Sales history
- Listed since
- March 27, 2026
- Date of sale
- April 23, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Bent u op zoek naar een ruim, licht en comfortabel appartement op een centrale locatie? Dan is dit appartement in het appartementengebouw Colheimstate in Kollum zeker een bezichtiging waard.
Het gebouw heeft een bouwjaar van 1966, maar is vanaf 2011 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd. Hierdoor beschikt het complex tegenwoordig over 16 comfortabele appartementen, elk met een eigen parkeerplaats en een privéberging in de kelder. Voor fietsen is er een gezamenlijke fietsenberging aanwezig. Daarnaast beschikt het gebouw over een lift, wat het complex toegankelijk en comfortabel maakt voor alle bewoners.
De ligging is ideaal: midden in het centrum van Kollum. Hierdoor bevinden winkels, supermarkten, horeca en andere dagelijkse voorzieningen zich op korte loopafstand van het gebouw.
Indeling: u betreedt het gebouw via de centrale entree met postvakken en een intercominstallatie. Vanuit hier kunt u met de lift of via het trappenhuis naar de eerste verdieping, waar het appartement zich direct rechts bevindt.
Bij binnenkomst komt u in een ruime hal die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken. Het appartement beschikt over een separaat toilet, twee ruime slaapkamers, een badkamer, een praktische berging en een royale woonkamer met halfopen keuken.
De beide slaapkamers zijn bijzonder ruim en hebben elk een oppervlakte van circa 16 m². De badkamer is ingericht met een douche en vaste wastafel en is ruim opgezet, waarbij rekening is gehouden met minder validen.
De interne berging biedt ruimte voor een wasmachine en extra opslag.
De woonkamer bevindt zich aan de westzijde van het gebouw, waardoor u profiteert van veel natuurlijk licht. Met een oppervlakte van circa 37 m² biedt deze L-vormige woonkamer volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eethoek.
De nette hoekopgestelde keuken beschikt over veel bergruimte en diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie, inductiekookplaat, afzuigkap, combi-magnetron en vaatwasser.
Via de woonkamer heeft u toegang tot het balkon, waar u heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon.
Het gehele appartement is rolstoelvriendelijk en voorzien van een nette pvc-vloer. Daarnaast beschikt het appartement over volledig HR++ dubbel glas en een energielabel A, wat bijdraagt aan een comfortabel en energiezuinig woonklimaat.
Het energieverbruik wordt centraal geregeld; hiervoor betaalt u een vast bedrag per maand. De bijdrage aan de VvE bedraagt € 175,- per maand exclusief de energielasten.
Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats en een privéberging in de kelder, ideaal voor het opslaan van spullen.
Let op: de prijs betreft een bieden vanaf prijs.
Wonen in Kollum
Kollum is een gezellig en levendig dorp in Noordoost-Friesland met een rijke historie en een compleet voorzieningenaanbod. U vindt er diverse winkels, supermarkten, restaurants, sportverenigingen en een actief verenigingsleven. Daarnaast ligt Kollum in een prachtige omgeving met veel water en natuur, ideaal voor wandelingen, fietstochten en watersport.
De combinatie van rust, ruimte en goede voorzieningen maakt Kollum tot een aantrekkelijke woonplaats voor jong en oud.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 309,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,835
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Combination roof covered with other
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 109 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 339 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Elevator and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Cadastral data
- KOLLUM D 3748
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 150.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,353x
Viewed
23x
Saved
26-3-2026
On Funda
Neighborhood

Kollum
Kollum- Residents
- 5,485
- Family with children
- 32%
- Avg. asking price / m²
- € 2,982
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.