte fronten en een stijlvolle wandafwerking. De keuken is voorzien van hoogwaardige Miele inbouwapparatuur, waaronder een stoomoven, combimagnetron, vaatwasser, inductiekookplaat en afzuigkap, aangevuld met een Quooker. Dankzij de airco-unit (5 kW) is de begane grond in no-time aangenaam warm of heerlijk koel. Vanuit de keuken is de achteringang met garderobe bereikbaar.
Via de woonkamer is tevens de praktijkruimte bereikbaar. Deze ruimte is netjes afgewerkt en voorzien van een moderne plavuizenvloer, openslaande deuren met veel natuurlijke lichtinval, een fonteintje en een vaste kast met opstelling van de c.v.-ketel.
1e etage:
Overloop met separaat toilet. De voormalige badkamer is momenteel in gebruik als praktische wasruimte. Op deze verdieping vind je drie ruime slaapkamers, alle voorzien van vaste kasten. De ouderslaapkamer aan de achterzijde beschikt over airconditioning. De royale badkamer geeft een echt wellnessgevoel en is uitgerust met een whirlpoolbad, wastafelmeubel, douchecabine en een Finse sauna. Het Velux dakraam zorgt voor prettig licht en natuurlijke ventilatie.
2e etage:
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Hier bevinden zich een overloop met dakkapel en wastafel en twee ruime slaapkamers met Velux dakramen met elektrische rolluiken/zonwering en volop bergruimte.
Garage / loods:
De garage/loods heeft een indrukwekkende afmeting van ca. 11,68 x 5,87 meter op de begane grond met een plafondhoogte van 3,32 meter en een verdieping van ca. 7,98 x 5,78 meter met een nokhoogte van 3,33 meter. De ruimte is voorzien van krachtstroom, water, elektra en een elektrische boiler. De overheaddeur van ca. 4,0 x 4,0 meter maakt het mogelijk om eenvoudig grotere voertuigen, zoals een camper of boot, binnen te rijden. Dankzij de aanwezige alarminstallatie en camerabewaking is ook aan veiligheid gedacht.
Bestemmingsplan:
Volgens het geldende bestemmingsplan is het perceel in het verleden mede als bedrijventerrein aangemerkt. De woning en garage/loods zijn echter altijd feitelijk in gebruik geweest als woning respectievelijk bergruimte bij de woning. De achterliggende loodsen worden gebruikt als particuliere opslagruimte. De gemeente heeft schriftelijk bevestigd dat de hierbij aangeboden woning met garage/loods als reguliere woonbestemming mag worden gebruikt. Dit betekent dat bij aankoop het reguliere tarief van 2% overdrachtsbelasting van toepassing is.
Kortom, een woning met zoveel ruimte, comfort en mogelijkheden kom je zelden tegen! Oplevering in overleg, bij voorkeur omstreeks november 2026.
Interesse? Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar het zelf.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,135,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,376
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 178 m²
- Exterior space attached to the building
- 19 m²
- External storage space
- 109 m²
- Plot size
- 446 m²
- Volume in cubic meters
- 639 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, washstand, and whirlpool
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, CCTV security camera system, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- KATWIJK D 2074
- Cadastral map
- Area
- 270 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- KATWIJK D 2075
- Cadastral map
- Area
- 176 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Along waterway
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 144 m² (12.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Garage
- Type of garage
- Parking place and detached brick garage
- Capacity
- 5 cars
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,726x
Viewed
61x
Saved
27-6-2026
On Funda
Neighborhood

Molenwijk
Katwijk (ZH)- Residents
- 2,250
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 4,610
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



