Under offer
Mareheiweg 376343 EM KlimmenTermaar
€ 398,000 k.k.
- 87 m²living area
- 505 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR STEPHAN KRAMER VASTGOED B.V.
Deze in 1966 gebouwde twee-onder-een-kapwoning in semi-bungalowstijl is speels ingedeeld en biedt volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren. De woning is gelegen in een rustige en geliefde woonomgeving en combineert een praktische indeling met een prettige ligging.
Via de trap aan de voorzijde bereikt u het bordes en de entree van de woning. De brede oprit biedt parkeergelegenheid en geeft toegang tot de onder de woning gelegen garage.
De entreehal loopt over in een gang die u naar de achterzijde van de woning leidt. De woning beschikt over drie slaapkamers, waarvan één aan de voorzijde is gelegen en twee aan de achterzijde. Vanuit de serre heeft u direct toegang tot de tuin, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten.
De gesloten keuken met inbouwapparatuur is eenvoudig uitgevoerd en grenst aan de woonkamer. De woonkamer is licht en ruim, mede dankzij het grote kozijn aan de voorgevel. Daarnaast zorgen de dubbele openslaande deuren in de rechter zijgevel voor extra daglicht en een directe toegang tot de tuin. Aan de rechterzijde van het perceel bevindt zich bovendien een handige poort voor een achterom.
Via een voorportaal bereikt u zowel de badkamer als het separate toilet met wastafel. De badkamer is voorzien van een douche; het toilet is uitgevoerd met een duoblok.
Een open houten trap leidt naar het souterrain, waar zich een ruime garage bevindt, evenals diverse overige vertrekken en een aparte cv-berging. De cv-ketel (huur, bouwjaar 2012) is hier opgesteld. De woning is voorzien van rolluiken en zowel enkele als dubbele beglazing.
Het onderhoudsniveau van de woning is als redelijk te omschrijven en biedt een goede basis voor verdere modernisering naar eigen wens.
Bijzonderheden:
Deze speels ingedeelde semi-bungalow biedt volop potentie voor wie de woning naar eigen wens wil moderniseren en optimaliseren. De woning is vrijwel volledig onderkelderd, wat zorgt voor veel praktische bergruimte. Met enkele gerichte aanpassingen in het souterrain is het mogelijk om extra woonruimte of slaapkamers te creëren en daarmee het woonoppervlak te vergroten.
Daarnaast bestaat de mogelijkheid om de wand tussen de keuken en woonkamer te verwijderen, waardoor een open keuken met een ruimtelijker woongevoel kan ontstaan.
De tuin biedt veel privacy en is een fijne plek om buiten te verblijven. Tevens is er een tuinberging aanwezig voor extra opslag.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 398,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,575
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Other space inside the building
- 78 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 12 m²
- Plot size
- 505 m²
- Volume in cubic meters
- 538 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Rolldown shutters and flue
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, to rent)
Cadastral data
- KLIMMEN B 2004
- Cadastral map
- Area
- 505 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district, rural and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 200 m² (16.00 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in and basement
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
7,423x
Viewed
76x
Saved
2-4-2026
On Funda
Neighborhood

Termaar
Klimmen- Residents
- 705
- Family with children
- 32%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




