Garage een must? Dan is deze woning dé perfecte keuze!
Description
GARAGE EEN MUST? DAN IS DEZE WONING DÉ PERFECTE KEUZE
- op een ruim perceel gelegen hoekwoning met garage
- nog een pluspunt parkeren op eigen terrein
- eigenaar heeft de woning sinds de aankoop gemoderniseerd
- onder andere aandacht voor isolatie
- royale garage
- overkapping gecreëerd in de tuin
Nieuwsgierig naar de indeling? Bel ons voor een afspraak. Tot snel.
Locatie:
De woning ligt prima midden in het dorp Koudekerk aan den Rijn. Op loopstand van de prachtige polderlandschappen waar u kunt ontspannen te voet of per fiets, genieten van het buitenleven. Het compacte winkelcentrum ligt “om de hoek” en ook de sportgelegenheden en het park bevinden zich in de directe omgeving. Tot slot voor een gezellige borrel of diner behoeft u ook het dorp niet uit, door de aanwezigheid van een gezellige accommodatie aan de Rijn. Het dorpse leven voor gezien? Met de auto bent u zo in de steden Alphen aan den Rijn, Leiden en Den Haag en ook de nieuwe Mall Leidschendam is goed bereikbaar. Al met al een ideale woonplek voor ieder wat wils.
Nu de indeling we starten met een hartelijk welkom bij de voordeur en u komt in een hal/gang. In deze ruimte treft u een modern, uitgevoerde meterkast, de trapopgang naar de 1e etage, een trapkast en de moderne toiletruimte.
Vervolgens komen we in de woonkamer, waar het daglicht u al tegemoet straalt, door de grote raampartijen aan de voorzijde en de opslaande deuren aan de achterzijde van de woning. De woonkamer is sfeervol mede door de aanwezige houtkachel, welke ter overname is, en de glad gestuukte wandafwerking.
Aansluitend de open keuken. Deze keuken heeft een U-vormige kastinrichting, compleet met inbouwapparatuur, zoals:
een prachtige 90 cm kookunit (Smeg) met een 6 pits gaskookplaat en een 90 cm elektrische oven, daarboven een rvs afzuigkap, verder nog een combi magnetron/oven, een vaatwasser, een Quooker en de koelkast met vriesvak plus het natuurstenen werkblad maken het geheel compleet.
Op de vloer liggen fraaie grote tegels met vloerverwarming.
Aan de achterzijde van de woning via de openslaande deuren loopt de achtertuin in. De tuin is praktisch ingericht, lekker lang zonnen onder de overkapping, grotendeels bestraat handig voor de kinderen en wat groen, maar ook toegang tot de garage. Een walhalla voor een klusser of als garage te gebruiken om de auto te stallen.
We lopen weer naar binnen en vervolgen de rondleiding naar de volgende etage.
1e etage: vanuit de overloop toegang tot alle ruimten op deze verdieping zoals de twee (voorheen drie) slaapkamers. Een royale badkamer. Deze is modern, geheel betegeld en compleet ingericht met een inloopdouche, ligbad, 2e toilet en een wastafelmeubel.
Tot slot de separate wasruimte. Handig om de was onzichtbaar te maken.
Tot sloten nemen we de trap naar de hoogste etage.
2e etage: op de overloop bovengekomen daglicht door het aanwezige Velux dakraam, de CV kast, bergruimte en toegang tot de derde slaapkamer. Deze kamer met extra ruimte door de dakkapel is modern afwerkt en bergruimte aanwezig.
Buiten: de voortuin met daarnaast de oprit voor de garage en parkeerruimte voor twee auto's. Via de oprit toegang tot de achtertuin, welke tuin gelegen op het oosten.
Garage: op het dak liggen de 8 zonnepanelen, verder is de garage voorzien van elektra en een elektrisch bedienbare garagedeur.
Eigenlijk is er teveel om te benoemen en nodigen we u van harte uit de woning te bezichtigen en te voelen of dit uw nieuwe thuis kan zijn.
Bijzonderheden:
- kosten gas, water en elektra € 185,= per maand
- gemeentelijke heffingen 2026 € 1.137,= (basis MPH) per jaar
- zonnepanelen uit 2023
- complete elektra vervangen 2016
- slaapkamers verwarmd via airco's
- energielabel B geldig tot 30-09-2036
Highlights
AI-generated from the description
Spacious garage and drive
Corner home with large garage and drive for two cars.
Bright living with kitchen
Bright living room with wood stove and U-shaped fitted kitchen.
Solar panels and insulation
8 solar panels on garage, insulation focus and energy label B.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Listed since
Asking price
€ 539,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,133
Status
Available
Construction
Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1968
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
105 m²
External storage space
23 m²
Plot size
197 m²
Volume in cubic meters
354 m³
Layout
Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
Number of stories
3 stories
Facilities
Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and solar panels
Energy
Energy label
B
Insulation
Double glazing, energy efficient window and completely insulated
Heating
CH boiler, wood heater and partial floor heating
Hot water
CH boiler and water heater
CH boiler
Vaillant VHR 24 28 C (gas-fired combination boiler, in ownership)